Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Nije Minesota luda, odavno mislim da Russell vise nije kalibar za startera u NBA jer je verovatno najgori defanzivac u ligi.

 

Nejasna mi je Juta sto se tako lako odrekla Vanderbilta, mozda sam poludeo ali je meni on najbolji asset iz ovog trejda. 

 

Opet ako nekome takav igrac ne treba posle Hacimure to su Lakersi...

Russel je jako los ove sezone, u pravu si, ali moze korektno da organizuje igru sa klupe. Vanderbilt ce lagano da startuje a Rui ce morati na klupu. Lakersi su stvarno dobro prosli. Jazz je mozda mogao vise da dobije od tog pika ali su ocistili cap, imace 60 miliona prostora da iskoriste, brdo pikova i core koji vec obecava sa Laurijem, Kesslerom i jos par dobrih mladih igraca. Minesota mi je tu najmanje jasna.

Edited by Radalek
Link to comment
Share on other sites

Pa Vanderbilt je iz celog trejda najbitniji igrac za Lejkerse, kakav pacov. Nikad necu zaboraviti kako je bio busan kao sir u seriji protiv Memfisa, da je Meklahlin igrao finis minute.

 

Svakako ce da bude korisniji Rasel, jer odbranu istu igraju, s tim da ovaj ima i sut za 3.

 

Bizli mi se dopadao jos iz perioda kada je igrao u Denveru, sjajan suter i ume da igra kosarku za razliku od mnogih igraca u LAL.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Horium said:

Ne mislim da je iko osisan. Mozda je Juta na papiru mogla da divije vise, ali ocigledno nije bilo boljih prosaca. 

 

Jel moglo gore, ako zavrse sa pikom druge runde za ova 3 igraca?

 

Ako je resio Ainge da tankaje bolje da je sa palicom uleteo u svlacionicu i otvorio prvu dvojicu na koje naleti...

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Ode i ono malo defanzivne što su imali na vanjskim pozicijama.

 

I ponovno na zagrijavanju ljudi saznaju za trejd. 🤦

 

Josh Hart appears to have left the court with a few minutes to go before tip. Was dapping/hugging teammates.

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva krađa Lejkersa, nerealno. 

 

Videćemo kako će Finiks izgledati sa Durentom, baš su maksimalno dali, očigledno de ide na sve ili ništa. Kako se Bruklinove nade ugasiše za sezonu i po. 

Edited by Green23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...