Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

Zašto su brisani postovi na KLS temi vezani za Partizanovo ponovno negiranje u KLS ligi? Svi ti postovi su u vezi sa temom.

Pa zato što kad se neki bune za svakojake upise na temama oni se banuju a nekima se samo brišu postovi. Nekolicina je bila zrela za ban. Pa kao ajde bolje sprečiti nego... Valjda to ide po reputaciji na forumu. Nekima se gleda kroz prste a neki se banuju za sitnice.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kronostime said:

Kolege te stavile na IL?

:classic_ohmy:

 

Ja nisam više moderator iako tehnički i dalje imam ovlašćenja ali ih ne koristim niti učestvujem u bilo kakvim odlukama od kada sam rekao da se povlačim iz moderacije. Prema svim moderatorima ovde imam veliko poštovanje i praktično drugarski odnos i mislim da rade inače super posao ali mi se ova cenzura pisanja na određenu temu koja je potpuno u vezi sa konkretnim topicom ne sviđa pa pitam ovde šta je problem sa tim i zašto se ti postovi brišu. 

  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Pa verovatno da ne preraste u tatu jer se brzim korakom koračalo ka tome. Pa se brisalo. I to je okej. Ali zato stara garda tate koja je provocirala i tatisala nastavlja da obitava. Valjda bez dokaza nema ni dela. Vuk sit i ovce na broju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Pa verovatno da ne preraste u tatu jer se brzim korakom koračalo ka tome. Pa se brisalo. I to je okej. Ali zato stara garda tate koja je provocirala i tatisala nastavlja da obitava. Valjda bez dokaza nema ni dela. Vuk sit i ovce na broju.

Ne, nije ok.Ne dozvoljava se bukvalno nikakav iole negativan ili kriticki nastrojen komentar na racun KK Partizan, cak ni kad se komentarise na relevatnoj temi.Ne mozes da komentarises ponovno izostajanje iz nacionalnog sampionata na KLS temi, ne mozes da komentarises jos jedan u nizu prljavih poteza Ledaja na EL temi, generalno preosetljivost na bilo kakav post koji ne glorifikuje ili ne velica i navijacki bodri KKP, sa njihove teme, se prelila i na sve ostale. Bukvalno sve sto nije "ziveo Partizan" se svodi na tatisanje, i sece u korenu. Nekome je to u redu, meni nije, a siguran sam ni vecini navijaca suprotnog tabora

Edited by Gudura
  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gudura said:

I kako si prosao? Kafica, rakija?😀

Sasvim normalno, ocekivano.

 

Nisu ni komsije svi neka sportsko-navijacko-forumska-gospoda, nisu ni kod nas svi takvi, ima i medju njima dobrih likova i "likova", kao i kod nas. To je normalno. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno čitam samo KKP temu, ali jebeno moram da primijetim kako na njoj ima komšijskih i neopredijeljenih navijača koji sasvim normalno pišu i ne glorifikuju Partizan a niti im se postovi brišu niti ovdje kukaju na neki podređen položaj u odnosu na druge forumaše.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, i ja imam utisak da su komsije Grobari, i medju njima oni cije pisanje bas cenim, malo nervozni... Razumem, i ludilo u zemlji, i ovaj rolerkoster od serije... Ali je ovo retka situacija na forumu kada mi deluje da je crveno-bela strana foruma mnogo vise sa obe noge na zemlji (mozda ima veze sto su neki 'otisli' ili na 'odmoru', ok), ofc uz po neki izuzetak...

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Kooineeperk said:

Nije tacno. Mozes. Komentarisao sam i Ledeja, i "povlacenje" Partizana iz KLS. I tu je sve.

Pitaj Lakija sta misli o tome....kad se vrati sa odsustva... a mozes i i ove koji su jos uvek tu, ali ciji postovi nisu.

Ocigledno ti bolje "uvijas u oblande" za razliku od ostalih, i svaka ti cast na tome, jer ocigledno samo to prolazi.

Ja sam se malo umorio od politicke korektnosti, ovde sam da diskutujem o jednom od omiljenih hobija, i  cenio bih da mi se dozvoli da budem navijac, a da ne moram non stop da "dvaput merim, jednom secem", kao da pregovaram o Kosovu, a ne diskutujem na kosarkaskom forumu

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

@Gudura nemam sta da pitam Lakija, vidim zasto je banovan, deo koji su citirali u banu, i super za njega sto je samo 10 dana s obzirom da cesto zglajzne, i s obzirom sto znamo sta pise i sta misli i van foruma. A to nije ok. 

 

Nista ja ne uvijam, uvek tacno kazem ono sto mislim. To sto sam pristojan nije nikakvo umotavanje u oblande. I ne tatisem (i super je bez Tate). Ali s druge strane ("s obe strane brda"), ima onih koji ne mogu ni pristojno ni bez tatisanja, to je problem ovog mesta (i svakog drugog online mesta generalno). OK, zglajznem i ja, uglavnom kad moderacija ne reaguje na vreme pa moram stvar da uzmem u svoje ruke - znam da to nije dobro, nije ok ni prema forumu, ali jbg, neke stvari necu precutati i/ili samo lupiti report. Nekad mi nesto i bude obrisano kao kolateralna steta, i to je ok, razumem i to. 

 

Mozemo da se ne slazemo oko necega, to je normalno. Zato branim i komsije kad ih neko tera sa nase teme ako su dosli u "dobroj volji". Mozemo da budemo pristojni i bez trolovanja, tatisanja i ostalog online sranja.  

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...