Jump to content

Game of Thrones - Izbori u FSS


Venger

Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?  

69 members have voted

  1. 1. Ko mislite da treba da bude novi predsednik FSS?

    • Nemanja Vidić
      58
    • Dragan Džajić
      1
    • Nedimović
      1
    • Nenad Bjeković
      0
    • Neko drugi
      1
    • Ne zanimaju me izbori
      8


Recommended Posts

2 hours ago, kendrick said:

Bukvalno jedini razlog zasto bi Lalat podrzao Vidica je to kumstvo. Inace Nedimovic se crta kao lik kojeg bi Lalat na sve strane hvalio i predlagao.

 

I to samo zato što lalatovo laprdanje ne košta ništa. Da njegov glas  stvarno nešto znači, brzo bi to kumstvo bilo zaboravljeno.

 

Na drugoj strani gospodin Gordan Petrić izlazi i daje izjavu koja nemože apsolutno ništa pozitivno da mu donese, ali je osjetio potrebu da kaže to što niko drugi izgleda ne sme. Jedan veliki mudonja, pre svega :Hail:

 

 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam sad na TV Telegraf (nemam pojma zasto sam to gledao) kako ce Zvezda, nezvanicno, podrzati Nedimovica a kako je Partizan pruzio podrsku Vidicu (Petric na konferenciji). Sad ce sluzbe poceti raditi, Vidiceve "lose igre" u reprezentaciji ce biti eksploatisane kao nedostatak patriotizma, jebo mater. I zivo me zanima reakcija ljudi sa sjevera (koliko god da su placenici, necu da vjerujem da ce iskulirati to)..

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Perkos2 said:

Tek tu nema nikakve šanse pored drzvezdana koji sklapa neki dil sa stojićem ovih dana pa možda bude i neko iznenađenje

 

U Zvezdi bar imaju oni satro neposredni izbori gde glasa clanstvo. S tim sto uvek ima izbor da se glasa za jednog kandidata.

 

No, ako bi se Nemanja kandidovao na tim izborima kad god da budu, bas tesko da bi mogao da izgubi.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

Nemojte da potcenjujete sns masineriju. Ako im je bas stalo da Nedimovic bude predsednik, dobice izbore bez problema. Ne mislim da je ijedan delegat koji ce birati (cak i oni iz Zapadne Srbije koji navodno podrzavaju Nemanju) postavljen bez aminovanja naprednih govana. 

 

A na severu, ocekujem da zajednicka siva celija smisli nesto ovako za transparent: Nemanja, ti nisi legenda Zvezde vec Mancestera, Nedimovic ce da ti stera (ili nesto slicno)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Venger said:

 

U Zvezdi bar imaju oni satro neposredni izbori gde glasa clanstvo. S tim sto uvek ima izbor da se glasa za jednog kandidata.

 

No, ako bi se Nemanja kandidovao na tim izborima kad god da budu, bas tesko da bi mogao da izgubi.

Nije to tako jednostavno kao što si ti napisao, izbori i u Zvezdi i u savezu su jako dobro osmišljeni da ne daju nikakvu šansu "nepodobnom" kandidatu. Uz to sve se čini da se svakom ogadi sama pomisao na kandidaturu. Vidić može da usoe jedino ako Englezi zavrnu jajca AV i nateraju ga da Vidića podrži za predsednika saveza. 

Link to comment
Share on other sites

Одосте предалеко са том политиком, баш ће Енглези у одсуству било каквог (камоли државног) интереса, да заврћу јајца председнику државе због неког фудбалског савеза!? 
Шта год да буде (а не бих био сигуран у исход као неки) добро је да је Видара кандидат па макр било и оно “не пада снијег да покрије бријег него да се виде трагови…”

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2023 at 7:04 PM, Drug Crni said:

Da se razumemo - i oko kandidature Vidica mislim isto sto sam mislio oko angazovanja Piksija,a to je sledece: moralan i posten covek ne bi trebao da ima nista sa ovima.

Eh Piksi moralan i posten. Kada bi lobirao za Vidica bar upola koliko je za Bjekovica bilo bi super, ali verovatno i on nema nista protiv Nedimovica.

 

Bas malo podrske za Vidica, osim Petrica ne znam ko se jos javio da nesto kaze o ovome. Gde su sad Matic, Ivanovic i ostali bivsi veliki igraci? Tadic kao visegodisnji kapiten? Svi zajedno padaju na ovom ispitu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Preko Matića i njegovog Jedinstva je i ušao u FSS, dakle, pomogao mu je. Dalje, Tadić ne bi ni trebalo da se oglašava jer je aktuelni reprezentativac. Što se tiče Ivanovića i mnogih drugih, trebalo bi sačekati šta će biti u narednom periodu. Taktički nije dobro da se sad svi ispucaju, treba to dozirano raditi. Mada, teško da će Ivanović protiv Nedimovića.

 

Ko zna, možda mu neki od njih pomažu u tišini, za sad. Dobro je za sada što je dobio podršku od Petrića, ima to svoju težinu. Em je bivši igrač em trener najvećeg rivala, em je rekao prave reči. Zatalasalo se.

 

Mada, kakav glib vlada u fudbalu, na svim nivoima, trebaće 200 Vidića da se tu nešto promeni.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Vidic i zvanicno najavio kandidaturu:

 

"Poštovani predstavnici medija, želim da ovom prilikom obavestim srpsku javnost, pre svega fudbalsku, da sam nakon saznanja da su raspisani izbori za predsednika FSS doneo odluku da želim da se na istima i kandidujem, s obzirom da sam ispunio uslov da budem član Skupštine i imam podršku pet delegata, koji nadam se neće podleći pritisku sa kojim se susreću. Svojim istupom želim da sprečim bilo kakve dalje priče i jasno izložim svoje planove. Kandidaturom ću omogućiti fudbalskim poslanicima da se o njoj izjasne.Verujem u ispravnost svojih ciljeva a oni su jasni, isključivo patriotski. Želim da ujedinjujem a ne da razjedinjujem. Verujem , jer mislim da mojoj Srbiji mogu da ponudim vrednosti koje su me krasile kao fudbalera. Verujem i znam da u fudbalskoj Srbiji ima sličnih ljudi i da zajedno možemo ponuditi rešenja. Nadam se da ću uspeti."

  • Like 5
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Perkos2 said:

Uvek postoje neki interesi a pošto smi mi pod britanskom kapom jedino nam oni mogu pomoći, ili da se nadamo da terzi i njegovom.gazdi dosadi fudbal pa ga napuste sami.

Nemoj samo Englezi da nas savetuju koga da postavimo na čelo saveza, imajući u vidu ko je njima na čelu saveza. Može svašta našima da padne na pamet 😁.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Don Juan said:

Nemoj samo Englezi da nas savetuju koga da postavimo na čelo saveza, imajući u vidu ko je njima na čelu saveza. Može svašta našima da padne na pamet 😁.

Pošto nas savetuju kompletno kao narod što onda da fudbal bude izuzet.

Link to comment
Share on other sites

Kao fudbaler bio je šampion, pobednik i surovi borac, mnogo sam ga voleo kao fudbalera, ali bojim se da će ovu bitku Nemanja sa onom karikaturom izgubiti. Biće veselo kad krenu da se dižu ruke i pišu ceduljice po automatizmu. Voleo bih da grešim, ali stvarno ne vidim način da ovo sns govedo izgubi ovde. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

O KANDIDATURI NEMANJE VIDIĆA

Na pitanja novinara da prokomentarišu najavljenu kandidaturu Nemanje Vidića za mesto predsednika Fudbalsko Saveza Srbije, treneri obe ekipe nisu imali komentar.

Milojeviću, jebao te Terzić. Neće me stadion videti dok ovaj šljam ne ode iz Zvezde.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:
Quote

O KANDIDATURI NEMANJE VIDIĆA

Na pitanja novinara da prokomentarišu najavljenu kandidaturu Nemanje Vidića za mesto predsednika Fudbalsko Saveza Srbije, treneri obe ekipe nisu imali komentar.

Milojeviću, jebao te Terzić. Neće me stadion videti dok ovaj šljam ne ode iz Zvezde.

 

Realno to i nije pitanje za trenere, ali takodje i ne vidim zasto ne bi imali neki svoj stav. 

 

Svoj stav - da, znam da je u tome problem. Samo sam hteo da istaknem da je i pitanje novinara upuceno na pogresnu adresu. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Realno to i nije pitanje za trenere, ali takodje i ne vidim zasto ne bi imali neki svoj stav. 

 

Svoj stav - da, znam da je u tome problem. Samo sam hteo da istaknem da je i pitanje novinara upuceno na pogresnu adresu. 

Baš će cokna da se založi za ozbiljan rad u srpskom fudbalu pa da završi u trećoj švedskoj gde mu i jeste mesto.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2023 at 7:04 PM, Drug Crni said:

Da se razumemo - i oko kandidature Vidica mislim isto sto sam mislio oko angazovanja Piksija,a to je sledece: moralan i posten covek ne bi trebao da ima nista sa ovima.

Sta onda da rade? Da se moralni i posteni sklone? Ili Piksi i Vidic nisu moralni i posteni? 

 

 

On 2/10/2023 at 9:14 PM, Venger said:

 

U Zvezdi bar imaju oni satro neposredni izbori gde glasa clanstvo. S tim sto uvek ima izbor da se glasa za jednog kandidata.

 

No, ako bi se Nemanja kandidovao na tim izborima kad god da budu, bas tesko da bi mogao da izgubi.

Ako se to desi, to ce biti razlog da reaktiviram clanstvo i glasam. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Barkley#34 said:

Preko Matića i njegovog Jedinstva je i ušao u FSS, dakle, pomogao mu je. Dalje, Tadić ne bi ni trebalo da se oglašava jer je aktuelni reprezentativac. Što se tiče Ivanovića i mnogih drugih, trebalo bi sačekati šta će biti u narednom periodu. Taktički nije dobro da se sad svi ispucaju, treba to dozirano raditi. Mada, teško da će Ivanović protiv Nedimovića.

 

Ko zna, možda mu neki od njih pomažu u tišini, za sad. Dobro je za sada što je dobio podršku od Petrića, ima to svoju težinu. Em je bivši igrač em trener najvećeg rivala, em je rekao prave reči. Zatalasalo se.

 

Mada, kakav glib vlada u fudbalu, na svim nivoima, trebaće 200 Vidića da se tu nešto promeni.


Imam prepisku sa Banetom na ovu temu, al ne mogu da sherujem. On se vec godinama ne javlja medijima u Srbiji. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Kooineeperk said:

 

Realno to i nije pitanje za trenere, ali takodje i ne vidim zasto ne bi imali neki svoj stav. 

 

Svoj stav - da, znam da je u tome problem. Samo sam hteo da istaknem da je i pitanje novinara upuceno na pogresnu adresu. 

To je pitanje za sve fudbalske radnike, a svakako je pitanje za trenera kluba kojeg je Vidić legenda. Ako je mogao Petrić da odgovori onako, mogao je i ovaj poltron. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...