Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Menjaju se teze.

 

Niko normalan ne moze da ima nesto protiv trejda za superstara, ali kao sto sam vec pisao, nisam zainteresovan za opstu rasprodaju u cilju oformljavanja geronto-centra. 

 

4 nezasticena pika, igrac koji je starter u 80% NBA ekipa i jedan legit rotacijski igrac sa 6MOY kapacitetom je korektan dil i za all-nba igraca u prajmu, a mi ovde pricamo o coveku koji puni 35 i izlomljen je konstantno vec sezonama.

 

Cak i da povrede potpuno mimoidju ceo tim, koliko goriva jos ima Durant za PO sibanje? Paul ga evidentno nema i svi znamo da ce u nekom trenutku prosto da se dezintegrise nacisto. Nakon prosle sezone, koji razlog imam da verujem da ce Durant izgledati bitno drugacije..?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Gaga said:

O cemu se radi da ovim Kornetom,jel ovaj troluje po forumu ili sta?

 

Banujte ga:smiley59:

 

Staviš ga na IL ako ti smeta.

4 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Kakav bi to spoj bio, poezija. 🥰

 

Ako je od kljakavog Nurkića napravio top 10 centra... 😉 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svi vidimo potencijalne zamke trejda, ali šta će biti ako Sansi kliknu i budu zdravi.

 

A ko pravi trejd računa da će imati fit igrača, a ne da će taj biti povređen. Pa u slučaju da Sansi mimoiđu ambulante u PO, biće ona varijanta kada odemo da popijemo vodu ili uzmemo gricke, a kad se vratimo, oni već upropastili protivnika.

 

Sad možemo da pominjemo i kako su ne samo Pol i Durent izubijani, nego sve više i Buker, i kako sad treba deliti posede na drugačiji način, a i da odbrana neće biti zategnuta kao nekada...

 

Ali čim Durant saspe nekome 25 za četvrtinu u PO, svi će da se uhvate za to i zaboraviće na vreme kada se proricalo da brod može da zaplovi i u ćoravu stranu. 

 

Nema tu mnogo kalkulacija. Tek dve - budu li igrali u punom sastavu i kapacitetu, uzeće Zapad, u suprotnom možda i neće.

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

"Ko pravi trejd racuna da ce imati fit igraca"

 

Lik se bukvalno nece oporaviti od povrede jos 15-ak dana.

 

Mada slazem se da Finix ne moze biti na gubitku. Jedino postoji taj delic opasnosti da dozivi major injury i prakticno zavrsi karijeru.

 

Jer cak i u slucaju nekog raspada vec ove ili sledece sezone oni ce za Durenta dobiti slican paket gde god ovaj uperi prstom...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Menjaju se teze.

 

Niko normalan ne moze da ima nesto protiv trejda za superstara, ali kao sto sam vec pisao, nisam zainteresovan za opstu rasprodaju u cilju oformljavanja geronto-centra. 

 

4 nezasticena pika, igrac koji je starter u 80% NBA ekipa i jedan legit rotacijski igrac sa 6MOY kapacitetom je korektan dil i za all-nba igraca u prajmu, a mi ovde pricamo o coveku koji puni 35 i izlomljen je konstantno vec sezonama.

 

Cak i da povrede potpuno mimoidju ceo tim, koliko goriva jos ima Durant za PO sibanje? Paul ga evidentno nema i svi znamo da ce u nekom trenutku prosto da se dezintegrise nacisto. Nakon prosle sezone, koji razlog imam da verujem da ce Durant izgledati bitno drugacije..?

Pa nece sam da vuče tim. Pa ima jednog Booka I Aytona uza sebe. Za CP se slažem da je u decline u jer je na kraju krajeva to i prirodno da se desi i najverovatnije mu se traži zamena  u off-season. Na njegovo ime ima da privuku još ponekog pristojnog timskog igrača i za manje šolde. Naravno ovo sve uz pretpostavku da ostanu zdravi. No to vredi za svakog kontendera. Ništa nije zdravo za gotovo. I meni je jako žao Kala. Evo slušao sam i izjavu Wojnarovskog za ESPN da su pregovarali back and forth za Kala I da je Phoenix imao i druge opcije. Pregovori su se vodili između vlasnika isprva i zatim su se ubacili JJ I SM u jednom trenutku da bi sve funkcioniralo ako sam dobro shvatio. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E sad, pa ne treba valjda da se crta da bi se odnosilo na to da igrač treba da bude fit kad franšizi to bude najviše potrebno.

 

Sigurno im ne treba fit tokom Ol star pauze, nego računaju na njega u plej ofu. Čak ne moraju ni da ga sprže pre toga, več malo po malo. Jer, i to će biti dovoljno da uđu u PO, a onda da se namrgode.

 

I da se Durant razleti, naročito kad prvi put u karijeri ima pass first PG uz sebe.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da se Gordon nece trejdovati ali da postoji mogucnost buyout-a za njega. Bice tu nekoliko igraca za buyout kao Russ, Rose, Dragic, Ross itd.

 

Vidim da je prvo bio u planu trejd za Collinsa u Sunse, Detroit bio kao 3 tim ali da su onda jos jednom otisli po KD i uspjeli. Znaci i Collins moguc trejd danas.

 

Memphis se raspituje za Mikala.

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Mislim da se Gordon nece trejdovati ali da postoji mogucnost buyout-a za njega. Bice tu nekoliko igraca za buyout kao Russ, Rose, Dragic, Ross itd.

 

Vidim da je prvo bio u planu trejd za Collinsa u Sunse, Detroit bio kao 3 tim ali da su onda jos jednom otisli po KD i uspjeli. Znaci i Collins moguc trejd danas

Bilo je jučer pisanja da je Gordon trade available međutim moguće da je došlo do neke promjene. 

Link to comment
Share on other sites

Meni isto uopste nije jasna teza da je Denveru neophodan backup centar.

Koje ce to azdaje da napadaju Nnajia u tih 10 min koje treba da odigra?

 

DFS ili OG su vlazan san za njih, ali i za pola lige, tako da ne bih rekao da ce se dokopati nekog od njih dvojice. Bones prakticno ne igra poslednjih nekoliko tekmi sto govori da su radi da probaju nesto sa njim, ali zaista ne znam sta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako nam je istorija išta pokazala, Denver neće praviti nikakav trejd, bez obzira na to što bi trebalo da ojačaju klupu, ako imaju najviše ciljeve. Da li je do toga da im se ne kvari hemija u ekipi ili je nešto drugo u pitanju. Nadam se da se varam i da će zamijeniti Bonesa za neko kvalitetno 3&D krilo.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Miki28 said:

Nece on ostati tamo, buyout. Klipani, Bullsi i Majami su zainteresovani. 

 

@bodo moguce, nisam to ispratio. Ima jos kosarke u matorom liscu.

 

Si vidio da se Memfis raspituje za Mikala?

Ne, nisam ispratio. Ali ne bih voleo da ide tamo. Ne zbog konkurentnosti nego zbog toga što su mi oni kao franšiza najantipaticnija u celoj ligi. Ali njemu iskreno želim sve, sve naj. Zaslužuje to. Samo respekt imam za njega. 

 

Od silnog uzbuđenja sam i zaboravio da je danas Tel Aviv

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bosMan_jr said:

Meni isto uopste nije jasna teza da je Denveru neophodan backup centar.

Koje ce to azdaje da napadaju Nnajia u tih 10 min koje treba da odigra?

 

DFS ili OG su vlazan san za njih, ali i za pola lige, tako da ne bih rekao da ce se dokopati nekog od njih dvojice. Bones prakticno ne igra poslednjih nekoliko tekmi sto govori da su radi da probaju nesto sa njim, ali zaista ne znam sta.

OG i nije za Denver bitan koliko DFS,a i vise za njega sigurno treba nego za DFS-a.Taj kombo 3/4 koji je defanzivno moćan baš im treba, da Cancar bas ne igra u PO,a Jeff Green je u kanalu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...