Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Kako smo i u kom pravcu krenuli komotno temu mogu da otvore i Šuter iz bloka ili MrzimMore. 
Ja ću biti tu da mračim cele sezone. Od mene dosta :)

Ps. Uvek bude talično, da znate. Pa, istrpite.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока


Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Miki8 said:

Kakva glupost, decko je  bio odlican na utakmici, steta sto je promasio neke lake poene iz ulaza koje je sam sebi kreirao  i americki komentatori su bili impresionirani sa njim, i to je imao samo nekoliko treninga sa ekipom Mege  pre debija. Topic ce biti odlican u Megi sledece sezone, bice bolji od ovog brazilskog kepeca sto je doveden u klub.

 

Imao je 12 poena iz 4/14 iz igre, promašio je pet ulaza uključujući i zicer u kontri, promašio je sva četiri šuta iz driblinga koja je uzeo i nijedan od tih šuteva praktično nije bio ni blizu. Uz to je izgubio 4 lopte zabadanjem u reket i pokušajem da izbaci kickout pas. Generalno mu je šut iz driblinga ravan, sa niskim izbačajem i minimalnim lukom, obe trojke koje je pogodio su bile spot up i tu izgleda kudikamo bolje. Ako će u igri sa loptom nastaviti da maši spolja i forsira ulaze (kao što je radio na U18 EP), to će lako biti iskautirano i reket će mu biti zatvoren, posebno što ostatak ekipe deluje prilično jadno. Za lead guard ulogu mora imati mnogo bolji shot making sa perimetra, za ulogu sistemskog pass first pleja su mu potrebni bolji saigrači. Nije univerzalno rešenje za svakog mladog igrača Mega i 30 minuta tamo uz maksimalnu slobodu, ostajem pri tome da je za Topića mnogo bolje bilo da je ostao u Zvezdi i da je polako uvođen u sistem. Ima sajz, ima već sada dovoljno snage, lateralno nije nešto, al' mu je anticipacija u odbrani izuzetna, a ruke brze - znači ima šta da ponudi defanzivno, na manjoj minutaži bi mogao dodatno da podigne voljni momenat i agresivnost. U napadu ima odličan pregled igre i dobar ulaz, a šut mu je bolji iz spot upa - to je trenutno adekvatniji skillset za igrača koji će imati komplementarnu ulogu, nego za nekoga ko će da ima ogroman usage i glumi Luku Dončića. 

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ne obazirite se na nas. Nama treba tri meseca head start da bi završili na trećini vaših upisa 😄 Još malo i stižete našu prošlosezonsku temu na ovoj, a mi smo je vala izmuzli do kraja, sa sve transferima i sezonom na jednom mestu. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Guru said:

Sezona počinje u oktobru, ne znam šta vas je sada spopalo pa hoćete da otvarate novu temu.

 

Pa pocinju pripreme sta znam, za mene je to nekako pocetak sezone.

 

Ja to zbog Don Duska posto se malo ljutio prosle sezone kad se pisalo o pojacanjima tokom sezone (a nije bilo teme predvidjene za to jer su za prelazni rok zakljucali cim je pocela sezona) pa reko mozda pripremni mecevi budu off topic na temi prelaznog roka.

 

Taman da se rastereti ova tema malo i da se ovde pise iskljucivo o potencijalnim pojacanjima a tamo da se pisu mracna predvidjanje sezone, 100 upisa o Covicu, kukanja kad komsije dovode pojacanja i ostalo, sto neme veze sa ovom temom i sto bas zamara verujem vecinu.

 

Mislim kako hocete meni svejedno, al samo da se ne zakljuca ova tema kad god se otvori nova, sve do Januara kad je zvanicno kraj prelaznog roka.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

Ovo fazon kad imamo maticnu temu onda daj Transfer temu!!!

Kad su na transfer temi daj maticnu temu!!!

 

Zato lepo imamo dve sve vreme i onda nema daj drugu.

 

Ova za transfere da se zakljuca u Januaru tek kad je zvanicno kraj prelaznog roka, a ne tokom sezone znamo da ce biti doselekcije i pisemo o potencijalnim pojacanjima na temi za sezonu a ti brises ljudima upise i opominjes ih da to nije tema za to. Ok, ali nije bilo gde da se pise o tome. Dakle dve teme je resenje tog "problema".

Link to comment
Share on other sites

Poslednji put kad se demokratski biralo, nismo osvojili titulu, a pobedio je Šarac, za koga je glasao svaki lik koji se ložio na njegove insajderske informacije prošlog leta i zato ga je birao, što je samo po sebi bilo wtf. 

Po svemu ostalom...stažu, reputaciji itd, verovatno bi bio poslednji sa onog spiska kandidata koji je trebalo da otvori temu KKCZ. 

Mora da se zna neki red. 

 

Neće biti glasanja ove godine, Uini otvara (sve i da ne želi), kao što je dogovoreno odavno.

Sad nastavite o Nedoviću i Covićevim izjavama.

 

(zajebanije zvuči kad se bolduje, ali to je Don Duškov fah) 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Brat od Korneta said:

Mislim kako hocete meni svejedno, al samo da se ne zakljuca ova tema kad god se otvori nova, sve do Januara kad je zvanicno kraj prelaznog roka.

 

Ovo je prelazna tema i čim se otvori nova ova ide pod ključ. 

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...