Jump to content

Srbija u Kataru


Recommended Posts

Deluje kao ili da nije spavao ili kao da je malo pio 😂

 

Ma šta god, naš kvalitet je tu negde, ili ispadanje u grupi, ili ispadanje u top 16, to nam je što nam je.

 

Ja za sad želim samo da vidim neku šansu, malo igre, pa ćemo videti šta i kako, ako to budemo imali

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Kao da je ostario 15 godina za ova 2 dana.

 

Jbg, ume sve to da smori čoveka, a kad nisi u odelu nema tog distracting faktora, već se vidi samo lice. Ali opet, čovek je sto puta zaslužio kredit, da ne uradimo ništa opet ima kredit, jer smo realno direktno otišli na svetsko, ušli u A Ligu nacija, igrali lep fudbal bez skandala, sve što je zacrtao.

 

I dalje mislim da dobijamo Kamerun, optimizam do kraja, 1:0 HT, 3:0 kraj

  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, berti said:

Zastava nije sovinisticka. Fifa ne voli petljanje politike i kao hoce da sve bude samo sport. A leglo su korupcije i mnoge odluke nemaju veze sa sportom.

 

Videli smo koliko su se iscimali 2018. kada su Saciri i Dzaka imali nacionalisticke ispade.

Ima Piksi malo tog nadobudnog stava u sebi. Prica sad o zdravim igracima, ko moze i ko ne moze, a ne tako davno se sprdao kako ce Mitar igrati i bez 1 noge... ovo je ozbiljan samar za njega, moze da deluje pozitivno, a moze i da ga potpuno ugasi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gledan van, ludilo 1 said:


Tko je to izjavio? Piksi?!

Čitaj forum😁    na kzš barem troje novinara iz Srbije postavlja ista pitanja pa nije čudo da smaraju selektora. Piksi nije baš neki namazani govornik i što duže priča veća je šansa da napravi neki gaf. 

Link to comment
Share on other sites

Koliko god da delujemo dobro i smisleno, obavezno se raspadamo ne velikom takmičenju. Antić je čak dobio Švabe na otvaranju, pa smo se opet raspali... Ne bi me čudilo da opet bude slično, iako poraz od Brazila nije razlog za to... Ali po ovim izjavama, povredama i generalnom utisku, uzimajući u obzir i naš mentalitet, nisam optimista uopšte...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Issey said:

Koliko god da delujemo dobro i smisleno, obavezno se raspadamo ne velikom takmičenju. Antić je čak dobio Švabe na otvaranju, pa smo se opet raspali... Ne bi me čudilo da opet bude slično, iako poraz od Brazila nije razlog za to... Ali po ovim izjavama, povredama i generalnom utisku, uzimajući u obzir i naš mentalitet, nisam optimista uopšte...

Antic je izgubio od Gane na otvaranju pa onda dobio Svabe.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...