Jump to content

UEFA Champions League 2022/23


Don Juan

Recommended Posts

1 minute ago, berti said:

Jbt, je li ovaj Maksimir i dalje nesto sređjuju, grade... Otkad znam za sebe oni tu nesto muljaju.. Ruznijeg stadiina vala na svetu nema

Ne može se to više nikako srediti. I nema ružnijeg stadiona u vrhunskom klupskom nogometu diljem svijeta. Od potresa prije par godina je zatvorena istočna tribina jer nije sigurna. Znači jedino rješenje je rušenje i novi iz temelja.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MrTripleDouble said:

Cican Stankovic i jednako neugodni Marin Pongracic:default_coffee:

On je nastupao za Hrvatsku reprezentaciju. Još je na širem popisu ja mislim. On je u Dortmundu bio koliko se sjećam.

4 minutes ago, dzoneee said:

Хоће ли се у Грчкој играти без присуства Динамових навијача?

Naravno. To je odlučeno odmah nakon ždrijeba.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bugl Khan said:

On je nastupao za Hrvatsku reprezentaciju. Još je na širem popisu ja mislim. On je u Dortmundu bio koliko se sjećam.

Indirektni je krivac sto je Zvezda tada izbacila Salzburg. Na 2:0 je poceo nesto da se kurci i napusava cini mi se Packova, a onda je proradio dobri stari srpski inat. Ostalo je istorija.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bugl Khan said:

Ne može se to više nikako srediti. I nema ružnijeg stadiona u vrhunskom klupskom nogometu diljem svijeta. Od potresa prije par godina je zatvorena istočna tribina jer nije sigurna. Znači jedino rješenje je rušenje i novi iz temelja.

Tu sam bio sa Zvezdom još 1989.godine. Tada je bio krov na zapadnoj tribini. Malopre mi se učinilo da sada nema krova ili se varam.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, MrTripleDouble said:

Cican Stankovic i jednako neugodni Marin Pongracic. :default_coffee:

Nama je onda Pongračić doneo ustvari preokret sa onim gaženjem po grudima već  raskrvavljenog Pavkova. Od totalno nemoćne i nadigrane onda Zvezde to je bio adrenalinski zamajac za ona istorijska 2 gola. Pavkov odonda postao zvezdina Talija :heart:

Edited by Alexandar
r
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Fat Zadd said:

Dobro je jos i prosao Dinamo.... mogao je AEK da zabije jos jedan na kraju.

 

Btw, ne samo Dinamov, Adidas bas pravi bezvezne garniture dresova za ovu sezonu.

Al prvo poluvrijeme je moglo bit 3:0 za Dinamo lagano.

 

2 minutes ago, berti said:

Tu sam bio sa Zvezdom još 1989.godine. Tada je bio krov na zapadnoj tribini. Malopre mi se učinilo da sada nema krova ili se varam.

Ima krov na zapadu dole. 

Link to comment
Share on other sites

20 mečeva hrvatske velike četvorke i još uvek nema pobede nad Grcima.

 

Baš baš ozbiljan poduhvat će biti u subotu imajući u vidu istoriju sa grčkim timovima.

Edited by Bax
Link to comment
Share on other sites

Zasto ste ocekivali da TSC posluje uspesnije, ili ambicioznije od drugih nasih klubova? Ako je zaista Fidesz glavni finansijer i ljudi iz te stranke vuku poluge (a jesu), nista drugo nisam ni ocekivao. Fidesz je karbonska kopija SNS-a 😄 

 

 

2 hours ago, KingOfTheBongo said:

Eto da pitam samo jel zabranjeno da kritikujem i TSC posto sam za kritike Vojvodine dobio ban, napisao sam da su kanta teska i ispostavilo se da jesu ali nema veze popio sam ban...evo sad mogu da izjavim da je TSC zalutao u ove kvalifikacije ne znaju dal su posli ili dosli...

 

A eto vidis, kada je TSC za vikend docekao Radnicki, koji je bar nominalno tim za bezbedno mestu u sredini, delovali su osetno bolje cak i sa kombinovanim timom koji su izveli. U prevodu, od TSC-a bolje nemamo, gore necemo naci 😄 

1 minute ago, Bax said:

20 mečeva hrvatske velike četvorke i još uvek nema pobede nad Grcima.

 

Baš baš ozbiljan poduhvat će biti u subotu imajući u vidu istoriju sa grčkim timovima.

 

image.png

 

Bas bizaran podatak 🤔

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

I dalje mislim da Dinamo ide dalje. Grci ce sagoreti u revanšu.


Ovo je ozbiljna ekipa sa ozbiljnom trenerom. Prosle godine su veci deo sezone jurili PAO i nisu posustali. Ozbiljan karakter imaju. Svakako nije nista gotovo, Dinamo je standardno dobar ali ne verujem da ce ih emocije poneti. 

Link to comment
Share on other sites

Gledam Nemanja Motika u Olimpiji jos jednu utakmicu kvalitetno odgledao sa klupe. Imao odlican pogled, imao utisak kao da igra.

56 minutes ago, MrTripleDouble said:

Indirektni je krivac sto je Zvezda tada izbacila Salzburg. Na 2:0 je poceo nesto da se kurci i napusava cini mi se Packova, a onda je proradio dobri stari srpski inat. Ostalo je istorija.

Čini mi se Krstičića (bar se sjećam da mu se on unosio u facu).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...