Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

27 minutes ago, Benito said:

Ne nego nema vise kinte a oce da meri patku kako napada sam vrh Evrolige ali eto ako ne dodju te dve mitske zveri, kriv je Dusko.

Ozbiljan trener pravi plan pre početka priprema. Ako je u svom planu video pored svih ovih koji su došli i još jednog SG i PF. Onda će oni i doći. To što se mi ložimo na mitske zveri i što smo krenuli da razmišljamo kao pijani milioneri to je samo naš problem. Neće ni jedna mitska zver doći. U najbolju ruku to će biti Higins na 2 i neko osrednji iz NBA na 4.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, božija noga said:

 

 

Kako me navukao zalizani da pogledam... Ovo ne da nije bio sjajan debi, nego je čak bio prilično loš. Ako se Mega ne pojača ovo može biti baš ružna sezona i za njih i za Topića.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Stefi88 said:

Ma nema nista od tih igraca, da ih stvarno zelimo dosli bi odavno kod nas... Msm neko od njih.

Da nesto vrede neko bi ih Angazovao do sada...

Ne mora da znači. Oni mogu da kalkulišu i čekaju najbolju ponudu kao što i mi kalkulišemo i tražimo najbolju opciju. Ponuda je sigurno bilo. Nikome se ne žuri. Još dugo traje prelazni rok. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Glupo spiskane pare. Vise mi je imao smisla proslogodisnji roster pocetkom sezone. Jeftin i bez ocekivanja. Bar znas na cemu si. Ovde kao nabacana korektna imena, podize se kao lestvica ciljeva, ali posao ostao nedovrsen, pa su i mogucnosti dosta skromne u odnosu na ocekivanja. Tek sad shvatam potpise Simonovica i Brazilca. Kako je Sarcevic na sebi svojstven nacin, drsko, i najavio, to je to ... imamo dovoljno igraca, prati se trziste, pita se trener, reagovacemo u skladu sa potrebama, mozda, jednom ...

 

p.s. Stvarno je zreo za govnjivu motku.

Edited by Firga
  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Firga said:

Glupo spiskane pare. Vise mi je imao smisla proslogodisnji roster pocetkom sezone. Jeftin i bez ocekivanja. Bar znas na cemu si. Ovde kao nabacana korektna imena, podize se kao lestvica ciljeva, ali posao ostao nedovrsen, pa su i mogucnosti dosta skromne u odnosu na ocekivanja. Tek sad shvatam potpise Simonovica i Brazilca. Kako je Sarcevic na sebi svojstven nacin, drsko, i najavio, to je to ... imamo dovoljno igraca, prati se trziste, pita se trener, reagovacemo u skladu sa potrebama, mozda, jednom ...

Aj da sacekamo da krene sezona prvo?

Ako bude tako,prvi cu isto da napisem

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nini3112 said:

Aj da sacekamo da krene sezona prvo?

Ako bude tako,prvi cu isto da napisem

 

Imam dovoljno iskustva sa njegovim izjavama da znam kuda koja vodi. Jedino ako je pod stare dane poceo da zavarava tragove.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto ste u fazonu da je roster kompletiran, siguran sam da ce doci jedan SG i da ce biti top igrac, za cetvorku se mozda saceka da se vidi da li ovo sto imamo moze da funkcionise, pa eventualno doselekcija do decembra. Trenutni roster je jedan od najboljih u xy sezona, tako da ne vidim razlog za pesimizam. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:


 

 


Dovla, Ben, ćopavi Martin, Vajt, Dobrić, Holand, Adams, povredjeni Nemanja, Luka, Lazari i Kuz.
Smisla za šta ?

 

 

Pa znas na cemu si. Napisao sam. Ocekivanja su u startu bila nikakva proporcionalno kvalitetu sastava. Da li se neko namerno sklanjao pa se u decembru predomislio, u to necu da ulazim dublje, da ne sirim diskusiju.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Dragon said:

Ne znam sto ste u fazonu da je roster kompletiran, siguran sam da ce doci jedan SG i da ce biti top igrac, za cetvorku se mozda saceka da se vidi da li ovo sto imamo moze da funkcionise, pa eventualno doselekcija do decembra. Trenutni roster je jedan od najboljih u xy sezona, tako da ne vidim razlog za pesimizam. 

 

Sta da se saceka kad ovaj roster nema ni jednu klasicnu cetvorku. Sve igraci 3/4, 5/4 ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Potpuno sam oslobodjen teorija zavere, politickih, istorijskih, kakvih god, ali isto tako potpuno ozbiljno mogu da saopstim da mi je trenutno jednako tesko da prihvatim da neko ko se bavi kosarkom napravi ovakvu ekipu i kaze: pa imamo skupu i kvalitetnu ekipu, ne treba nam vise niko, i da prihvatim neku teoriju zavere po kojoj Covic namerno ovo radi da bi mogao u privatnom biznisu da zavrsi sta mu treba/ neko xxx mu naredjuje da ovako radi/ nesto trece po zelji

 

pa je l ima iko normalan da objasni sta ce jednoj ekipi  TOBI, BOLOMBOJ, MITROVIC, KUZMIC, RADULJICA i ILIC ?!

ekipi koja nema nijednu cetvorku i ima psihofizicki staklenog Nemanju Nedovica kao jedinog beka

 

ja ne znam stvarno, da se nisam prethodnih sezona nagledao raznih bombasticnih najava od kojih se nijedna nije ostvarila iz raznih misterioznih i onozemaljskih razloga, rekao bih, nema mesta panici, pa nije niko lud da skupi ovih 13-14 ljudi i nazove ovo evroligaskom ekipom, ali plasim se da jeste lud. 

Edited by bosMan_jr
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Čočo said:

Nije mi jasno što histerišete. Pa nemamo na klupi Vladu Jo i Alimpijevića pa da im Čović sastavlja tim. Duško je ozbiljan trener da to dozvoli a i zašto bi se time bavio ako nikad do sada to nije dozvoljavao. Ja sam apsolutno spokojan i verujem u Duška. Zato verujem da je i Duško tražio još dva pojačanja na SG i PF. Prvih 12 igrača će biti oni za koje se zalagao Duško i za koje je dao amin i oni će biti na parketu dok Čovićeve kombine će biti iza koša (Davidovac, Lazarević, Lazić, Kuzmić, Simonović/Mitrović). 

E sad drugo je što smo te kombine dobrano platili i tu apsolutno imamo svi prava da žalimo i kukamo. Ali tako je kako je. 

Što se tiče tima i prvih 12 igrača ja sam zen. Sve ostalo me trenutno i ne interesuje jer ništa tu promeniti ne možemo. 

 

Ispada da samo za KKCZ ne vaze prirodni i finansijski zakoni nego moze da dovede i 25 igraca, a navijaci ce samo njih 10 da natrpaju u prvi red tribina i resen problem.

 

Ti u zagradi koje si napisao - oni ozbiljno kostaju. Niko od njih nece da igra za neki smesan novac, svi oni vide da para ima, a znaju i koliko imaju godina i da sa 45 bas i nece moci da ganjaju mesto u NBA. Dakle, ako je bilo tako kao sto kazes i ako se mag na klupi nije bunio sto mu dovode milion centara, onda ce doci i Covic i reci ce mu - ostalo je jos toliko i toliko novca, to nije dovoljno ni za jedno pristojno pojacanje, igraj sa onim sto imas. A i treba tako da mu kaze, kad je ovaj pristao da potpisuje 6 centara, to niko normalan ne radi.

Link to comment
Share on other sites

Razumem i frustracije i prethodna iskustva, ali drugari sačekajte bar početak sezone/početak oktobra, pa ako ne bude dobro onda kritikujte. Podsećanje da je tek polovina avgusta, mislim da niko nije rekao da neće biti još pojačanja, čak ni Čović to nije rekao. Da li stvarno mislite da će se u tišini i bez reakcije pratiti pojačavanje večitog rivala NBA zvezdama, po nekim najavama tek će im stizati zveri pod košem, dok mi ulazimo u sezonu sa rupama na 2.i 4. Oprostite ako vam se ne uklapam u kritiku, ali ja u to ne verujem i sačekaću kompletiranje ekipe miran i spokojan, jer znam da nam je na klupi trener i strateg, iskusan i kvalitetan u svom poslu, a ne neki početnik i anonimus.

I molim vas da ne stavljate u roster Raduljicu(pogotovo) i Ilića jer oni neće biti deo istog.

Edited by DrMV
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, goldberg said:

 

Ispada da samo za KKCZ ne vaze prirodni i finansijski zakoni nego moze da dovede i 25 igraca, a navijaci ce samo njih 10 da natrpaju u prvi red tribina i resen problem.

 

Ti u zagradi koje si napisao - oni ozbiljno kostaju. Niko od njih nece da igra za neki smesan novac, svi oni vide da para ima, a znaju i koliko imaju godina i da sa 45 bas i nece moci da ganjaju mesto u NBA. Dakle, ako je bilo tako kao sto kazes i ako se mag na klupi nije bunio sto mu dovode milion centara, onda ce doci i Covic i reci ce mu - ostalo je jos toliko i toliko novca, to nije dovoljno ni za jedno pristojno pojacanje, igraj sa onim sto imas. A i treba tako da mu kaze, kad je ovaj pristao da potpisuje 6 centara, to niko normalan ne radi.

Da te pitam nesto, bez ljutnje, jel dosadis sam sebi ponekad?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Golijat said:

Da te pitam nesto, bez ljutnje, jel dosadis sam sebi ponekad?

 

Isto ima smisla pitanje da li dosade sebi ponekada oni koji stalno najavljuju beka i cetvorku.

 

Samo sto jedno ne smeta vecini pa moze da se ponavlja 100 puta za mesec dana, a drugo smeta i kad se ponovi 9 puta za isti taj vremenski period.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...