Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Kako prenose pojedine instagram stranice, ulecemo Barsi u Terensa Dejvisa. Cela stvar se lepo odvija.
Interesuju se za njega 4 NBA tima...igrao je prethodnu za 4 cigle doloresa...ima ponudu Barse ali nakon kratkog telefonskog razgovora sa Fakundom, sada ga srce vuče samo na jednu stranu.
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Nenadd said:

Nije ti faktografija bas na mestu, a i rezon nije najbolji.

 

Bolomboj je u Oly prosecno igrao minut vise od Bleka, a deset manje od Fala (22mpg), dakle po minutazi je bio drugi centar, a cinjenicno je delio bekapa sa Blekom na 35 utakmica.

Dakle 11mpg u ekipi koja je po mnogima trebala da osvoji i igrala najbolju kosarku, ucesnik F4.

 

U CSKA je igrao 15mpg u jos jacoj konkurenciji: Milutinov, Toko, Fojtman, ima malo da je minutaza povecana zbog povreda ali ipak 15 minuta u ovoj konkurenciji nikako nije malo.

Te sezone Rusi su izgubili u polufinalu.

Dakle, jos jednom solidna uloga u vrhunskoj ekipi.

 

Ako je redovnim ucesnicima F4 i lovcima na trofej bio dobar za 11-15 minuta po utakmici na nivou sezone (a bio je i clan ekipe koja je osvojila 2019te), bice dobar i nama kao granicnoj plejof ekipi za 15-20.

Cisto sumnjam da je sa 29 godina dosao da krpi Mitra, imace Bolomboj i minutaze i zadataka, a ima i ko da mu nabaci loptu oko obruca.


Znaci OLY je uzeo igraca CSKA koji je igrao 15 mpg , sto ti dovoljno govori da u toj kratkoj minutazi donosi nesto sto se ceni. O toj ulozi ja pisem. Pravi balans u rotaciji. 
 

Imali su Bleka koji je defanzivno krater i Fala koji je sam po sebi specifican igrac, tako da im je Bolomboj legao bas kao i nama , da pokrpi nedostatke koje imamo na 5, ne u minutama nego u karakteristikama koje ima.

 

To sto on ima 29 godina i sto ima jaci CV od Luke ne znaci da ima vise skila, niti ih treba porediti. Ti poredis minute ja uloge i razlicit doprinos ekipi. Dobar su par na poziciji jer su suprotni , kad nam treba elegancija i kreatvnost prednost ima Luka, kad nam treba preuzimanje , prljav posao i cvrstina Bolomboj je koplje iznad.

 

 

Edited by Admiral
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Filbi said:

Šuška li se nešto za cene sezonskih

Da li vi kolege kupujete i koliko očekujete da ćemo prodati

Tnx

Ja kupujem sigurno.

Mislim da ce dosta zavisiti od ostala 2 pojačanja i tajminga njihovog dovođenja.

10-ak tisuća je plafon za razmaženu ciganiju

Link to comment
Share on other sites


Naš roster je toliko nekompletan da Duško trenutno ne bi mogao za tesnu hasl završnicu u EL izvesti na teren najjaču petorku nosioca jer bi preuzeo rizik na nekoj poziciji posebno u odbrani...već bi morao da posegne za kompromisom i većim brojem izmena.


Slovenci kada su protiv Španaca spali samo na Tobija na petici, mladi Aldama, koji je iste visine ali 15 kg lakši, ga je licem iz kretnje napadao nekoliko puta i svaki put je neometano završio na obruču bez kontakta ili faula, jer je duplo brži.
Ok, i najmanje duplo skuplji ali to je bio klasičan mismeč jer je alternativa bio Dimec a Morgana su ohladili nakon serije bagova. Ovo je samo primer kako tanka pozicija u rosteru odbrambeno postane rupa kada naletiš na tim kojem to veče glavni trpač igra na istoj. Aldama je dao 18 poena a stao je na liniju penala par puta ako se ne varam.

Verujem da ubrzo dovodimo bar jedno osnaženje.





















  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Filbi said:

Šuška li se nešto za cene sezonskih

Da li vi kolege kupujete i koliko očekujete da ćemo prodati

Tnx

Ja ću da kupim iako ću zbog posla propustiti dobar deo utakmica.

Iskreno očekujem 8-10k karata, u slučaju da do prodaje dođu SG i PF, a ako ne onda 6-7k max.

Edited by Bruda
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Bruda said:

Ja ću da kupim iako ću zbog posla propustiti dobar deo utakmica.

Iskreno očekujem 8-10k karata, u slučaju da do prodaje dođu SG i PF, a ako ne onda 6-7k max.

Ako hoćeš može da bude kod mene pa javi kad ideš da ti dam 😉

  • Like 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče sezonskih tu ne možemo da se jurimo sa komšijama. Ove godine imamo i LŠ. Ta činjenica će dosta uticati na broj sezonskih. Da nemamo i LŠ, u nekim ludim snovima možda bi i prešli 10 000. Ovako da se šutiramo u dupe ako bude tačno 10 000. Moja procena max 7-8000.

Ali sa druge strane, siguran sam bez obzira na broj sezonskih da će Arena biti krcata za svaki EL meč. Što na kraju krajeva i jeste najbitnije. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, DrMV said:

Ja kupujem sigurno.

Mislim da ce dosta zavisiti od ostala 2 pojačanja i tajminga njihovog dovođenja.

10-ak tisuća je plafon za razmaženu ciganiju

Eh sad razmazenu ciganiju.

10k sezonskih bi bilo u top3 u Evropi, uz mozda KKP i Makabi.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alex_Serbia said:

Cene vasih sezonskih ce biti vrlo povoljne, a za to cete moci da legit zahvalite nasem limaru.

 

Covic ce prvo sacekati nase cene, pa onda odrediti da vase budu najmanje 30% manje uz propagandu kako Zvezda ne pljacka ljude koji je vole.

Naše će biti sa cenama vaših od prošle godine najmanje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


 

54 minutes ago, Alex_Serbia said:

Covic ce prvo sacekati nase cene, pa onda odrediti da vase budu najmanje 30% manje uz propagandu kako Zvezda ne pljacka ljude koji je vole.


Facts:
Prošla sezona, kategorija posećenost: porobili ste.

Domaći zadatak za celu EL.

EC sezona, kategorija: cena Vs kvalitet...opljačkani ste...:capone_2:

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Setite se 2011 said:

Ovo su bile cene u pretprodaji (jul mesec).U septembru su bile skuplje nekih 15% 502c02f88ea62a193f0cab541773bfed.jpg

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Mislio sam na cene sezonskih za Arenu KKP od prošle godine. Na ove cene dodaj po najmanje 10 000 dinara za ovu sezonu.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

U Areni će verovatno za sektore A, B, C i D biti namenjeni uglovi sektora 200 u Areni. Svi koji su imali sezonsku prošle godine za tribine A, B, C, D moja procena će morati da odvoje izmedju 20 i  23 000 sa popustom za sezonce. Ko hoće novu za taj deo biće oko 26,27 hiljada. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Čočo said:

U Areni će verovatno za sektore A, B, C i D biti namenjeni uglovi sektora 200 u Areni. Svi koji su imali sezonsku prošle godine za tribine A, B, C, D moja procena će morati da odvoje izmedju 20 i  23 000 sa popustom za sezonce. Ko hoće novu za taj deo biće oko 26,27 hiljada. 

Znaci oni koji su imali sezonsku za tribine  za proslu sezonu ce kao nagradu dobiti uglove Arene... Bas pametno.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...