Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

16 hours ago, MrTripleDouble said:

Jel moraju bas ove spustajuce reklame da se pojavljuju? Preko telefona su bas iritantne jer zauzimaju dobar gornji deo ekrana, a najgore je jer i kada ih povuces pojave se ponovo svakom promenom strane.

I još mi od svih mogućih reklama pada samo jedan Partizan imamo

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Sta znam, mene reklame malo smaraju, pogotovo to ako se reklamiraju Zvezda i Partizan, malo je glupo. 
Razumem da treba zaraditi na reklamama i verujem da se ranije potezala priča oko plaćanja da pišeš na forumu, ali princip tipa Spotify, Netflix... bi bio interesantan. Plaćaš mesečno 2-3 eur da pišeš i onda ako te moderatori banuju uz dodavanje članka pravilnika koji je prekršen više puta ćeš razmisliti šta si napisao jer ti direktno ide iz džepa. Plus bi se na taj način mogli kontrolisati klon nalozi i ostalo preko platnih kartica i slično. Kapiram da bi bilo lakše za kontrolu, a i ne bismo imali reklame. 

Link to comment
Share on other sites

Evo posle deset dana, hladne glave da pitam gospodu iz Var sobe dal’ ste realni? 
 

Zanemarimo to sto sam okorela ciganstura i to sto zaista retko pisem na temi KKP (obavezno im cestitam pobede u derbiju), ali da me banujete jer sam za Real napisao da su cigani iz Madrida??? Jer su za minut i po spustili sa 15 na 7 razlike. Posle svega sto je na toj temi napisano nakon G2?? Za Jabuselea? Za Ljulja? Pa i za sam Real? 10 dana bana? 
 

 

A vama ostalima koji niste moderatori, da porucim da nikog vise ovde necu braniti i traziti da se pomiluje jer ste cutali za Dragana koji trune na robiji. 
 

Pamti Dragan sve!!!1 

 

👇👇👇

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Pacino said:

Sta znam, mene reklame malo smaraju, pogotovo to ako se reklamiraju Zvezda i Partizan, malo je glupo. 
Razumem da treba zaraditi na reklamama i verujem da se ranije potezala priča oko plaćanja da pišeš na forumu, ali princip tipa Spotify, Netflix... bi bio interesantan. Plaćaš mesečno 2-3 eur da pišeš i onda ako te moderatori banuju uz dodavanje članka pravilnika koji je prekršen više puta ćeš razmisliti šta si napisao jer ti direktno ide iz džepa. Plus bi se na taj način mogli kontrolisati klon nalozi i ostalo preko platnih kartica i slično. Kapiram da bi bilo lakše za kontrolu, a i ne bismo imali reklame. 

 

were-rich-jack-harlow.gif

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, MrTripleDouble said:

Jel moraju bas ove spustajuce reklame da se pojavljuju? Preko telefona su bas iritantne jer zauzimaju dobar gornji deo ekrana, a najgore je jer i kada ih povuces pojave se ponovo svakom promenom strane.

Plati vip članarinu pa ti se neće prikazivati..ne budi stipsa :default_coffee:
 

Spoiler

zajebavam se :classic_tongue:

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Smrtokapa said:

Meni izleće nekakav bazzar.rs, juče je na popustu bio strap-on (nemam skrinšot na žalost), danas imam usisivač, Fairy, četke i metle.

 

Sve u svemu nadam se da reklame nisu personalizovane.

Na tvom mestu, popricao bih sa ukucanima. 😄

 

 

 

Inace, Google je sam uveo ove slajd reklame. Kako tamo pise, radi eksperiment, jos par dana mu treba da uporedi rezultate, jer ne pokazuju se svima, podelio nas je u 2 grupe. Trenutno, rezultati ovih slajd reklama su znacajno bolji. Kad se zavrsi eksperiment, videcu sta to tacno znaci za nas. Trenutno trosimo vise nego sto proizvodimo, pa bi nam znacilo da imamo ovako nesto. Mozda da zamenimo reklame, da ostane samo slajd. 

 

Razmisljam i o drugim stvarima, recimo jedna ideja je da oni koji doniraju dobiju pristup specijalnoj temi (skin foruma) u kojoj nema reklama. Ne kao pretplata, vec da ucinimo onima koji su ranije donirali, i eventualno ako nekada opet budemo morali da pravimo takvu akciju.

 

 

Ako jos neko ima neku ideju, pisite, moze na privatne poruke.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...