Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

17 hours ago, LightWeight said:

Jel postoji neko pravilo na forumu koje zabranjuje da se pise o potecijalnim pojacanjima i kad nema utakmice da se smanji pisanje ili si samo ti odlucio da bude tako?

 

Ja otvorio temu za to bas kako ne bismo smetali ljudima koji bi da pisu o ovoj sezoni iskljucivo.

 

U roku od 10 minuta obrisana. Odgovor zasto nisam dobio.

 

Zaista mi nije jasno sta je tu bilo lose.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/21/2023 at 4:02 PM, Pacino said:

Sta znam, mene reklame malo smaraju, pogotovo to ako se reklamiraju Zvezda i Partizan, malo je glupo. 
Razumem da treba zaraditi na reklamama i verujem da se ranije potezala priča oko plaćanja da pišeš na forumu, ali princip tipa Spotify, Netflix... bi bio interesantan. Plaćaš mesečno 2-3 eur da pišeš i onda ako te moderatori banuju uz dodavanje članka pravilnika koji je prekršen više puta ćeš razmisliti šta si napisao jer ti direktno ide iz džepa. Plus bi se na taj način mogli kontrolisati klon nalozi i ostalo preko platnih kartica i slično. Kapiram da bi bilo lakše za kontrolu, a i ne bismo imali reklame. 

Kad krene ovo, javljajte obavezno

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Drug Crni said:

Meni nije jasno zašto je deo postova sa KKCZ topika (o potencijalnim pojačanjima) prebačen ovde,kad postoji adekvatan topik,a to je Košarkaške aktuelnosti. Dobro,možda nije adekvatan,ali je svakako prigodniji od pdf žalbe..

Овдје је вјероватно пребачено да направимо договор шта ћемо и како ћемо са састављањем ростера за идућу сезону (са чим већ дебело каснимо) па да онда почнемо на одговарајућој теми.  Кад би се свако прихватио свог дијела посла, то би могло лијепо да се одради...нпр. ми, који смо умијешнији у састављању ростера и приједлозима појачања, износимо исте, а онда да наступају аналитичари (Принцетон, Гуру и екипа) и сваки наш приједлог детаљно анализирају како би то функционисало...то би можда изискивало нешто више труда и времена од њих, али, шта сад...један је прелазни рок...(наравно, нико не очекује да одговарају одмах тренутно на сваки приједлог ростера, него у току дана, кад ухвате времена)

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Умемдакажемсамодверечи... said:

Овдје је вјероватно пребачено да направимо договор шта ћемо и како ћемо са састављањем ростера за идућу сезону (са чим већ дебело каснимо) па да онда почнемо на одговарајућој теми.  Кад би се свако прихватио свог дијела посла, то би могло лијепо да се одради...нпр. ми, који смо умијешнији у састављању ростера и приједлозима појачања, износимо исте, а онда да наступају аналитичари (Принцетон, Гуру и екипа) и сваки наш приједлог детаљно анализирају како би то функционисало...то би можда изискивало нешто више труда и времена од њих, али, шта сад...један је прелазни рок...(наравно, нико не очекује да одговарају одмах тренутно на сваки приједлог ростера, него у току дана, кад ухвате времена)

 

Kako neko može biti umešniji u sastavljanju predloga rostera, a da nema dobre analitičke sposobnosti? Ako predlažeš roster, izvoli analiziraj koji su pros za to 😄 I ne vidim zašto bi Guru i Princeton analizirali do detalja svaki predlog pojačanja, kad je pitanje da li će taj neko ikad zaigrati u dresu KKCZ. Zar nije bolje da analiziraju vašu trenutnu igru, što oni zapravo i rade?


Da me se ne shvati pogrešno, rado čitam njihove komentare jer vide mnoge stvari koje ja ne vidim. 

Edited by DameTime
reč
  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DameTime said:

 

Kako neko može biti umešniji u sastavljanju predloga rostera, a da nema dobre analitičke sposobnosti? Ako predlažeš roster, izvoli analiziraj koji su pros za to 😄 I ne vidim zašto bi Guru i Princeton analizirali do detalja svaki predlog pojačanja, kad je pitanje da li će taj neko ikad zaigrati u dresu KKCZ. Zar nije bolje da analiziraju vašu trenutnu igru, što oni zapravo i rade?


Da me se ne shvati pogrešno, rado čitam njihove komentare jer vide mnoge stvari koje ja ne vidim. 

па главна предност нас јаких скаута овдје је то што реалност није брига на коју се обазиремо, плус, мање смо крути у састављању ростера од аналитичара којима је то ограничавајући фактор

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Drug Crni said:

Ja se slažem. Nije ih ni trebalo dirati,ali kad su već prebacivani,zašto ovde? To je moja primedba.
 

 

Zato što diskusija "nije imala veze" sa košarkom, već sa forumom i pravilima pisanja i kriterijumima brisanja postova. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/27/2023 at 7:13 PM, NikadProtivKaline said:

jedan od najglupljih poteza moderacije u poslednje vreme je ovo nasilno uredjivanje kkcz topika

Мени није јасно да ли ико од модератора чита НБА подфорум...шта ти људи раде, ем што их ништа не разумијем, него они ,не само да састављају тимове за идућу сезону, већ се баве и трејдовима, клупском политиком, разним изразима и то све, између осталог и везано нпр. за екипу Денвера која још није завршила сезону..и сад, како објаснити то, ми навијачи Звезде не смијемо на форуму КК ЦЗВ да пишемо о томе, а на НБА форуму опуштено, не само да доводе играче, него и размјењују, шаљу у друге клубове (као да ја сад одређујем гдје ће Радуљица играти идуће сезоне), чак спекулишу и са цифрама колќо ће ко пара да добије....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Умемдакажемсамодверечи... said:

Мени није јасно да ли ико од модератора чита НБА подфорум...шта ти људи раде, ем што их ништа не разумијем, ...

 

moderacija moze da cita nba topik ali ne sme da reaguje, posto se racuni podnose direktno americkoj administraciji preko jedne proxy firme sa sedistem u valjevu.

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Умемдакажемсамодверечи... said:

Мени није јасно да ли ико од модератора чита НБА подфорум...шта ти људи раде, ем што их ништа не разумијем, него они ,не само да састављају тимове за идућу сезону, већ се баве и трејдовима, клупском политиком, разним изразима и то све, између осталог и везано нпр. за екипу Денвера која још није завршила сезону..и сад, како објаснити то, ми навијачи Звезде не смијемо на форуму КК ЦЗВ да пишемо о томе, а на НБА форуму опуштено, не само да доводе играче, него и размјењују, шаљу у друге клубове (као да ја сад одређујем гдје ће Радуљица играти идуће сезоне), чак спекулишу и са цифрама колќо ће ко пара да добије....

 

Znaš kako kažu, uvek postoji to jedno mesto do kog zakon ne dopire... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...