Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 minutes ago, Don Dusko said:

Sabonis ima 22p na 10-16 FG a subjektivni osecaj kao da ima 2p na 1-20 FG. jbt.

 

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Nema sa njim daljeg prosperiteta, i na ovom uspehu treba cestitati Krompiru, izvukao je iz njega 101%

 

3 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


I da mu je Looney skinuo 10ak ofanzivnih skokova. Ovo je nevidjeno. Nisam pogledao statistiku ali sam prilicno ubedjen da je Looney sam uzeo 10.

 

3 minutes ago, Bode said:


Meni je sve suprotno od onoga zasto volim kosarku.

On i Brooks ubrzano uče kineski.Od sledeće godine zajedno u timu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Realno je kvalitet presudio. Domantas maltene ništa nije nasledio od očeve genijalnosti, oči bole gledajući ga na parketu, a Arvidas je bio umetnik sa loptom, sa fenomenalnim osećajem. 

Što se tiče poređenja sa Jokićem, niđe veze, jer je Nikola takođe poznat po mekanoj ruci, a ne kamenjarstvu. 

Čestitke fenovima ratnika, ipak bolja ekipa ide dalje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Po vidjenom u ove dve serije, Lejkersima ce svaka pobeda biti premija, ali nisam siguran da GSW moze bas ovako jak ritam da nametne. I nece imati ovoliko ofanzivnih skokova sigurno.

 

Ako uspeju da ih uvedu u trcanje, Dejvisu led na kolena ne gine.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

E jebiga @bodo ;D Ne isplati mi se ovo kontriranje na prognozi, bolje da kontriram samo na topicu.

 

Moj osećaj za feeling kaže Lakers in 6. Razlog: ekipa su kojoj sve kreće iz odbrane, a samo takva može usporiti čal i ove matore Warriorse. Videćemo moćnog Looneya protiv Dejvisa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Ja se pitam ko je njega poredio sa Jokicem ovde?

 

21 minutes ago, ljutikrilo said:

 

 

sabonis je neki vrsta jokića za siromašne/srednju klasu i poznato je da je klimav i u odbrani i u skoku.

ima očajan tajming za skok, često prerano skače i grize na finte šuta kao 15-godišnjak

Da dodam i da je Jokić odličan skakač. Tj. hvatač ako ćemo realno. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Po vidjenom u ove dve serije, Lejkersima ce svaka pobeda biti premija, ali nisam siguran da GSW moze bas ovako jak ritam da nametne. I nece imati ovoliko ofanzivnih skokova sigurno.

 

Ako uspeju da ih uvedu u trcanje, Dejvisu led na kolena ne gine.

@freethrow @Malkolm Brogdon @Kvaratskhelia kad citaju tvoje upise o GSW:

 

giphy.gif

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Sve ono što je lepo u košarci, kretnja, šut, blok, promenljiva odbrana koja pulsira kao srce šampiona i širi se i skuplja u neravnomernom ritmu, jedan umetnik, nekoliko radnika obezbeđenja, par čudaka, genijalan trener, starost i pomalo mladosti.

 

Stef je u plejofovima nezaustavljiva mašina za pobeđivanje.

 

Čestitke Kingsima - odličnoj mladoj ekipi, @40Wins i svima onima koji misle da je naše vreme prošlo i jedva čekaju da nam vide leđa. Biće, ali ne večeras. Zombi Warriors!

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Memfis je ubedljivo najbezveznija ekipa u celom plejofu, sa izuzetkom Minesote. Fake tough guys sa indijancem vodjom tima. U regularnoj sezoni zbog stila igre i hastla koji drugi timovi ne praktikuju mogu da imaju dobar skor, kad se udje u plejof, takve ekipe su najpozeljniji protivnici.

 

Licno uopste nisam iznenadjen sto su i Memfis i Sakramento odmah ispali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uh, opet Lebron na Stefa, kao u stara dobra vremena.

 

Mada, King ovaj put u baš ozbiljnim igračkim godinama, ali vjerujem da će izvući posljednji atom snage za ovu seriju i da će pokazati zašto je GOAT i najbolji sportista svih vremena.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...