Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Ide nesto jace do deadlinea. Beverley, Walker, Brown, prvi pick 2029. i ovi pickovi je dobar paket. Moguce je i da imaju dogovorenog Lovea ako ovaj dobije buyout u Cavsima ko sto se pisalo. 

Vrlo vjerovatno a i realno Bryant je odradio muski ovaj minimalac tako da ce dobiti mnogo jace ponude na ljeto. 

Ima LeGM 1 FRP i 5 pikova 2 runde da se igra i dosta ugovora da trejduje. 

@freethrow

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, freethrow said:

Barkley u prajmu?

On jest najveći razlog zašto sam ja navijač Sunsa sve te godine ali nije bolji igrač IMHO. Ali je bio matchless hustler i fighter. Mu ti imamo jednu riječ iz talijanskog koja ga najbolje opisuje, Grinta po tome je kao što sam i napisao bez premca od svih igrača koji su prodefilirali klubom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Denver je trebalo da ponudi Murray-a, svakako prije MPJ-a. Moguće da bi dobili nešto pametno. Murray je trenutno najslabija karika u ekipi, previše carini loptu i uvijek kasni sa dodavanjima, dok je u odbrani ispodprosječan. MPJ je elitni šuter i on se savršeno uklapa u trenutni stil igre. Petorka sa Bruce Brown-on umjesto Jamala je daleko najbolja i najefikasnija Denverova petorka, dovoljno je pogledati zadnji meč. Znam naravno da od toga nema ništa, ali eto... Biće svakako ludilo na Zapadu i do kraja regularnog dijiela, a posebno u plej-ofu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...