Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

1 hour ago, Laki John Terry said:

Jel postoji nacin da se administracija zamoli da razmotri duzinu nekog bana ili sam ban, nakon sto se isti desi, ili jednostavno moramo da sacekamo da ban istekne da bismo objasnili stav zbog kog je i usledio?

 

Hmmmm nisam potpuno siguran ali trebalo bi da mozes da odgovoris moderatoru koji ti je ban dodelio, trebalo bi da ti stigne neka poruka/notifikacija. Ne znam tacno, nisam nikad bio banovan na ovoj verziji foruma 😄 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MetalHead said:

 

Hmmmm nisam potpuno siguran ali trebalo bi da mozes da odgovoris moderatoru koji ti je ban dodelio, trebalo bi da ti stigne neka poruka/notifikacija. Ne znam tacno, nisam nikad bio banovan na ovoj verziji foruma 😄 

 

jel imas informaciju kada ce i da li ce ikada biti zabranjeno pisati da je divceva zena ubila ljudsko bice u saobracaju ili da je covic ubio djindjica, samo zato sto o tome pisu zute novine i spekulisalo se pre 10 godina ???

 

iskreno me zabole za te ljude ali mi je malo degute da postujem na forumu gde se to mirotochivo dozvoljava. 

imam problem i sa nekim drugim delovima foruma ali ovo ovde je konkretno (za ovde).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@uini nemam informaciju... o svemu moze da se pise ako je artikuisano i argumentovano. Naravno neke stvari se ne mogu argumentovati jer ih ni istrazni organi nisu dokumentovali i uvek ce biti spekulacija ali svakako treba imati meru, pogotovo sa takvim stvarima. A svakako raspravi o tome nije mesto na PDF Sport. Mojih 5 para na tu temu.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, MetalHead said:

@uini nemam informaciju... o svemu moze da se pise ako je artikuisano i argumentovano. Naravno neke stvari se ne mogu argumentovati jer ih ni istrazni organi nisu dokumentovali i uvek ce biti spekulacija ali svakako treba imati meru, pogotovo sa takvim stvarima. A svakako raspravi o tome nije mesto na PDF Sport. Mojih 5 para na tu temu.

 

jeste mesto zato što se na pdf sportu i dešava. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MetalHead said:

Htedoh reci, da nije raspravi o tome sta se zapravo desilo i ko je tu koga ubio mesto na sportskom delu foruma. To je valjda jasno i slazemo se oko toga?

 

zašto se onda ne briše??  ja vec dva metra dana pišem na tu temu ovde 

dva metra = dva meseca 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MetalHead said:

Pomozi nam, report-ovao si? Ja licno jedino videh ovde prepisku izmedju tebe i Helmet-a i nigde vise... 

 

pisao sam i oko covica ubice djindjica takodje na zalbama. nije sad da je nesto sakriveno od moderatorskog tima

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MetalHead said:

Nisam nasao... 😕

 

evo linkova, nikakav problem. ako se dobro secam, prvi put sam i reportovao - kao sto sam dovoljno puta napomenuo, zaista ne mislim da je to krivica ucesnika foruma koji to pise, vec moderacije koja u tome ne vidi nikakav problem. 

 

https://vox92.net/forum/index.php?/topic/22-pdf-kosarka-predlozi-zalbe-sugestije/page/110/

https://vox92.net/forum/index.php?/topic/22-pdf-kosarka-predlozi-zalbe-sugestije/page/122/

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

evo linkova, nikakav problem. ako se dobro secam, prvi put sam i reportovao - kao sto sam dovoljno puta napomenuo, zaista ne mislim da je to krivica ucesnika foruma koji to pise, vec moderacije koja u tome ne vidi nikakav problem. 

 

https://vox92.net/forum/index.php?/topic/22-pdf-kosarka-predlozi-zalbe-sugestije/page/110/

https://vox92.net/forum/index.php?/topic/22-pdf-kosarka-predlozi-zalbe-sugestije/page/122/

 

 

 

Da li ja vidim nesto drugacije od tebe? Pogledah te dve strane i ne videh ni Covica ni Divca... lud li sam, sta li sam? 😕 🙂 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MetalHead said:

 

Da li ja vidim nesto drugacije od tebe? Pogledah te dve strane i ne videh ni Covica ni Divca... lud li sam, sta li sam? 😕 🙂 

 

lud si ili ti tvoj forum minira. npr na prvom linku skrolujes dok ne naidjes na moj post jer je u njemu citat, koji i dalje vodi do mesta gde je i postovan

 

na drugom linku nemam citat ali imas diskusiju. javi ako zaglavis negde 🙃

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...