Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

Alba i Baskonia na 3-0, izuzetan pocetak EL. Deluje su sve iznenadili trojkaskim rapsodijama, trebace vremena da se klubovi prilagode na takav nacin igre.

 

Alba dobila 30 razlike bez Thiemanna, Loa, Smitha i Erikssona. Doduse i PAO ima prejadan sastav za EL standarde, dva EC beka, dvojicu dobrih evropskih EL igraca spolja, Williamsa i dva centra, ostalo Grci koji bi EL mogli da igraju samo u domacim klubovima.

 

Za sada su najveca razocarenja proslogodisnji finalisti EL i Virtus i oni bi morali da pobede u narednom kolu, inace odlaze na nimalo prijatnih 1-3.

 

 

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, vlaDixXx said:

Rekao sam na pocetku sezone, lagano prvi strelac lige Marcus Howard, to je najbolji primer Nba El

 

Inace igra za 300 000 plus neki bonusi....

A sto je Markus pravi primer tog odnosa a Mudiay koji je bio sedmi pik u NBA i raspadao se u Zalgirisu nije?Ne mogu se tako birati slucajevi i gledati povrsinski,odredjeni kvaliteti su ovde prednost a neki drugi u NBA,ako gledamo opsti slucaj kvalitet nije presudan vec kako se vrline igraca uklapaju u stil igre.Recimo eno Okaro Vajt posle skromne role u EL zabo NBA ugovor a Vasa ne moze,odredjene vrline se traze.Neki ce biti ovde top a tamo kanta i obrnuto.

 

Odakle ovo za 300k?

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Šta sad uradi Satoranski, bukvalno mi dođe da polomim TV iako nisam ni navijao za Barselonu. Kako neko može da napravi uopšte toliko glup potez. Ok, nije bila idealna pozicija, ali to je najbolje što ćeš imati, uzmi jebeni šut.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvalili su ljudi odbranu koju igra Pajola al meni je veći utisak kakav je antitalenat u napadu. U rangu Zićle i onih ruskih/turskih dunstera koji su EL videli samo jer su domaći igrači.

 

Gudura dobro ušao u sezonu, šteta što mu je u reprezentaciji trebao pampers premium.

 

Barsa da je pametna da našutira Šarasa više, plati otkup za Pascuala i da uzme tu EL titulu.

 

Armani već treći put dobija utakmicu u kojoj uglavnom gube ali nekako preokreću i na mošnice dobijaju.

 

Makabi klasična domaćica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...