Jump to content

Srbija u Kataru


Recommended Posts

3 minutes ago, Bugl Khan said:

Opa, pa vi sad u 11 igrate. To se traži. Odma prva tekma vatromet.

 

Čestitke za juče!

 

A lepo sam govorio ortaku da ne raskida sa Kramarićevom sestrom, dečko nije hteo da sluša 😃

 

Šalu na stranu, profesionalno odigrana utakmica, Perišić gospodin čovek, uvek se pojavi kad treba

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kamerunci su već godinama u raspadu. Imaju drugi najduži niz poraza - još im samo jedan nedostaje da se izjednače s 9 uzastopnih poraza Meksika. Na SP 2014 na utakmici s Hrvatskom su se gotovo međusobno potukli. Sve osim pobjede bi za Srbiju bio totalni debakl.

 

Ujedno i idealna prilika da se prekine crni niz protiv afričkih reprezentacija.

Link to comment
Share on other sites

da ti na rezultatu 3-1 igras toliko visoko da moras da postavljas offside zamke (citaj: koje ocigledno ne znas da radis) i da na isti nacin primis dva gola je jako neozbiljno.

ne znam sta se desava sa vlahovicem i jovicem, ali broj sansi koje je mitrovic danas promasio se ne bi desile vlahovicu pa ni jovicu.

idemo dalje, ocigledno da cemo protiv 'svajcaraca' da odlucujemo

Link to comment
Share on other sites

Kao sto rekoh na lajvu - nebitno jel Petko Šestkovic, Antic, Musli ili Piksi plašite nas se redom Stojkovic. Uvek ista prica.

 

Odlicne kvalifikacije, lozenje da napokon imamo hemiju i tim. Onda dodje SP i skok u prazan bazen na glavu.

 

 

 

Sad se samo ceka teorija/naslov kako su nas Kamerunci hexovali sa tribina.

Link to comment
Share on other sites

I gde je Piksi dobio alkohol u Kataru? Ja drugačije nemogu da objasnim ovo danas. Koliko je on zakasnio sa izmenama je neverovatno. Mitrović i Kostić su trebali na polje na 3-1. Mitrović jer je očigledno rovit i nemože, a Kostić je lipso i nije bilo više te eksplozivnosti. No, on je sačekao da se ovi vrate na 3-3, i onda izbaci Živkoivća, koji je bio verovatno naš najbolji igrač danas. Ili barem u top 3 sa Pavlovićem i Lukićem

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Katastrofalno vođenje utakmice sa klupe posle 3-1.

Sergej i Tadić partije u rangu nekih JSL igrača,naročito kapiten,koji na terenu deluje poput balerine koja samo nešto palamudi,

a da nekog proigra,da neki pas je misaona imenica.

Snage imamo tu negde oko 60 minuta posle se raspadamo na terenu.

Bleki Milenković nas je sahranio sa dva kašnjenja pri izlasku za ofsajd.Koliko je bio van svake koncentracije pokazuje

i ovaj bespotreban faul na mestu skraćenog kornera u 4. min. nadoknade.katastrofalna odluka.

Izmene selektora,zakasnele i bezvezne rekao bih.

Izlaskom Pavlovića je defanziva postala porozna i nikakva a to je još pojačao selektor ubacivši Mitrovića koji ne može stići ni moju ćerku

od godinu dana koja puže.A sve to još digao visoko na naših 40 metara od gola.kakva katastrofalna odluka!

Menjaš na 3-1.malo se povučeš,daš im nek igraju čekaš svoju šansu ,osvežiš sredinu i zatvaraš utakmicu.Užas ,šta smo mi igrali posle 3-1.

 

Jednisravno smo nedorasli nečem većem i višem od igranja u grupama.Iskreno sam razočaran,jer sve ono što nas je krasilo

u kvalifikacijama ili pak u Lisabonu za prolaz .Selektor je odustao od svega toga i počeo da primenjujue nešto što nas nije krasilo

godinu dana unazad.

 

Mada kad Brazil dobije Švicu,nama opet ostaje za njima za prolaz ,a to smo znali i pre početka Mundijala.

Sve u svemu,ne gajim neke nade. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...