Jump to content

Srbija u Kataru


Recommended Posts

Продали нас Митар и Пикси, јбг. И даље имамо теоретске шансе што ми је довољно да се ложим. А и може се рећи да темпирамо форму : прво пораз, онда реми па на крају групе победа и онда рутинирање до финала СП.

Link to comment
Share on other sites

I da smo pobedili Kamerun, nista nam ne bi znacilo ako nas dobije Svajcarska (pod uslovom da Brazil odradi svoje). 

Dakle moramo da dobijemo tu utakmicu. Realno, ko pobedi i treba da ide dalje. 

 

Mitrovic je bio totalno cudan, gotovo celu utakmicu. Cak se vracao na sredinu terena iako smo u napadu i njihovi igraci su vec kod svojih 16 metara.

 

I nije mi jasno da se ne proba sa Jovicem i Vlahovicem, a ostalo je jos pola sata igre. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

Svajcarska moze veceras i nereseno da odigra ali onda moramo bas da ih razbijemo, 4 razlike.

А ако би добили 3 разлике онда би имали исту гол разлику, јел се онда гледају дати голови или међусобно.

 

Link to comment
Share on other sites

Ako sam nesto ocekivao od ove ekipe to je velika borba za svaku loptu dok sudija ne svira kraj. Greske su sastavni deo igre, pogotovo kada nemas 11 vrhunskih igraca na terenu, ali nonsalancija koju su nasi igraci prikazali danas je u potpunosti neprihvatljiva. Pocevsi od pocetnickih gresaka na nasoj polovini, preko neozbiljnosti u zavrsnici napada, pa sve do onog sramotnog setkanja pri rezultatu 3:1, sve je bilo katastrofa. Mitrovic je presetao ceo mec, ok decko ima kredit za sve sto je uradio za reprezentaciju, ali ako nisi 100% spreman nemoj da zajebavas celu naciju. SMS kao i uvek manekenski pristup, ima on taj vic u igri i mogucnost da resi mec jednim potezom, ali slaba vajda od toga ako na 3:1, pa na 3:2, lose reaguje prilikom nasih opasnih akcija, a onda dvadeset sekundi posle toga primamo po gol. O odbrani je sve vec receno, ne zna se koji stoper nam je smesniji, a to u kombinaciji sa nespremnim Kosticem levo i Zivkovicem koji nije za tu poziciju desno izgleda na nivou neke ling long odbrane.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Svajcarska moze veceras i nereseno da odigra ali onda moramo bas da ih razbijemo, 4 razlike.

Dva razlike će biti dovoljno.

 

edit. samo hmmm, nisam siguran da možemo i sa jednim da ih pobedimo.

Edited by Don Juan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pre 4 godine,ispali smo u poslednjoj sekundi

 

Sad mnogo jaca ekipa, mi jos gori

Odbrana osim golmana i borbenog Pavlovica katastrofa.

 

Tadic od kad je Piksi preuzeo reprezentaciju jako loše igra, Mitrovic 2x puta 2 na 1 ne dodaje loptu

 

Sergej majstor fudbala, i Kostic

Link to comment
Share on other sites

Ovi sto pisu svedno moramo da dobijemo Svicu opet, nije to nikako svedno...

 

Prvo, pitanje da lice Sviza izgubiti danas uopste (vjerovatno hoce), znaci opet zavisis od nekog drugog.

 

Drugo, nije isto igrati i dobiti puno organizovaniju reprezentaciju (Svicu) nakon pobjede 3-1 ili jos vece da smo odigrali pametno, gdje bi cak i nerjeseno bilo dovoljno pa bi oni mogli napdati itd... 

 

A sad moras da ih dobijes nakon dve katastrofalne utakmice i nevidjenog kolapsa, pisi propalo...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Урош19 said:

А ако би добили 3 разлике онда би имали исту гол разлику, јел се онда гледају дати голови или међусобно.

 

Uzaludno je o tome i razmisljati. Te repke koje mozemo da dobijemo 3 razlike ne igraju na ovom prvenstvu 😄 Ne znam ni sto sam pomenuo tu opciju... 😄  

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...