Jump to content

Srbija u Kataru


Recommended Posts

10 minutes ago, Perkos2 said:

Kad je muka tu je Luka Jović

Misliš - Kad je muka tu je Jović Luka 😁

1 minute ago, Урош19 said:

Кад је мука ту је Јовић Лука*

 

Just now, Don Juan said:

Misliš - Kad je muka tu je Jović Luka 😁

Pesničke duše 😆

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, unagi said:

Što bih pljuvali i ako ne prodju, mi kao da uvek igramo završnice velikih takmičenja pa je ovde neki ogromni neuspeh ako ne prodjemo grupu.

 

Pa to i jeste neuspeh jer se ne radi o nekoj Kostarici koja je uvek tu jer nema mnogo dobrih kandidata u njihovim kvalifikacijama (mada su i oni bili u 1/4 finalu) ili Grckoj/Sloveniji/Slovackoj/Islandu koji mozda jednom odu na SP, nego o reprezentaciji zemlje koja uvek propusta EP, ali je skoro uvek na SP (i sada i 2018 i 2010 i 2006) ali se nikada ne moze proci ta grupa.

 

Ja ne znam za evropsku reprezentaciju koja je vise puta ispadala u grupama od Srbije u ovom veku.  

Edited by goldberg
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, goldberg said:

Ja ne znam za evropsku reprezentaciju koja je vise puta ispadala u grupama od Srbije u ovom veku.  

 

Hrvati i mi sa po 3 ispadanja drzimo presto. Dobro oni imaju i to neko finale, ali to im ne racunamo.

Pored nas iz Evrope grupu nisu prolazili Slovenci i Poljaci (po 2 pokusaja) i Cesi i Bosanci (1 pokusaj) sve ostale Evropske reprezentacije koje su se pojavljivale na SP u ovom veku su makar jednom prolazile grupu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam odmah isto vece video fotografiju sa okacenom shovinistickom zastavom..medjutim,bio sam ubedjen da je photo-shop u pitanju..jer nisam mogao da pojmim da smo toliki glupanderi..ispostavilo se da upravo jesmo.

Kurcoberamo se bez pokrica,pa onda na KZN cutimo k'o pickice. Srpski trejdmark poslednjih 35.godina. I naravno,krece poznati scenario kmecanja i plakanja kako nas svi mrze i svi su neopravdano protiv nas.

Ne zelim im neuspeh,ali ovo mi je poslednji upis na topiku. Hvala,ali dalje bez mene.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Drug Crni said:

Ja sam odmah isto vece video fotografiju sa okacenom shovinistickom zastavom..medjutim,bio sam ubedjen da je photo-shop u pitanju..jer nisam mogao da pojmim da smo toliki glupanderi..ispostavilo se da upravo jesmo.

Kurcoberamo se bez pokrica,pa onda na KZN cutimo k'o pickice. Srpski trejdmark poslednjih 35.godina. I naravno,krece poznati scenario kmecanja i plakanja kako nas svi mrze i svi su neopravdano protiv nas.

Ne zelim im neuspeh,ali ovo mi je poslednji upis na topiku. Hvala,ali dalje bez mene.

Ti si siguran da su ovo postavili fudbaleri Srbije? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Ja sam odmah isto vece video fotografiju sa okacenom shovinistickom zastavom..medjutim,bio sam ubedjen da je photo-shop u pitanju..jer nisam mogao da pojmim da smo toliki glupanderi..ispostavilo se da upravo jesmo.

Kurcoberamo se bez pokrica,pa onda na KZN cutimo k'o pickice. Srpski trejdmark poslednjih 35.godina. I naravno,krece poznati scenario kmecanja i plakanja kako nas svi mrze i svi su neopravdano protiv nas.

Ne zelim im neuspeh,ali ovo mi je poslednji upis na topiku. Hvala,ali dalje bez mene.

Na zastavi nema ničega sovinistickog. Jedini šovinizam koji ja ovde vidim je autošovinizam koji u tvom upisu provejava. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Onda ne postoji ni šovinizam

 

Ne, sovinizam itekako postoji.

 

Autosovinizam je besmislena kovanica po definiciji.

 

A polazi od besmislene premise automatske identifikacije slucajnog rodjenja na nekoj teritoriji sa njenom imaginarnom interpretacijom nametnutom od strane neke grupe.

 

Da postoji, da je stvaran i da "tako treba" ljudi nikada ne da ne bi izasli iz pecina, nego ne bi sisli sa drveta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...