Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 minutes ago, threepwood said:

Koliko se prepucao Zapad za jedno vece. Ima da prsti u plejofu sve, a Kingsi krecu sa treceg seeda u fazonu:

 

ZjGZqKk_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&

 

Mislim da Kingse tacno bas briga. Njihov cilj je da udju u plejof konacno ove godine.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

uh-oh, kakav blokbaster od trejda.

 

lično i personalno, više sam bio da se zadrži core book - ayton - bridges - cam johnson (i da se bude pri vrhu narednih 5-6-7 sezona ali nikad favorit) ali apsolutno kapiram i ovaj trejd. ako ekipa bude zdrava, četvorka cp3 - book - kd - ayton uz šljakera u petorci je verovatno glavni favorit za titulu ove i sledećih par sezona.

 

biće brutalan playoff.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Noodles odlazi iz pustinje bez ijedne propustene utakmice za 5 godina

Njemu ce vcrs biti prva propustena utakmica u karijeri?

Trejd ce biti uskoro zvanican, Bruklin ima mec vcrs ali isto tako postoji mogucnost da odigra 83 meca ove sezone s obzirom da Netsi imaju 2 meca manje od Sunsa

Link to comment
Share on other sites

Grof do danas: Lebron najveci ikada, igra kao u najboljim danima, brojke sve govore, Vestbruk kriv za 13o mesto

 

Grof posle trejda: jeste da nema Vestbruka i da dovedena tri startera ali Lejkersi su 8i po snazi na zapadu, nema s kim da igra Bron

  • Like 1
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

Vidim da neki spominju da se Phoenix odriče budućnosti ali to ne funkcionira tako. Durent je na svaki način bolji od Bridgesa i njihovo vrijeme je sada, oni su uzeli Paula, njemu vrijeme ističe, Booker je spreman, Ayton isto tako..ako upali dobro, ako ne neće biti ni prvi ni zadnji kojima nije uspjelo. Drugo mjesto ili finale konferencije nikoga ne zanima, postoji samo jedna nagrada a to je titula. Oni naravno nisu čisti favoriti, nema govora o tome,ali dosadašnja ekipa nije imala šanse, to smo vidjeli i lani kad ih je Dallas razbio u game 7. Naravno da ćeš kad uzimaš nekoga kao Durent morati i dati nešto zauzvrat to je valjda svima jasno, plaće se moraju približno poravnati a Durentova nije mala.

 

Evo naletio na jedan po meni vrlo korektan i realan komentar u svjetlu KD trejda.

Edited by bodo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meanwhile, back in communist San Francisco...
 
Spoiler

ettjfsue65ha1.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&v=enabled&s=a6f55c38c0920568dce40cb9f8bbb6f74acfcf0f

 

Mozda jer je dinastija izgradjena na NFL pass blocku, mada i tamo se češće holding flag dobija za ono što prolazi kao screen GSW. Lacob samo do semantike vodi računa :)


Sad vidim da BKN ima 7-8 startable wing igrača u rosteru. Par njih da trejduju mogu neke pikove povratiti. Mislim vidji ovu grupu: Cam Johnson, Cam Thomas, Mikal, Royce, DFS, Simmons, Crowder, Joe Harris je eto lošiji nesto od ovih + Watanabe koji isto igra dobru sezonu.
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, YAO said:

Svi timovi nesto rade,muljaju,pokusavaju ali Denver da ne pokusa nista u ovim trejdovima...

Nema šta da pokušaju jer Bounsa niko nece,nego da cika Melon pruži ruku i mir mir mir niko nije kriv da usledi,jer je on dečko koji kada ne ide moze ozbiljno promeniti tok utakmice(isto tako može i negativno da deluje i to stoji).A Denver ima savršeno izbalansiranu prvu postavu i to nisu ludi da menjaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, bodo said:

Vidim da neki spominju da se Phoenix odriče budućnosti ali to ne funkcionira tako. Durent je na svaki način bolji od Bridgesa i njihovo vrijeme je sada, oni su uzeli Paula, njemu vrijeme ističe, Booker je spreman, Ayton isto tako..ako upali dobro, ako ne neće biti ni prvi ni zadnji kojima nije uspjelo. Drugo mjesto ili finale konferencije nikoga ne zanima, postoji samo jedna nagrada a to je titula. Oni naravno nisu čisti favoriti, nema govora o tome,ali dosadašnja ekipa nije imala šanse, to smo vidjeli i lani kad ih je Dallas razbio u game 7. Naravno da ćeš kad uzimaš nekoga kao Durent morati i dati nešto zauzvrat to je valjda svima jasno, plaće se moraju približno poravnati a Durentova nije mala.

 

Evo naletio na jedan po meni vrlo korektan i realan komentar u svjetlu KD trejda.

Go bold or go home. Kod vas se vidjelo da ste u padu. Finale, pa game 7 sa Dalasom pa drama oko Aytona, Crowder, ova sezona i povrede i onda ili da tapkate u mjesto narednih sezona jer ovi role playeri koje ste dali vam ne podizu plafon koliko god da napreduju ili da napadnete jedno od najvecih imena lige i sa njim titulu. Za mene no brainer i ja bih isao svaki put na ovo u situaciji kada imas mogucnosti. 

 

Vec smo nutros komentarisali da korate da kirigujete malo rotaciju i to je to, ludilo moze da pocne. 

KD i Booker a CP3 organizuje igru? Uhhh ludilo. J.... Stern, imao bi CP3 do sada titule i ne bi se ljudi razbacivali sa raznim vrijedjanjima Point God-a.

 

Kevin f..... Durant je u Sunsima.

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...