Jump to content

Srbija u Kataru


Recommended Posts

Ah, blagodeti svetskog prvenstva...

 

Godinu dana loženje, hladan tuš. Tri-četiri dana da masa zaboravi i opet se naloži, hladan tuš.

Brazil userava Švajcarce danas, imamo taman 4 dana da konstatujemo da su i oni loši, regenerišemo ove napaćene mozgove, i idemo opet...

 

 

 

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Mi cigani se dobro sećamo svega i znamo Pixija odlično. Bio je najbolji igrač koga sam uživo gledao. To sto je on igrao u zvezdi i na svetskom u Italiji je visi nivo od bilo čega sto sam ja gledao. Samo bi za Mesija mogao da tvrdim da je bolji od njega. 
Ali pamtim i njegovo predsednikovanje zvezdom kada je klub bez dugova i igračkim kadrom od 50 miliona ostavio sa dugom i bez igračkog kadra kao uvod u kasniji sunovrat iz kog još uvek nismo u potpunosti izasli. A onda je bukvalno pobegao u Japan.

To sto ga ne vole Delije sever d.o.o ga je mnogim iskrenim i poštenim ljubiteljima fudbala učinilo pozitivnim ali on to nije. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fillam said:

Ah, blagodeti svetskog prvenstva...

 

Godinu dana loženje, hladan tuš. Tri-četiri dana da masa zaboravi i opet se naloži, hladan tuš.

Brazil userava Švajcarce danas, imamo taman 4 dana da konstatujemo da su i oni loši, regenerišemo ove napaćene mozgove, i idemo opet...

 

 

 

Sve tačno, samo smo već ustanovili da Piksi bolje spremi ekipu kada samo pobeda dolazi u obzir, gde nema kalkulisanja i da je i bolje što nam remi ne igra.

Dva puta je uspeo, nadam se da će mu Brazilci pružiti šansu za treći put. Pobedom protiv Švice, obrisao bi sve gluposti koje je pravio i on i igrači...i onda bi krenulo novo loženje : D 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ćira said:

Mi cigani se dobro sećamo svega i znamo Pixija odlično. Bio je najbolji igrač koga sam uživo gledao. To sto je on igrao u zvezdi i na svetskom u Italiji je visi nivo od bilo čega sto sam ja gledao. Samo bi za Mesija mogao da tvrdim da je bolji od njega. 
Ali pamtim i njegovo predsednikovanje zvezdom kada je klub bez dugova i igračkim kadrom od 50 miliona ostavio sa dugom i bez igračkog kadra kao uvod u kasniji sunovrat iz kog još uvek nismo u potpunosti izasli. A onda je bukvalno pobegao u Japan.

To sto ga ne vole Delije sever d.o.o ga je mnogim iskrenim i poštenim ljubiteljima fudbala učinilo pozitivnim ali on to nije. 

Pisi nesto vise o tome ako znas. Kako je ostavio dugove Zvezdi? Nije to valjda samo njegova krivica? 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ćira said:

Mi cigani se dobro sećamo svega i znamo Pixija odlično. Bio je najbolji igrač koga sam uživo gledao. To sto je on igrao u zvezdi i na svetskom u Italiji je visi nivo od bilo čega sto sam ja gledao. Samo bi za Mesija mogao da tvrdim da je bolji od njega. 
Ali pamtim i njegovo predsednikovanje zvezdom kada je klub bez dugova i igračkim kadrom od 50 miliona ostavio sa dugom i bez igračkog kadra kao uvod u kasniji sunovrat iz kog još uvek nismo u potpunosti izasli. A onda je bukvalno pobegao u Japan.

To sto ga ne vole Delije sever d.o.o ga je mnogim iskrenim i poštenim ljubiteljima fudbala učinilo pozitivnim ali on to nije. 

 

Igracki kadar koji je imao sramotne ugovore 50/50. Klub koji je ispustio LŠ u finisu meca u Glazgovu i u Beogradu nakon sebičnosti Burzanovica. Mi Srbi baš volimo da idemo iz krajnosti u krajnost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imamo vrlo zanimljivu situaciju, rekao bih nikad težu:

 

1. Win or go home match;

2. Pola ekipe nam vuče sitne povrede;

3. Selektor ne zna gde bije;

4. Ako su Pavlović & Veljković ozbiljnije povređeni, makar i da im je pauza 7 dana, onda će nam poslednju liniju činiti Bleki, S Mitrović, Babić;

5. Praktično ćemo morati da napadnemo tim koji uživa u situaciji da ne mora da napada i da može da te čeka;

6. Sjeban si zato što si ispustio dobijenu utakmicu, i

7. Kapiten je baš sad ili odlučio da ne igra ili ga je uhvatila pred penzionerska faza.

 

Hoću da budem optimista, ali ne vidim kako ćemo se izvući. Naravno sve pod pretpostavkom da Brazil bije Švajcarsku

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Ćira said:

Ali pamtim i njegovo predsednikovanje zvezdom kada je klub bez dugova i igračkim kadrom od 50 miliona ostavio sa dugom i bez igračkog kadra kao uvod u kasniji sunovrat iz kog još uvek nismo u potpunosti izasli. A onda je bukvalno pobegao u Japan.

ovo je bas iskrivljena slika tog njegovog mandata

ja ga se secam kao nekoga ko je zeleo da raskrsti sa lokalnim talovima i menadzerima i da izdigne klub na visi nivo

a pobegao je bukvalno zbog mafije

  • Like 12
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Ćira said:

Mi cigani se dobro sećamo svega i znamo Pixija odlično. Bio je najbolji igrač koga sam uživo gledao. To sto je on igrao u zvezdi i na svetskom u Italiji je visi nivo od bilo čega sto sam ja gledao. Samo bi za Mesija mogao da tvrdim da je bolji od njega. 

1) Zvezda postala prvak Evrope kad su njega prodali

2) Marsej postao prvak Evrope kad su njega poslali na pozajmicu u Veronu.

 

Pa metnom do voljno

  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Ogromno razočaranje, ponovo. Iako ja nisam verovao da dobijamo ni Kamerun, i to sam i pisao ovih dana, ali opet način na koji smo izgubili baš baca u bedak.

 

Ali koliki god da je bedak, neću da pljujem Piksija, a ni Mitrovića i ostale igrače. Jeste nas Piksi podigao na ime, harizmu i motivaciju kako neko reče, ali ovo je on, ovako on igra i shvata fudbal. I bolje nam je to, nego da se vraćamo batađorizmu...

 

Ipak moramo da budemo svesni svojih ogromnih limita. Previsoki smo i prespori, odbrana nam je kiksala i ranije... nekoliko puta smo se i provukli, ali redovno smo primali golove na sporost i loše postavljanje odbrane... sad se jednostavno potrefilo, nedostajalo je i sreće jer je falilo samo 2-3cm da oba gola budu ofsajdi, pa povreda Pavlovića (oba gola su pala sa njegove strane)... pitanje šta bi bilo da smo na 3-1 ušli golmanu u krilo i branili se, možda bi primili jedan a ne dva, ili opet dva, jer mi to ne znamo da igramo. A i Kamerun nije neka ekipa, trebalo je da im damo minimum 5 komada po šansama...

 

Piksi igra na gol više, znali smo to, i mogu sad svi da ga pljuju, ali ovo je on... ali je sam sebi pucao u nogu što je ubacio nespremne igrače i sad i protiv Brazila... Bolje nek igra i zdrav Jović, nego Mitrović na 50% itd.

 

Protiv Švajcarske nekoliko izmena (pre svega da igraju zdravi i spremni igrači, pa kogod) i vozi... svi u napad pa šta bude, nema jajarenja. Možda prođe, verovatnije je da neće jer nemamo snage da trčimo više od 60 min, ali jedino tako može. Bar da odemo sa stilom kući, a ne ko sisice... 

Edited by Issey
Link to comment
Share on other sites

 

6 minutes ago, Profesor said:

Tadic je dosta pao i to je ocekivano. Ali danas imao dobar centarsut kod 1. gola i sjajno oduzetu loptu kod 3. gola. U ovim godinama on ne moze vise.

Па да, има 34 или 35 година а већина ваљда и даље очекује оног Тадића који је сам разбио Реал у Мадриду.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Урош19 said:

 

Па да, има 34 или 35 година а већина ваљда и даље очекује оног Тадића који је сам разбио Реал у Мадриду.

Pa ne mora onda ni da igra, ako nije sposoban. Poluvreme i cao. Mora sad da igra 90 svaku i on i Mitrovic, a jedva stoje na nogama.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NikadProtivKaline said:

ovo je bas iskrivljena slika tog njegovog mandata

ja ga se secam kao nekoga ko je zeleo da raskrsti sa lokalnim talovima i menadzerima i da izdigne klub na visi nivo

a pobegao je bukvalno zbog mafije

Nažalost nije iskrivljena slika nego je bas bilo tako. A od mafije je bežao jer je sa istom šurovao. 
Priseti se svih transfera iz tog perioda Žigić afera čekovi, posrednika pri prodaji Bisevca, transfera Boška Jankovića…..

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Venger said:

Pa ne mora onda ni da igra, ako nije sposoban. Poluvreme i cao. Mora sad da igra 90 svaku i on i Mitrovic, a jedva stoje na nogama.

 Овде људи пишу да је био ужасан а он наместио први гол одличном асистенцијом и још учествовао у трећем голу, не знам шта се више очекује од играча који има 35 година а притом није ни Меси ни Роналдо, ја за то кажем. Јбг да је млађи 5 година па и да очекујемо да намести 2 и још сам постигне 2.

 

То да не мора да игра 90 се апсолутно слажем, као што ни Митар не треба да игра 90 ако није спреман ни Влаховић ни СМС итд.

Edited by Урош19
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ovde dobar deo kritika stoji. Medjutim, ja se nadam samo da ce Brazil da ofulji Svajcarsku i da ce Piksi dobiti jos jednu sansu, koju, pored svih stvari koje mu se prigovaraju, itekako zasluzuje. Pa ako podigne ekipu i jos bitnije uspe da joj smiri glavu, koja danas nikako nije bila mirna i to je bio glavni problem, i ako se dobiju Svajcarci i prodje grupa, dosta ce se ovoga zaboraviti. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Profesor said:

 

Igracki kadar koji je imao sramotne ugovore 50/50. Klub koji je ispustio LŠ u finisu meca u Glazgovu i u Beogradu nakon sebičnosti Burzanovica. Mi Srbi baš volimo da idemo iz krajnosti u krajnost.

Pa je onda tog Buzanovica kupio za $1 milion kada je otišao u Nagoju. A raspitaj se kome je tako vraćao dug. 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Ćira said:

Mi cigani se dobro sećamo svega i znamo Pixija odlično. Bio je najbolji igrač koga sam uživo gledao. To sto je on igrao u zvezdi i na svetskom u Italiji je visi nivo od bilo čega sto sam ja gledao. Samo bi za Mesija mogao da tvrdim da je bolji od njega. 
Ali pamtim i njegovo predsednikovanje zvezdom kada je klub bez dugova i igračkim kadrom od 50 miliona ostavio sa dugom i bez igračkog kadra kao uvod u kasniji sunovrat iz kog još uvek nismo u potpunosti izasli. A onda je bukvalno pobegao u Japan.

To sto ga ne vole Delije sever d.o.o ga je mnogim iskrenim i poštenim ljubiteljima fudbala učinilo pozitivnim ali on to nije. 

🤮

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...