Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

2 hours ago, Marvin said:

Pravda za @Beonegro i za sve nas ucveljene od strane podlog p. g. 😞

Pojačajte kaznu Beu, zbog spuštanja nivoa. :classic_sleep:

 

Ako je već hteo hrabro poginuti, očekivao sam neku epiku vrednu prenošenja kroz generacije, što znamo da ume a ne ovo, rendom naslov Šešeljeve knjige.

  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MetalHead said:

Na tvom mestu, popricao bih sa ukucanima. 😄

 

 

 

Inace, Google je sam uveo ove slajd reklame. Kako tamo pise, radi eksperiment, jos par dana mu treba da uporedi rezultate, jer ne pokazuju se svima, podelio nas je u 2 grupe. Trenutno, rezultati ovih slajd reklama su znacajno bolji. Kad se zavrsi eksperiment, videcu sta to tacno znaci za nas. Trenutno trosimo vise nego sto proizvodimo, pa bi nam znacilo da imamo ovako nesto. Mozda da zamenimo reklame, da ostane samo slajd. 

 

Razmisljam i o drugim stvarima, recimo jedna ideja je da oni koji doniraju dobiju pristup specijalnoj temi (skin foruma) u kojoj nema reklama. Ne kao pretplata, vec da ucinimo onima koji su ranije donirali, i eventualno ako nekada opet budemo morali da pravimo takvu akciju.

 

 

 

Ako jos neko ima neku ideju, pisite, moze na privatne poruke.

 

 

  • TOP10 donatora ce se naci na posebnom baneru na vrhu Foruma
  • Super moderatori da uplate po 100.000 RSD, a moderatori po 50.000

:default_sofa:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, uini said:

Verovao sam da ce ljudi razumeti kontekst mog posta za koji sam banovan, a koji naravno nema veze sa Romskom populacijom. Dozvoljeno je bilo svakakvih splacina ali ne bitno. Moja greska. 
Da ne idemo dublje jer lako moze da mi se zakaci svasta.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dragan Mićić said:

Verovao sam da ce ljudi razumeti kontekst mog posta za koji sam banovan, a koji naravno nema veze sa Romskom populacijom. Dozvoljeno je bilo svakakvih splacina ali ne bitno. Moja greska. 
Da ne idemo dublje jer lako moze da mi se zakaci svasta.

 

pa nema potrebe da se išta kači, već ne treba da koristiš takva poređenja, prosto k'o pasulj.

 

kada bih napisao, ee al' je ljulj ispao jedan prvoklasni dragan mićić, jel' sam time uspeo da uvredim ljulja ili tebe?

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Dragan Mićić said:

Podlo pacovsko govno 3 dana

cigani iz madrida 10 dana

 

no coment

Ti i dalje ne kapiras zasto "cigan" nije prihvatljivo? 

 

Nije to "cigan" kao navijac Crvene zvezde vec "cigan" u negativnoj konotaciji prema toj manjinskoj pripadnosti...

 

 

 

edit: zakasnio sam sa postom, vidim da je vec (valjda) razjasnjeno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kooineeperk said:

Ti i dalje ne kapiras zasto "cigan" nije prihvatljivo? 

 

Nije to "cigan" kao navijac Crvene zvezde vec "cigan" u negativnoj konotaciji prema toj manjinskoj pripadnosti...

 

 

 

edit: zakasnio sam sa postom, vidim da je vec (valjda) razjasnjeno.

Kapiram, i kapiram ovo sto @uini crta. 
 

Vi niste ukapirali mene, tj ja se nisam lepo izrazio i trebao sam naci drugaciji oblik toga da iskazem da su oni nasamarili/prevarili KKP u 90 sekundi.

 

I nakon svega ne moze da bude veca uvreda od gore pomenute, ali dobro. 

Link to comment
Share on other sites

Pa problem je izraz cigan, a Beonegrovo podlo pacovsko govno je uvreda ali makar nije bazirana na pripadnosti bilo kojoj manjini, etničkoj ili nacionalnoj grupaciji itd. Pretpostavljam da zbog toga niko nije reagovao na tvoj ban, makar ja nisam iz tog razloga. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pravda za pacove! [emoji16]

Moram da se stavim na stranu Mićića, jer iako je banovan za to što je banovan radi se očigledno o izrazu koji je odomaćen u našem narodu i sumnjam da je imao uopšte Rome na umu kad je pisao post.

Zašto je ovakav izraz uopšte društveno prihvatljiv je za neku dublju analizu i ne za ovo mjesto. Moglo je da prođe sa upozorenjem ne vjerujem da bi se iko bunio.

Što se tiče Bea, hvala mu što guli apsanu za sve nas ovdje. Gospodin ćoik. [emoji3590]

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dragan Mićić said:

Vi niste ukapirali mene, tj ja se nisam lepo izrazio i trebao sam naci drugaciji oblik toga da iskazem da su oni nasamarili/prevarili KKP u 90 sekundi.

 

 

U fazonu "zna se ko ovde voli da krade"...

 

Joj druze, nemoj jos vise da se ukopavas 😄  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kooineeperk said:

 

U fazonu "zna se ko ovde voli da krade"...

 

Joj druze, nemoj jos vise da se ukopavas 😄  

Ne znam druze kako se ja to ukopavam? 99% ljudi na ovom podforumu misli da je onakav potez Ljulja u G2 okrenuo seriju. A onda ja aludiram ko voli da krade? 😁
 

Ako opet procitas moj post za koji sam banovan videces da aludiram na zapisnicki sto a ne na KKRM. 

I opet kazem, kriv sam ja i niko drugi. Ja do sada od ovog moderatorskog tima nikada nisam dobio ban, pa me je mozda 10 dana iznenadilo i iznerviralo. 

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, uini said:

 

 

14 hours ago, DameTime said:

Pa problem je izraz cigan, a Beonegrovo podlo pacovsko govno je uvreda ali makar nije bazirana na pripadnosti bilo kojoj manjini, etničkoj ili nacionalnoj grupaciji itd. Pretpostavljam da zbog toga niko nije reagovao na tvoj ban, makar ja nisam iz tog razloga. 

 

A šta ćemo sa pravima pacova?

Vidim ja da odje ima posla za Levijatan

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LazarusMNE said:

 

 

A šta ćemo sa pravima pacova?

Vidim ja da odje ima posla za Levijatan

 

Što se tiče Levijatana, ima posla, ali za policiju kad su oni u pitanju.

Edited by DameTime
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dragan Mićić said:

Ne znam druze kako se ja to ukopavam? 99% ljudi na ovom podforumu misli da je onakav potez Ljulja u G2 okrenuo seriju. A onda ja aludiram ko voli da krade? 😁
 

Ako opet procitas moj post za koji sam banovan videces da aludiram na zapisnicki sto a ne na KKRM.

 

 

Druze, nije problem sto si rekao da neko krade, ne znam kako ti to nije jasno.

Problem je kada se za kradju koristi izraz kao sto je cigani, jer time se implicira da svi cigani kradu, nema to veze ni sa Realom ni zapisnickim stolom.

Edited by Marvin
  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Kapiram. Nema porrebe da me pravite debilom. Napisao sam da sam kriv i shvatam. 
 

U mom recniku ciganisanje nema nikakve veze sa Romima. Mislio sam da sam do sada na forumu pokazao da nikad nikog ne vredjam i da nisam takav. Protumaceno je tako odlezao sam kaznu i kraj price.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, bosMan_jr said:

Šta nam rade

 

sto si mi izbrisao post za Jerian Granta? @Don Dusko

Nije nista manje vezan za temu nego debata Polonara vs Davidovac, razlika je samo sto on nije rahmetli i mogao bi nam mozda podici plafon, a oni jesu i ne mogu.

 

Evo danas momak 28 poena, a nije skorer primarni.

Nemoj da odem na Gran Canaria fans forum da im predlozim ovaj gem, bice vam zao

 

Jeste da nemamo tema trenutno, i da je moja glupa, ali glupo je i lamentirati nad terminima finala i uzimati to kao unapred kljucni faktor.

Dusko i momci ce biti maksimalno fokusirani i spremni, sigurno.

 

 

 

 

Ne znam stvarno sto sam obrisao gde  se vrsi analiza nekog potencijanog pojacanja za Zvezdu... Bas vam je tesko da se strpite do kraja ABA lige pa da pisete o zeljama?

 

 

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

 

 

Ne znam stvarno sto sam obrisao gde  se vrsi analiza nekog potencijanog pojacanja za Zvezdu... Bas vam je tesko da se strpite do kraja ABA lige pa da pisete o zeljama?

 

 

Pa ok, samo te pitam kako se razlikuje od 10 postova pre toga koju su rasprava davidovac vs polonara - ko je bolje pojacanje za sledecu sezonu?

 

Tesko nam je jer nema materijala za pisanje trenutno, osim da predajemo finale partizanu zbog losih termina.

Edited by bosMan_jr
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Don Dusko said:

 

 

Ne znam stvarno sto sam obrisao gde  se vrsi analiza nekog potencijanog pojacanja za Zvezdu... Bas vam je tesko da se strpite do kraja ABA lige pa da pisete o zeljama?

 

 

Друже (по љубави према Звезди ако ни по чему другом осталом)...зашто...ово је лијепо виртуелно мјесто, пишемо са људима који дијеле иста интересовања, љубав (и доконост, неко би рекао)...наша Звезда има паузу од двадесетак дана прије наредне утакмице...зашто, за Бога милога би то неком сметало ако пишемо и причамо о играчима које би жељели да видимо у Звезди...зашто тако...

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Умемдакажемсамодверечи... said:

Друже (по љубави према Звезди ако ни по чему другом осталом)...зашто...ово је лијепо виртуелно мјесто, пишемо са људима који дијеле иста интересовања, љубав (и доконост, неко би рекао)...наша Звезда има паузу од двадесетак дана прије наредне утакмице...зашто, за Бога милога би то неком сметало ако пишемо и причамо о играчима које би жељели да видимо у Звезди...зашто тако...

 

E posto nema nekih desavanja oko KKCZ onda bi trebalo malo da se i aktivnost smanji?Nesto tako dodje prirodno.Ja razumem da su veliki razmaci izmedju utakmica(ne nasom krivicom) ali brate ne morate bas svaki dan da pisete o nekim svojim zeljama.Kao sto sam rekao ako klub objavi danas potpisao je Tavares ili Lebron onda mozete pisati milion stranica ali posto nema takvih vesti onda nema potrebe.Glasine i ostalo da ne pricam.

 

Valjda se na ovoj temi moze naci neka analiza nasih igraca ili potecijalnog protivnika u finalu...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...