Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

lidej odigrao najbolju tekmu od kako je u partizanu.

ovo je bilo u fazonu kinsi i kuban, bukvalno je ubio armani.

 

panter ih prodao, po ko zna koji put. protiv burse, protiv nas u petom mecu kljuci sut, protiv baskonije, evo sad opet promasuje kljucni sut.

inace veoma, veoma cudne odluke u napadu partizana u poslednjih 5 min. 

blago receno cudne, exum jedno tri puta ide na brze ulaze, zabija se i bukvalno nabacuje na obruc, pa par lopti par metara od lesora, pa andjusicevo potpuno nepotrebno i nemoguce dodavanje.  

 

komsije ako uzmu 15 pobeda da pevaju. uostalom kao i mi :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teodosić samo da se svede na meru i dalje je veoma koristan igrač. Greška je da se ne njega ide u poslednjem minutu i za to nema potrebe, osim ako nije ideja da šutne iz izgrađene pozicije, kakav crni prodor.

 

Van te loše sekvence, svakako najbolji bek Virtusa. Bacio je za desetak minuta 6 asistencija i dobar broj korisnih pasova - naročito onih u srce reketa, što je bilo sci fi za naše vekove na EP, iako je te pasove čekao Jokić.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Green23 said:

Tuga na šta liči Armani 

Pisao sam na drugoj i izgleda pogresnoj temi,drugi najgori napad u EL za sada,oni i Bajern ubedljivo dole.Izvlace jedva pobede u kao domacini protiv Brindisija.Danas isto jako haoticno,ne znam sta im je.

I prosle sezone su bili u napadu losi za svoju poziciju na tabeli, odbrana je sve to vadila ali sada je to bas sakacenje talenta.

Danas bez protoka lopte(to jedino partizan i ume da brani i to dobro)...i tako...Ajde da kazemo da se jos pronalaze.

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

Teodosic je pravi primer da sa svim lepim potezima na mecu nema vise uticaj na ekipu. Najgluplji potez Virtusa je da su ga ostavili jer svakako sl sezone nece vise biti tu, umesto da su krenuli u neki novi tim pa i bez Belinelija.

 

Moze on da igra EL ima na desetine gorih PG, ali to ekipi nece pomoci. 

 

Znojavi 0-3, tako da se ceka Zvezda jos da popuni trio fantastiko.

 

I dalje tvrdim da klubovi iz EL ne treba da igraju svoje lige. I da se mecevi vise prebace za vikend.

 

Itudis ce napraviti na kraju ozbiljan tim..

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Virtus očajan, bez Tea nema kreacije spolja, ne znam ko im je sve povređen, ali ovo što su igrali bekovi je užas.

Žalgiris sve ono što bi mi želeli da budemo, čvrst, borben , organizovan.

Efes oštećen od strane sudija drugi put za redom, ali to ne umanjuje pobedu Valensije koja je igra iznad mojih očekivanja uzevši u obzir trenera početnika i relativno skroman sastav.

U duelu divljaka dobio Makabi, Džejms je usrao tekmu sa tri četri hero Ball Step back-a za tri.

Fener da opet ponovim odličan, uz Oly trenutno verovatno u najboljoj formi 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...