Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

On 5/29/2020 at 9:38 AM, uini said:

@Stiletto

 

svinjac je zato što toleriše moderacija idiotske postove i teorije zabave i zavere tegeltije via cooper i nekolicine. ja gotivim coopera ali jasno je šta, kad i kako

 

fora je što vama većinski to ne smeta, pa ni nekima od nabrojanih, zato što intimno nekim delom varuju u te bljuvotine.

jedino ga francis povremeno otera u tri pizde materine a vi ostali se čudite kada neko reaguje na te postove

 

to što je neko partizanovac na partizanovoj temi, ne znači da ima poslanički imunitet

 

isto važi i za onu tvoju bljuvu gore o čoviću = ubici đinđića. to što ja mrzim čovića, ne znači da ću podržati taj žuta štampa manir koji si istovario

o moderaciji govori i što nije obrisala taj post sa upozorenjem da takve olake kvalifikacije nisu dobrodošle.

 

i ovo plastični isus uini ne znam šta znači a i boli me paja

svi ste vi meni super najiskrenije, samo što to ne znači da ću žmuriti na baljezgarije od kojih su neke stvarno van svake mere

 

al grobarima je to normalno: ako si naš - onda ćemo da ćutimo. što je vaše pravo, samo što niste i u pravu

 

 

hvala na pažnji ♥️

 

 

 

Kao prvo, izvini na kasnom odgovoru, ćerki mi bio 18. rođendan u ponedeljak pa nisam imao dovoljno vremena da se bavim odgovaranjem na postove na Forumu.

 

Da raspravimo tvoju najveću kritiku, o Nebojši Čoviću kao osobi sa udelom u ubistvu Zorana Đinđića. Njegovu umešanost potvrđuju malo više ljudi od samo mene:

 

https://www.anti.media/istrazivanja/dosije/treci-metak-i-politicka-pozadina-atentata-na-zorana-indica/

https://www.klix.ba/vijesti/regija/nebojsa-covic-narucio-ubistvo-zorana-indjica/110919174

https://www.slobodnaevropa.org/a/krivicna_prijava_protiv_covica_i_ilica_za_ucesce_u_ubistvu_djindjica/24422786.html

 

i to nisu Informer i slični toaletoidi. Uostalom, Nebojša Čović je javna ličnost, a o javnim ličnostima se na ovom Forumu piše mnogo toga. Samo sa ovih prostora se svakakvim imenima nazivaju Vučić, Milo Đukanović, Risto Radović aka Amfilohije, a tek kako se nazivaju Tramp ili Putin bolje da ne pominjem. Da sam napisao "uini je naguzio Moniku Beluči :wicked:" pa da me moderacija kazni jer špekulišem o RL forumaša, ali javne ličnosti su podložne i kritici i optužbama, pogotovo ako su te optužbe podneli sudu ugledni advokati.

 

 

On 5/29/2020 at 9:55 AM, uini said:

 

samo još ovo: ili si debelo neupućen ili si ozbiljan spiner. ovo drugo bi takođe trebalo biti sankcionisano, tj uklonjeno sa upozorenjem ili makar obaveštenjem zašto arsenije i beonegro ne pišu.

 

hint: isto zato što i meda ne piše ili deejay nemanja

 

Napišem novu rečenicu. Odvojim sve u novi pasus. Čak stavim prazan red između. Sve učinim da razdvojim dve misli I ti opet spojiš dve rečenice i kažeš da sam ja napisao da su @Arsenije Pesic i @Beonegro napustili Forum zbog svinjca na temama, umesto sopstvenih razloga. O tebi su, uini, svašta pisali na ovom i prošlom Forumu, ali da si glup, to nije mogao da napiše niko. Molim te, ne teraj me da ja budem prvi.

 

Poenta tog pasusa je bila da na topiku KK Partizan ima sve manje i manje ljudi koji pišu kvalitetne postove. Arsenije, Beo, evo odavno nema više ni @realno *w, sa starog Foruma Glimi, Valjak, Plik... svaki iz svojih razloga više ne pišu na Forumu. Pa kada Barkli, Safet, Frensis, Kronos, Zoe i napišu neki smislen post, taj se udavi u moru "Tegi, Ostoja, uhvatite se za uši pa igrajte..." postova. Ne kažem da i takvi postovi ne treba da se pišu, ali treba da se pišu na temi predviđenoj za to.

 

Zašto meda i nemanja ne pišu stvarno ne znam, jako slabo pratim zvezdine teme generalno.

 

On 5/29/2020 at 11:53 AM, uini said:

 

zastupam pravo svakog člana foruma da kritikuje i ismeva prenošenje promotivnih pamfleta i teorija zavere a i generalno gluposti, sve dok se ne vređaju sagovornici i sva ostala najopštija pravila foruma

 

ako stilleto & ekipa pak smatraju to uznemiravanjem i remećenjem zen bašte kakav je partizanov topik, onda apelujem da se takvi postovi brišu uz pojašnjenje korisniku zašto su obrisani.

 

takođe apelujem na to da se izbriše post čović = ubica đinđića ako neko ume da mu objasni zašto nije to primereno napisati. ako ne ume niko, ja ću, kada se obriše.

 

isto tako apelujem na kupera da diskutuje, sprda i podsmeva sa zvezdaškim teorijama zavere bez vređanja sagovornika, jer to mu dođe isto.

 

ako ima još pitanaj, javite.

 

pisao sam da se generalno tokom godine takvi postovi napušavaju, ne sada niti kao odgovor na tvoje postove. nisi ti baš toliko značajan. ni čova ni ostoja nisu al hajde ti to objasni nekome

 

Partizanov topik nije nikakva "zen bašta" i svi forumaši su pozvani da pišu na njemu, ali da pišu o timu, utakmicama, rezultatima. O Tegeltiji, Čoviću, Ostoji i svim ostalim novinarskim i političkim barabama moderacija treba da otvori posebnu temu i tamo prebaci sve postove sa Partizanove i Zvezdine teme koje se tiču dotičnih spodoba.

 

Na starom Forumu su postojale teme "tata", "sve o Tegiju," "Nebojsa Cović", "Dule Vujosevic"... gde su moderatori splitovali i prebacivali sve što se nije odnosilo neposredno na KK Partizan i KK Crvena Zvezda, pa su matične teme bile koliko toliko čiste. Na ovom Forumu jedina takva tema je "Filip Čović". Plastičan primer: komentari kako Trinkijeri vodi utakmicu idu na temu KK Partizan, ali "Trinki prima milion evra dok narod u Srbiji nema leba da jede" idu ili na Tatu ili na posebnu "Trinki Vinki" temu, pa ko voli o tome da piše, na volju mu. Karikiran primer, naravno, ali sigurno kapiraš šta hoću da kažem.

 

Zato još jedan apel Moderaciji: otvorite temu "Tata", otvorite temu "Čovke & Ostoja to su srca dva", otvorite temu "Sve o Tegiju" i tamo prebacite sve relevantne postove sa matičnih tema. Ko voli da čita i piše o tome, sa srećom mu bilo, ko ne voli neka ni ne otvara te teme i opet sa srećom mu bilo, ali ostavite matične teme onome čemu su i namenjene. To je i bila poenta mog inicijalnog posta, posta na koji je odgovoreno "nema sad kme-kme, kuper, prostoum..." i zakona "oko za oko, zub za zub".

 

Nekada davno je @nlavrnja aka Zevs grmeo na takve stvari da uši ogluve, danas izgleda i njemu ponestalo artiljerije... 😄

 

 

 

On 5/29/2020 at 1:15 PM, uini said:

...iako može da se kaže da je čović ubio đinđića, al to je okej, pošto je stiletto dobar momak dok je  čova smrad a i ja verujem u to pomalo, tako da nije greda

 

Stiletto ni pomoću filmskih trikova nije dobar momak, a sloboda govora je elementarno ljudsko pravo. Ako Nebojši Čoviću smeta ono što ja pišem ovde, neka me tuži sudu, čita on ili neko njegov ovaj forum, svi znamo kako je pretio Lakiju ovdašnjem. Ako neko iz Moderacije konkretno napiše ovde ili meni na PM "nemoj više da pišeš to o Čoviću" ispoštovaću Moderaciju i više o tome neću pisati na ovom Forumu. Ali zbog toga sopstveno mišljenje o njemu neću promeniti ni za jotu.

 

Edited by Stiletto
ne pismen
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Stiletto said:

 

 

Kao prvo, izvini na kasnom odgovoru, ćerki mi bio 18. rođendan u ponedeljak pa nisam imao dovoljno vremena da se bavim odgovaranjem na postove na Forumu.

 

Da raspravimo tvoju najveću kritiku, o Nebojši Čoviću kao osobi sa udelom u ubistvu Zorana Đinđića. Njegovu umešanost potvrđuju malo više ljudi od samo mene:

 

https://www.anti.media/istrazivanja/dosije/treci-metak-i-politicka-pozadina-atentata-na-zorana-indica/

https://www.klix.ba/vijesti/regija/nebojsa-covic-narucio-ubistvo-zorana-indjica/110919174

https://www.slobodnaevropa.org/a/krivicna_prijava_protiv_covica_i_ilica_za_ucesce_u_ubistvu_djindjica/24422786.html

 

i to nisu Informer i slični toaletoidi. Uostalom, Nebojša Čović je javna ličnost, a o javnim ličnostima se na ovom Forumu piše mnogo toga. Samo sa ovih prostora se svakakvim imenima nazivaju Vučić, Milo Đukanović, Risto Radović aka Amfilohije, a tek kako se nazivaju Tramp ili Putin bolje da ne pominjem. Da sam napisao "uini je naguzio Moniku Beluči :wicked:" pa da me moderacija kazni jer špekulišem o RL forumaša, ali javne ličnosti su podložne i kritici i optužbama, pogotovo ako su te optužbe podneli sudu ugledni advokati.

 

 

ne znam da li si primetio, dva članka imaju naslov sa znakom pitanja (?) edit: veruovićen treći metak ne bih komentarisao

Quote

Bivši član zemunskog klana, koji je nakon obračuna sa Sretkom Kalinićem uhapšen u Hrvatskoj, nedavno je potvrdio da je ubistvo premijera Srbije Zorana Đinđiča naručio izvjesni "Ćoki". Advokat iz Beograda, Srđa Popović, smatra da se radi o bivšem potpredsjedniku vlade Nebojši Čoviću.

 

možda je zaista tako. samo što ja imam užasan problem sa kovanicom "ubica đinđića" kada tako nešto nije dokazano izvan tih izjava par krimosa o ćokiju

postavlja se pitanje kako onda bilo ko uopšte ide na utakmice na kojima je ubica đinđića ako je već uveren u tako nešto.

 

u svakom slučaju, modracija očigledno deli tvoje mišljenje, pošto ne briše taj post .

nisam ja apelovao da tebe kazne, zabole me, niti mislim da treba kažnjavati, već da bi trebalo da se drži nekakav nivo, očigledno ne treba

 

za ostalo, ako jednom budem pročitao pa se javim na PM

meni je isključivo ovo smetalo u tvom postu za koji krivim moderaciju što stoji i što nisi upozoren (ne kažnjen) a ne tebe

 

 

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

uvek mi je bilo dobro ovo sa Cokijem ubicom Djindjica, ujedno ocekujem da Stiletto, Dule, Tegi ili neki drugi dobro upuceni grobar bude man enough i konacno napise/kaze PRAVDA ZA LEGIJU, ZVEZDANA, SIPTARA, KUMA, BUDALU, BAGZIJA etcetera etcetera

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Beo i Medo ne pisu jer im se nije dopalo moderisanje na politici, ako se dobro sjecam. 

 

A nekim ljudima jednostavno dosadi forum vremenom ili dobiju dodatne obaveze u zivotu pa nemaju vremena da pisu. Vidim da i Dravota nema bas dugo. 

 

Pojedini forumasi nisu presli na novi forum iz nekog razloga. Npr Peja i Bounty. 

 

PS. Koliko mi nedostaju pejini postovi. 😄

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki John Terry said:

Da ne bude samo zalbi i kukanja 🙂 evo moram da napisem da je @Barkley#34 izuzetno korektan i konstruktivan sagovornik. Nisam video cinizam niti ironiju ni u jednom njegovom upisu, sto govori da covek ne gleda da a priori nekoga unizi pa cak i ako mu upis na koji odgovara nije po volji, a takvih je naravno dosta.

 

Eto. 

Lustracija je na par klikova ispod.:default_coffee:

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Barkley#34 said:

Hvala tebra, ali nije baš uvek tako. Umem i ja da budem ciničan pa i maliciozan, ali kad vidim da je s druge strane neko vredan diskusije (iz mog ugla), onda sledi maksimalno poštovanje, koliko god da se ne slažemo.

Respekt. I po mom misljenju, vazis za korektnog forumasa

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...