Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 minutes ago, Gaga said:

Polako sa Sansima,injury prone KD i CP3,Buker i nova uloga,liderstvo CP3 i KD zajedno,klupa nepostojeca.

 

Bice jos dosta trejdova,cenim da Bruklin za ova krila i bekove zovu svi zivi.

Nzm da li odmah mogu,ali neki trejd Bouns i pik za DFS bi Denveru brutalno legao,jer bi DFS bio igrač na 3/4 za PO sa klupe sjajan.Bruce Brown,DFS sa klupe bi baš legli i pokrili od 1 do 4,a na 5 bi bilo krpljenja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MrTwister said:

Nije problem Sunsima da popune roster, bice favoriti za vecinu buyout igraca koji oce da jure taj prsten. Imaju i prostora i para da ponude vise od ostalih zbog MLE koji im je ostao. Previse je dobra ova ekipa Sunsa da ne bude igraca koji ce tamo htjeti da odu nakon sto dobiju buyout. Najveci upitnik je tu koliko ce moci ostati zdravi, zato im i treba malo dubine da ne pregore ovi glavni,  ali nema trika da ih neko moze braniti u ovom sastavu. 

 

hoce li uopste biti buyout igraca osim westbrooka i walla, otkad je uveden play-in, nesto ih je manje nego pre toga...

Link to comment
Share on other sites

Takođe, niko da pomene da Monti Vilijams nije Stiv Neš...

 

Jer Durantu, Polu, Bukeru i Ejtonu mora da se doda dobri i pošteni Monti, a budući da je dokazano da je lik u najmanju ruku dobra glava i da zna šta mu je posao, ta organizacija ima dosta toga što treba da ima franšiza koja napada titulu.

 

I zato je Vegas drkao F5 do iznemoglosti, kako bi u slučaju potvrde trejda reagovao brzinom lasera.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dobar u piku said:

Nzm da li odmah mogu,ali neki trejd Bouns i pik za DFS bi Denveru brutalno legao,jer bi DFS bio igrač na 3/4 za PO sa klupe sjajan.Bruce Brown,DFS sa klupe bi baš legli i pokrili od 1 do 4,a na 5 bi bilo krpljenja.

 

Ma ja ne razumem tu filozofiju da Denveru treba bog zna kakav back-up na centru.

 

Istok ni nema te neke azdaje na centru, najblizi tome je Ayton ko je hardly Hakeem u ledjnoj tehnici, ne vidis sto ne bi mogao Nnaji da pokrpi to malo minuta iza Jokica ako je vec DAJ bas potpuno gotov Udonis Haslem style.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MrTwister said:

Nije problem Sunsima da popune roster, bice favoriti za vecinu buyout igraca koji oce da jure taj prsten. Imaju i prostora i para da ponude vise od ostalih zbog MLE koji im je ostao. Previse je dobra ova ekipa Sunsa da ne bude igraca koji ce tamo htjeti da odu nakon sto dobiju buyout. Najveci upitnik je tu koliko ce moci ostati zdravi, zato im i treba malo dubine da ne pregore ovi glavni,  ali nema trika da ih neko moze braniti u ovom sastavu. 

Da, vjerujem da gledaju nekako da oretvore Payne, Shamet, Saric, Okogie u nesto korisno za ove ali svakako da im sve zavisi od zdravlja. Jedva cekam da vidim CP3 sa KD pa i u ovim godinama. 

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Igrao je dosta dobru odbranu KD u Netsima i to je morao da radi prekovremeno defanzivno zbog nedostatka visokih na rosteru.

Ja ono sto sam gledao, bira momente sto je i normalno posle povreda i svega. Ipak u onim godinama u GS je bio defanzivno fenomenalan.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Horium said:

 

Ma ja ne razumem tu filozofiju da Denveru treba bog zna kakav back-up na centru.

 

Istok ni nema te neke azdaje na centru, najblizi tome je Ayton ko je hardly Hakeem u ledjnoj tehnici, ne vidis sto ne bi mogao Nnaji da pokrpi to malo minuta iza Jokica ako je vec DAJ bas potpuno gotov Udonis Haslem style.

 

U principu Nnaji je defanzivno dobar,ima brze noge,a teško da će njega napadati neko leđima jer će i on biti na drugoj opciji protivnika,takodje ima jak njuh za off skok.

 

Ako se već dovodi izmena na 5,to treba biti kombo 4/5,ali mislim da kombo 3/4 bi bolje legao.Tu bi DFS bio sjajan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gggggggg said:

 

hoce li uopste biti buyout igraca osim westbrooka i walla, otkad je uveden play-in, nesto ih je manje nego pre toga...

nemam pojma, mozda Knicksi puste Rosea nedje, Crowder mozda isto bude buyout kandidat al on ne moze u Sunse, ima ovih fringe igraca i veterana bez uloga koliko oces. Kevin Love mozda ako mu se bude igralo nedje drugo no mi ne djeluje da ima mnogo kosarke jos u njemu. Dragic isto, ali isto sumnjam da ce bas u Sunse.

7 minutes ago, Miki28 said:

Da, vjerujem da gledaju nekako da oretvore Payne, Shamet, Saric, Okogie u nesto korisno za ove ali svakako da im sve zavisi od zdravlja. Jedva cekam da vidim CP3 sa KD pa i u ovim godinama. 

Ja ono sto sam gledao, bira momente sto je i normalno posle povreda i svega. Ipak u onim godinama u GS je bio defanzivno fenomenalan.

Ne znam, Okogie tu mozda da odmjeni malo Craiga je nesto najkorisnije sto imaju. Ovo ostalo da mogu sto dobiti za njih vec bi ih nedje poslali, nemaju neku preveliku vrijednost bez ako nece da ucine igracu iz drugog tima i da ga trejduju tamo za njih.

Edited by MrTwister
Link to comment
Share on other sites

Sto vise razmisljam, iako mi je bilo malo krivo sto je do KD trejda doslo jer se slabi parity u ligi i kruni nikad jaci istok, toliko je ovako nesto falilo zapadu.

 

Ovim putem dosta razlicitih timova i igraca moze osvajanjem zapada, da dobiju na reputaciji.

 

Pogotovo ako osvoje prsten.

 

Sa prstenom, Kivi i Polovica mogu da pokazu da su i dalje tatkoi na ligu sve sa billion propustenih load management utakmica (i couch Lou da dodatno ojaca svoju reputaciju); GSW da i dalje njihov holy trinity rules (Klejoa bi u tom slucaju najvrv retroaktivno ubacili na onu listu top 75 igraca lige, Karija i da ne spominjem); Dalas ako osvoji Doncic ne samo da opravdava hajp vec istice kandidaturu za novog Dzordana; Denver dobija novog top 5 centra svih vremena...

 

Tim sa najvecim pritiskom i osoba koja najvise moze da izgubi ako makar ne izadju sa zapada... su upravo Sansi i Durent, kao sada glavni favoriti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakve je magnitude trejd Sansa pokazuje i činjenica da je potpuno bacio u sedmi plan trejd Lejkersa, koji su se em ratosiljali Vestbruka, em doveli trojicu likova za koje se slobodno može reći da mogu da im pomognu.

 

Kad su ukuca pojam "nba trade" na Guglu, Lejkersi su na drugoj strani pretraživača... Mislim, u tom nekom fazonu.

 

A poznato je da ako želiš da sakriješ leš, stavi ga na drugu stranu Gugla jer tamo niko živ ne gleda.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@Horium niko ne bi ni A rekao i da KD nije dosao jer zapad je bio jak i ovako. Ova tabela Zapada je produkt povreda i nista drugo. 

Naravno da je najveci pritisak na KD jer sada novi supertim, legacy na liniji tj ili ide gore ili pada u ocima mnogih. 

Posle njega Lebron a onda Jokic. Haos ce biti ako Jokic ispadne u 1 ili 2 rundi. WCF ili finale i to uz sjajne statse ga jedino moze spasiti, posebno ako bude x3 MVP.

@Nek grmi jako pa nije neki blockbaster trade Lejkersa. 

Ovdje si doveo jednog od najbojih igraca lige i top 20 igraca svih vremena.

Link to comment
Share on other sites

KD je ovo treci super tim,u prvom nije bio glavni,prosao vrhunski,u drugom jeste i sve se raspalo,da vidimo sad ovaj treci.

 

Pitam se i kako ce Booker izgledati sada,navikao je na potpunu slobodu u napadu

 

Zaboravih,GSW ce izvisiti za PO,ocekujem tamo tektonske promene na leto.

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Sombor Shuffle said:

Brutalan posao za Lejkerse i naravno Finiks.
Ali sta Bruklin radi jebote?!
Oni su nakon prve 2 utakmice protiv Milvokija 2021 u plejofu, cak i bez Hardena, delovali kao dinastija u nastajanju. Kakvo je to rutiniranje bilo, a Milvoki je zavrsio na kraju kao sampion te sezone. Da bi sad, nakon godinu i po sve razjebali.

Kyrie pod kosem u padu gazi Janisa i izvrce zglob, eto sta se desilo. KD umalo dobija tu seriju sam ali se tu zavrsilo. Znamo sta se desilo posle sa Irvingom, Hardenom koji odlazi itd.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Milos 3.14 said:

Netsi sad imaju mnogo krila, nekog će trejdovati sigurno.

 

 

 

Spencer Dinwiddie / Seth Curry / Patty Mills
Cam Thomas / Joe Harris / Edmund Sumner
Mikal Bridges / Royce O'Neale / Jae Crowder
Dorian Finney-Smith / Cam Johnson / Yuta Watanabe
Nic Claxton / Ben Simmons / Day'Ron Sharpe

Ja ne znam zasto Rocketsi slave. Ovaj tim je lagano na poziciji 4-6 na Istoku, pogotovu ako Cam Thomas nastavi da przi. Balansiran tim sa odlicnom odbranom kome mozda fali poena u rukama ako se Cam Thomas vrati na zemlju. I bice samo bolji u narednom periodu jer imaju i pikove sada (iako nisu njihovi) i jezgro tima je mlado. Mozda cak urade neki consolidation trade danas jer imaju bas puno krila. Rocketsi ne mogu da ocekuju da ce dobiju neki pik u lutriji od njih.

Link to comment
Share on other sites

Gori tema vec par dana, reko bice po neki upis u real goatu ovako tek po neki stidljivi i saljivi a pise se o tamo nekom rekordu Lebrona i trejdu KD-a...

 

Kad su neuki komentatori govorili da mu izraz lica znaci "did i really do this" a burazer mi kaze da je to znacilo "sve je ovo normalno":

 

 

Taj alej up iza ledja je vec radio vise puta ove sezone i pre ovog klipa iznad a sinoc je potvrdio jos jednom svoj mozemo reci trademark (jedan od):

 

 

 

Inace kad god je Kornet igrao preko svoje prosecne minutaze 12+ minuta sa njim Seltiksi  imaju 16-3.

 

@stefan81888 Od sad se raduj kad Horford ne igra a igra Kornet jer je u takvih par situacija ove sezone dosla pobeda Bostona.

 

Inace Februar mesec, Horford:

 

(obratiti paznju i na minute, procente...)

 

spacer.png

 

Glasom Darka Plavsica izjavljujem, bar sto se tice ove sezone:

 

"Kakav uzasan kosarkas..."

 

Kornet, Februar:

 

spacer.png

 

Ne smem ni da zamislim sta bi bilo kada bi dobio Horfordovu minutazu u kontinuitetu...

 

To se naravno nece dogoditi iako je Kornet neuporedivo bolji po posedu ove sezone i naravno da ce mu vec naredne utakmice povratkom Horforda i Vilijamsa treceg biti smanjena minutaza a ne da kojim slucajem bude nagradjen za dobre partije...

Link to comment
Share on other sites

Sad će Netsi da reinstaliraju Simonsa na PG u fulu, da ga okruže šuterima i udri 3&D.

 

Imaju i masu i dužinu sa Benčugom, Bridžisom, Finijem-Smitom, Kemom Džonsonom i Vatanabijem, čak i ako trejduju Kraudera. A Dinvidi, Kari i Mils da otresaju spolja... Možda počnem da ih gledam kao u doba Atkinsona, kad su mi bili simpa.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

@Brat od Korneta Come to the Blazers, bro, treba nam centar kao 'lebac. Namestiće Dame alej apove, bićeš kao Shaq bre, samo nam zaključaj reket. 

 

Kakav bi to spoj bio, poezija. 🥰

 

Nisam ja Luke ja sam mu samo brat... Nazalost bice u Bostonu do kraja naredne sezone ukoliko se ne desi neki trejd naredne. Mozda i dobije vise sanse u plej ofu kada budu poceli da se vode kosarkaskim stvarima a ne opravdavanja ko ima 10x vecu platu i obecane minute da igra iako je i laiku vidljivo koliko manje doprinosi na terenu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...