Jump to content

Srbija u Kataru


Recommended Posts

Mene brine ova alibi prica oko povreda. Najvise me brine Sergej. Nemoguce je da nemamo plan b, tj. da struka ne razradjuje taj scenario. Pa nije Mitrovic bozanstvo, niti Piksi mora i treba jednoobrazno po svaku cenu da forsira nesto ako su ljudi povredjeni.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Piksi smorio s ovim kukanjem za povređenim igračima.
Da smo imali ovog i onog spremne, video bi Brazil…daj čoveče otresli bi nas svakako.

Lagano ispadanje u grupi još jednom.

Pitaju ga više o Brazilu nego o Kamerunu

Link to comment
Share on other sites

Interesantno ja da, teoretski, mozemo ispasti cak iako dobijemo obe utakmice!!! 

Brazil I Svica vec imaju po 3 boda. Ako Svica dobije Brazil, a Brazil Kamerun ( sve je moguce, ovo je turnir u kome svako svakog moze da pobedi) imacemo 3 ekipe sa po 6 bodova I moze odluciti gol razlika. 

Pomalo neverovatan ali teoretski moguc  scenario. 

Nesto realnije: imam neki osecaj da ce Svica da odigra nereseno sa Brazilom. I onda cemo ponovo imati situaciju kao pre 4 godine: sa Svicom biti ili ne biti. 

Link to comment
Share on other sites

U principu on je rekao da su svi spermni osim Vlahovića ali možda će i on biti spreman. E sad ono što meni tu smrdi je njegova nervoza na konferenciji. Ako samo Vlahović bude falio mislim da možemo dobiti Kamerun, pod uslovom da su ovi ostali 100% spremni. U protivnom trebaće dosta sreće.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alpaka Bereta Sida said:

Koji je Piksiju s ovim prepucavanjem sa Silvom na pressu? Koliko znam nikad nije imao ovakvih epizoda…

Pa to je maslo novinara, koji su u stvari iščupali ono što su želeli, a on se primio. Rekli su mu za tu izjavu, i još je preneli pogrešno u stilu - nije dobro taktički pripremljema utakmica. On se naravno primio.

Link to comment
Share on other sites

Mene brine utakmica danas. Em zbog zdravstvenog stanja ekipe, em zbog vremena - biće 31 stepen. Kada se na to još doda naše tradicionalno raspadanje na velikim takmičenjima, nemam veliko poverenje. Jedino Piksi uliva neku nadu da može igrače pravilno da motiviše i da spremi taktiku kako valja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Biće 3:1 za nas.. da me ne zajebavaju posle ovi moji s posla.

Nema tu više takiziranja, mrdanja, kalkulisanja. Neki vrhunski igrači nikad nisu imali sreće, da se oprobaju na svetskom prvenstu, a mi sad tu izvodimo kao neke kerefeke u grupi. Ako nisu u stanju, da tri utakmice, koje možda nikad više u životu neće ponoviti, da odigraju na ful i da poginu na terenu, onda ja ništa ne razumem.

Dve pobede, šest bodeva, i idemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, L' Imperatore said:

Mitar i Kostić počinju. Iznenađenje Maksimović umesto Gudelja

 

Previse ofanzivno i neozbiljno, nemamo pravog DMF protiv izuzetno brze reprezentacije koja je protiv jedne Svajcarske napravila nekoliko ozbiljnih sansi. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Magia said:

 

Previse ofanzivno i neozbiljno, nemamo pravog DMF protiv izuzetno brze reprezentacije koja je protiv jedne Svajcarske napravila nekoliko ozbiljnih sansi. 

 

Nema se šta čekati. Na pobedu od prvog minuta.

 

Mada se nebi ni skroz složio da je previše ofanzivno. Možda Maksimović nije destruktor u rangu Gudelja, ali je box to box radilica koja je više defanzivno orientisana.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Magia said:

 

Previse ofanzivno i neozbiljno, nemamo pravog DMF protiv izuzetno brze reprezentacije koja je protiv jedne Svajcarske napravila nekoliko ozbiljnih sansi. 

 

Ovo što pokušava sa Maksom i Lukićem već godinama igraju Maksa i Urugvajac Arambari u Getafeu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

O tome se i pričalo u izjavama. Mitar je rekao da je zdrav samo ne baš u kondiciji a Vlahoviću baš smeta povreda.

 

Vlahović meni u prvoj utakmici nije izgledao kao da ima mnogo problema. Ali jeste pred kraj nezgodno stao i napravio bolnu grimasu. Tako da me nebi iznenadilo da je tamo pogoršao situaciju sa tom povredom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...