Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

što je najgore ima tu materijala na klupi, uvek neko može da se zapali i podsećaju me na onaj bench mob iz zlatnih dana...

u drugom pol. braun ih je zaboravio, čak nije mnogo ni mičela koristio da proba da udavi stefa.

 

sabonis je neki vrsta jokića za siromašne/srednju klasu i poznato je da je klimav i u odbrani i u skoku.

ima očajan tajming za skok, često prerano skače i grize na finte šuta kao 15-godišnjak

Edited by ljutikrilo
Link to comment
Share on other sites

Nije mi krivo što će Stef proći dalje, baš nije, samo mi je krivo što nakon 20 godina neću gledati Sakramento protiv LAL u Plejofu... Jebiga...

Pogotovo još kad ode Lebron, pa ostavi pustoš iza, da ovi ne mogu ni do PO da doteraju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobro je za ljubitelje košarke da GSW prođe, da budem iskren. Imam neki osećaj da bi Sak baš podbacio protiv Lal

 

Ko ima prednost domaćeg terena? Bolji u regularnoj ili onaj ko je priklao bolje plasiranog seeda?

Edited by medobrundo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ljutikrilo said:

što je najgore ima tu materijala na klupi, uvek neko može da se zapali i podsećaju me na onja bench mob iz zlatnih dana...

u drugom pol. braun ih je zaboravio, čak nije mnogo ni mičela koristio da proba da udavi stefa.

 

sabonis je neki vrsta jokića za siromašne/srednju klasu i poznato je da je klimav i u odbrani i u skoku.

ima očajan tajming za skok, često prerano skače i grize na finte šuta kao 15-godišnjak


Meni je sve suprotno od onoga zasto volim kosarku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

Dobro je za ljubitelje košarke da GSW prođe, da budem iskren. Imam neki osećaj da bi Sak baš podbacio protiv Lal

 

Ko ima prednost domaćeg terena? Bolji u regularnoj ili onaj ko je priklao bolje plasiranog seeda?

To sigurno. Lebron bi ih upropastio

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...