Jump to content

Game of Thrones - Izbori u FSS


Venger

Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?  

69 members have voted

  1. 1. Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?

    • Nemanja Vidić
      58
    • Dragan Džajić
      1
    • Nedimović
      1
    • Nenad Bjeković
      0
    • Neko drugi
      1
    • Ne zanimaju me izbori
      8


Recommended Posts

Nisam ni sve ispratio, je l' se oglasio neko od Zvezdinih legendi da je podržao Nemanju? Neverovatan je strah ljudi da im je bolje da ćute nego da izgube neke svoje sitne privilegije. Nemanja ako i bide izabran, a male su šanse, imaće dve opcije. Da se proda SNS-u kao što su mnogi uradili ili da se bori protiv pseta koja će da laju svakog dana u nameri da ga oteraju. Sećamo se svi šta su sve pisali pre nekoliko godina o Dudi Ivkoviću zato što je podržao Jankovića na izborima. Nažalost i Duda me kasnije malo razočarao ali da ne širim sad tu temu.

Link to comment
Share on other sites

On 2/10/2023 at 3:57 PM, Polivalentni Stevica said:

Zvezda je jos veće vrzino kolo..Tek tu nema nikakvu šansu pored silnih pijavica i "Vernih" navijača.

 

Kako nema, predsednik se bira na izborima, svi Zvezdasi postanu clanovi, ili bar vecina njih plate clanarinu i tu nikakve kradje ne mogu da im pomognu.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Mislim da Nemanja i ako bude ulazio u neki aranzman sa "tamnom" stranom, da ce to biti samo takticki. On nije lik kome ce da stizu neke direktive kako ce i sta da radi. To ovi i znaju i zato se i protive njegovom dolasku. A treba graditi nacionalni stadion i muljati dalje.

 

Sport klub pise da ovi odustaju od Nedimovica kao kandidata i traze neko jace ime da ga isture protiv Vidica. Moguce i Dzajica.

 

 

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Venger said:

Mislim da Nemanja i ako bude ulazio u neki aranzman sa "tamnom" stranom, da ce to biti samo takticki. On nije lik kome ce da stizu neke direktive kako ce i sta da radi. To ovi i znaju i zato se i protive njegovom dolasku. A treba graditi nacionalni stadion i muljati dalje.

 

Sport klub pise da ovi odustaju od Nedimovica kao kandidata i traze neko jace ime da ga isture protiv Vidica. Moguce i Dzajica.

 

 

U dodatku navode da Dzajic nezvanicno nije spreman da udje u trku. Jedino ako ga bas pricvrlje Terzic i naprednjaci , mada uvek moze da izvadi argument godina.

Link to comment
Share on other sites

Nema tu uglednih protiv kandidata. Niko ugledan neće dozvoliti da bude marioneta političara. Dzaja se neće kandidovati u to sam siguran. 
Takodje, ima tu i FIFA i UEFA i mešanje politike u sport. 
A ima i nekih filmova na Netflixu kako su prošli kurceviti fudbalski radnici. 
Mislim da će zvalavi da preskoči ovu bitku, mala korist a veliki rizik. Pre će probati da se dogovori nešto sa Nemanjom ako se to već i nije desilo. 

Link to comment
Share on other sites

Ma da ,bas Fifa i Uefa ne dozvoljavaju mesanje politike u sport, prazne price, da je to tacno nas savez bi bio suspendovan jos odavno samo zbog Kokeze, a ovde bi bila uvedena prinudna uprava. Cuj Ceferin ce da se mesa , advokat iz Slovenije koji je dobar sa Terzom i kompanijom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Cooper said:

Bruka...

 

 

 

 

Ovo uopste ne mora da se stavlja na tata temu nego moze i na FKCZ jer je nesto cega zaista svi Zvezdasi i treba da se stide, sto smo dozvolili da nam ovakva struktura ljudi vodi klub, a i da jedini deo navijaca koji ima moc da bilo sta kaze i odluci cuti kao zaliven iz ko zna kakvih interesa

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 2/11/2023 at 11:57 AM, Barkley#34 said:

Preko Matića i njegovog Jedinstva je i ušao u FSS, dakle, pomogao mu je. Dalje, Tadić ne bi ni trebalo da se oglašava jer je aktuelni reprezentativac. Što se tiče Ivanovića i mnogih drugih, trebalo bi sačekati šta će biti u narednom periodu. Taktički nije dobro da se sad svi ispucaju, treba to dozirano raditi. Mada, teško da će Ivanović protiv Nedimovića.

 

Ko zna, možda mu neki od njih pomažu u tišini, za sad. Dobro je za sada što je dobio podršku od Petrića, ima to svoju težinu. Em je bivši igrač em trener najvećeg rivala, em je rekao prave reči. Zatalasalo se.

 

Mada, kakav glib vlada u fudbalu, na svim nivoima, trebaće 200 Vidića da se tu nešto promeni.

Zbog?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Kad Nedimović bude siguran da ima većinu, onda se ne bih iznenadio da naš predstavnik bude glasao za Vidića, čisto da spreči bruku. 

Nema tu nikakvog skrupula i razmisljanja kod jahaca iz fotelja sta "obicni" cigani misle o njihovim potezima...

Prosto radi se po nalozima i ona stvar ih zabole sto su klub podigli na stub srama.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

Bruka...

 

 

 

 

 

Naravno da je bruka al ponasas se kao da ga je Partizan podrzao. To sto ga neki trener podrzava uopste ne znaci da je zvanican stav kluba. 

Eto mi smo Vuckov klub pa moramo sutjeti al sto vi mocna opozicijo sutite??? 

Ono kako vas vise nije sramota da glumite neku satro opoziciju a kunete se u Ostoju,Zeljka, Tegija i ostale Vuckove p. muve?!

Fujcina brate fujcina!!!

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Green23 said:

To je pitanje za sve fudbalske radnike, a svakako je pitanje za trenera kluba kojeg je Vidić legenda. Ako je mogao Petrić da odgovori onako, mogao je i ovaj poltron. 

 

To jeste pitanje za klub cija legenda je Vidic, ali pre svega za rukovodstvo, cuj mene "za rukovodstvo", mislio sam "za Terzica", da ne kazem sta mislim o njemu... 

 

Sta misli jedan prolazni trener je manje bitno, lepo je to sto Petric misli, vise vredi ono sto je Stanojevic rekao, a tako bi vazilo i da se recimo oglasi Stankovic i druga, poznatija imena. 

 

Ukratko, hocu da kazem da je Milojevic bas nebitan lik u ovoj prici. 

 

 

 

A strasno je to sto klub ima ovakav stav. 

 

 

 

Ja mislim da Vidic moze da izgubi samo ako neko vece sportsko ime, koje ce ujedno biti SNS poltron, istakne svoju kandidaturu. Tipa Dzajic. Sve ostalo ce bas da smrdi na namestene izbore. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Ćira said:

Mislim da će zvalavi da preskoči ovu bitku, mala korist a veliki rizik. Pre će probati da se dogovori nešto sa Nemanjom ako se to već i nije desilo. 

Ili to ili će kasnije na oproban način da preuzme kontrolu. Koliko god da je pozicija predsednika saveza jaka, dosta zavisi od raznih muljatora koji su na bukvalno svakom koraku. Mogućnost za opstrukciju, kontriranje, kompromitaciju... je praktično neograničena. Ako u FSS uđe neko ko želi da sredi stvari to će ujediniti sve one čiji bi biznisi patili u tom slučaju. Biće svačega tada.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...