Jump to content

UEFA Champions League 2022/23


Don Juan

Recommended Posts

1 hour ago, Bugl Khan said:

Ne može se to više nikako srediti. I nema ružnijeg stadiona u vrhunskom klupskom nogometu diljem svijeta. Od potresa prije par godina je zatvorena istočna tribina jer nije sigurna. Znači jedino rješenje je rušenje i novi iz temelja.

Pa, vi imate Seve, Nives i Knoll Doll. Mogu one da finansiraju.

Uzgred, mogli su Grci da uvale Dinamu jos 2.

Link to comment
Share on other sites

Е баш волим што је ПАО прошао. У првом полувремену су имали (Марсеј) 13 шутева ка голу противника 7 у оквир, у другом 4 шута ка голу. Уместо да погину да постигну тај трећи гол који би убио веровато утакмицу а и да не убије опет имаш гол екстра форе, ти изводиш неке керефеке са контролисаним фудбалом. Сере ми се од таквих приступа. И јесте играо сам уживо на њих за трећи гол и баш ми је мило што су испали.:64:

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Max Cherry said:

Pa, vi imate Seve, Nives i Knoll Doll. Mogu one da finansiraju.

Uzgred, mogli su Grci da uvale Dinamu jos 2.

Da se tako gleda, vi bi imali 10 Allianz Arena

10 hours ago, dzoneee said:

Е баш волим што је ПАО прошао. У првом полувремену су имали (Марсеј) 13 шутева ка голу противника 7 у оквир, у другом 4 шута ка голу. Уместо да погину да постигну тај трећи гол који би убио веровато утакмицу а и да не убије опет имаш гол екстра форе, ти изводиш неке керефеке са контролисаним фудбалом. Сере ми се од таквих приступа. И јесте играо сам уживо на њих за трећи гол и баш ми је мило што су испали.:64:

Ali Guendouzi. Skrivi penal, pa misli da se iskupio asistencijom, ali zaleđe. I onda promaši u raspucavanju. Onaj Grk broj 7 hladan ko špricer. 2 penala skoro u rašlje

Link to comment
Share on other sites

Pre dvadeset godina su imali tri predstavnika u grupnoj fazi, sva tri iz Atine. Mislim da je jos jedino London grad sa istim brojem klubova u grupnoj fazi, u istoj sezoni. Sa kvalitetom koja glavna cetvorka trenutno poseduje, na dobrom su putu da se vrate tamo.

Link to comment
Share on other sites

Fudbalska karma je stigla Marsej,prvo penal u dubokoj nadoknadi,potom ispadanje na penale.

Igraš odlično prvo poluvreme,gaziš protivnika,i onda u drugom poluvremenu prepuštaš loptu protivniku i čuvaš rezultat.

I dalje mi nije jasno zašto su šutnuli Tudora,jako dobar posao je radio.

Još dovedeš Marselina,čoveka kojeg su oterali iz svakog kluba gde je radio.

Drago mi je zbog Ivice i dva Filipa što su prošli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, DameTime said:

Sad me zove keva da izvesti o rezultatu tekme, kaže Gudelj promašio penal. Ošišao se al' mu nije mnogo pomoglo :roflmao: Sva srećna i zadovoljna zbog Pepa Gvardiole i njegovih uglačanih cipela :roflmao:

Setio sam se sad komentara moje bake kada pre dvadeset godina vidi Zidana i ukljuci se na desetak sekundi u mec : " dobar ovaj celo (fudbalski), jeb'o sliku svoju" 🤩

Edited by Kosjan Willavić
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Setio sam se sad komentara moje bake kada pre dvadeset godina vidi Zidana i ukljuci se na desetak sekundi u mec : " dobar ovaj celo, jeb'o sliku svoju" 🤩

 

To je to, ova ceo život navija za tim koji Pep trenira, zato što je gospodin sa uglačanim cipelama. xD

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Kosjan Willavić said:

Gudelj ocekivano promasio penal, mogao sam u kola da se opkladim.

 

Nemoj tako, nadavao se taj golova u penal serijama Sevilje, kao i za reprezentaciju u penalima protiv Škotske, mislim da mu je ovo prvi promašaj za koji ja znam.

 

 

22 minutes ago, mr clutch said:

Jos da naprave dream team u jednom njihovom klubu i da haraju Evropom.

 

 

 

Biće tu četiri-pet dream timova za koju godinu, ovo leto je samo povuklo nogu. Da imaju s kim da igraju i u svojoj ligi, da se ne opuste dok samo mlate boraniju. A jedan ili čak i dva će u CL ko dobro jutro kad-tad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Kosjan Willavić said:

Gudelj ocekivano promasio penal, mogao sam u kola da se opkladim.

 

zato je ocekivano "pojeo" norvezanina

za nase strucnjake neocekivano,

ipak su svi nasi sportisti prevare

(iako su vecina njih kapiteni u svojim ekipama)

 

 

 

 

 

 

39 minutes ago, mr clutch said:

Jos da naprave dream team u jednom njihovom klubu i da haraju Evropom.

 

pa kad mogu da igraju izraelci,turci ,

sto da ne,ovi makar donose lovu i ozb fudbalere

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, vlaDixXx said:

 

zato je ocekivano "pojeo" norvezanina

za nase strucnjake neocekivano,

ipak su svi nasi sportisti prevare

(iako su vecina njih kapiteni u svojim ekipama)

 

 

 

 

 

 

 

pa kad moguda igraju izraelci,turci ,

sto da ne,ovi makar donose lovu i ozb fudbalere

Neka igraju samo nek im se uvede FFP i da pocne sa njegovom stvarnom primenom.

Link to comment
Share on other sites

Ako se ispostavi da ovaj saudijski whitewashing potraje, ne vidim kako će izbeći globalizacijutm sporta i smisliti način da ih uključe u elitni fudbal. Ovaj model sa 36 ekipa je ionako usmeren ka većem broju utakmica, većem broju dobrih/velikih ekipa (mislim da dve lige sa najvećim koeficijentom iz prethodne sezone dobijaju po jedno direktno mesto) i logično većem kapitalu. Projekat Superlige je pogurao malo i UEFU da proaktivno reguliše neke stvari bez da ošteti tradiciju potpuno, ostaje još pitanje Saudijske Arabije koje je sve se čini poprilično ozbiljno.

Nikome nije u interesu da najveće zvezde i najbolji igrači ne igraju LŠ, ako se nešto radikalno ne promeni, ne vidim način da se ne uključe nekako u UEFA priču. Klupsko svetsko je oduvek potpuno nebitno takmičenje, tako da možda pokušaju da vasrkrsnu njega sa nekom pričom o spajanju takmičenja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Bugl Khan said:

Učilo se u školi.

I onda kako se 91. prestala učit, sam imao frendove (mlađe) koji ju nisu znali ni učili, imao svojih godina koji su se ponosili što ju ne znaju, iako su ju učili, starije koji su zaboravili.... Ja nikad to nisam razumio. Ponosite se što nešto ne znate (dobro, ima stvari koje sam ponosam da ne znam, al pričamo o pismu). Ono, u kojem trenutku u životu će ti pomoć što ne znaš ćirilicu. A ako ju znaš, onda npr. ne moraš na Vox 92 svaki post u translate ubacivat 🤣. Onda kad se išlo u Ukrajinu, 1 frend znao, i svi oko njega, jer njima je to kineski. Pa di je banka, di je hotel, di je stadion, pa šta tamo piše.... Nije ista, ali pohvataš.
I dosta je za vrijeme rate pomogla TV Banja Luka. Oni su krali sve živo. Filmovi kod nas novi u vodeoteci, kod njih u srijedu navečer na programu. Tamo sam isto vježbao (ne znajući). Makar me i dan danas muči č,ć,đ,dž. To shvatim iz ostatka riječi.
 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stiletto said:

 

Nemoj tako, nadavao se taj golova u penal serijama Sevilje, kao i za reprezentaciju u penalima protiv Škotske, mislim da mu je ovo prvi promašaj za koji ja znam.

Nije ni trebao pucat Gudelj. Nego je Suso, kojeg je uveo u 93. radi penala, odbio pucati. Taj Gudelj je previše osporavan kod vas.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bugl Khan said:

Nije ni trebao pucat Gudelj. Nego je Suso, kojeg je uveo u 93. radi penala, odbio pucati. Taj Gudelj je previše osporavan kod vas.

Verovatno najosporavaniji reprezentativac, očekivali su ljudi da će iz Sevilje otići u Real/Barsu ili tako neki klub, šta li je.

 

Odlična karijera kada se sve sabere, Ajax, Sporting i par vrhunskih sezona u Sevilji uz dve osvojene LE.

 

I u reprezentaciji je ista situacija, svako malo se kuka kako imamo boljeg od njega, a kad taj neko dobije šansu i usere onda pa trebalo je Gudelja da pusti.

To se videlo i na poslednjem SP…

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Bax said:

Verovatno najosporavaniji reprezentativac, očekivali su ljudi da će iz Sevilje otići u Real/Barsu ili tako neki klub, šta li je.

 

Odlična karijera kada se sve sabere, Ajax, Sporting i par vrhunskih sezona u Sevilji uz dve osvojene LE.

 

I u reprezentaciji je ista situacija, svako malo se kuka kako imamo boljeg od njega, a kad taj neko dobije šansu i usere onda pa trebalo je Gudelja da pusti.

To se videlo i na poslednjem SP…

Samo pogledati Brazil na SP prije i nakon njegovog izlaska

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...