Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Asterion, za tebe (na forumu) bilo bi bolje da se vise drzis teme, da ne budes toliko repetitivan i da manje pokusavas da trolujes. Na kafana temi, meni licno, ni najmanje ne smeta da okacis istu pesmu ko zna koji put za kratko vreme, ili isti gif da ponavljas mesecima/godinama. Jer je kafana svastara tema, naravno, i tu samo ona najopstija pravila vaze. Ali na temama koje su uske teme, neke stvari ce prirodno nervirati clanove pa i zahtevati reakciju od moderacije, kao sto i sam vidis. E sad, ti najbolje znas zasto insistiras na takvim postovima. Mislim da nema svrhe za tim. Samo par reci od mene sto se ociglednog tice.

Edited by Marko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Asterion said:

source.gif

 

U4wIoj7.gif

 

100602.gif

 

46 minutes ago, marejosip said:

Asterion je banovan 10 dana posto je nastavio uprkos upozorenju.

 

Proverite kad sam se odjavijo sa foruma i gornji moj (svesno zadnji/poslednji) post u kafani odnosno na forumu. U prevodu: nečete vi mene oterati, nego sam odlazim.

 

Slobodno pretvori u TRAJNI.

 

 

 

2 gifa ... 10 dana

X gifa ... trajni ; trajni = ∞ d

 

 

2g ...10d

X... t

-------------------------------

X = (2g*t)/10d

X= (2g*∞d)/10d

X= 

 

tenor.gif?itemid=6116718

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Marko said:

Asterion, za tebe (na forumu) bilo bi bolje da se vise drzis teme, da ne budes toliko repetitivan i da manje pokusavas da trolujes. Na kafana temi, meni licno, ni najmanje ne smeta da okacis istu pesmu ko zna koji put za kratko vreme, ili isti gif da ponavljas mesecima/godinama. Jer je kafana svastara tema, naravno, i tu samo ona najopstija pravila vaze. Ali na temama koje su uske teme, neke stvari ce prirodno nervirati clanove pa i zahtevati reakciju od moderacije, kao sto i sam vidis. E sad, ti najbolje znas zasto insistiras na takvim postovima. Mislim da nema svrhe za tim. Samo par reci od mene sto se ociglednog tice.

 

Ne razumem njegovu filozofiju. Lik tako krene da troluje, omiljena meta mu je izgleda NBA topic, onda dobije warn ili ban, naljuti se, ode sa foruma, vrati se posle tipa dva meseca i nastavi ponovo da radi isto. Kao da ima problem da skapira neke stvari, ako ti se kaže da ne troluješ, onda ne troluješ, da li je to toliko nemoguće da se razume...

Link to comment
Share on other sites

Sto ga ne stavite na IL kad vam (toliko) smeta? To pod jedan.
Pod dva) kao da svi vec niste navikli na njegov stil izrazavanja.. i mene je znalo ponekad da iritira,ali vremenom sam em navikao,em provalio da mu je to neki kreativni forte..sta li.. ako nista drugo (a ima se sta i procitati kod njega) ono je bar osoben forumas..

10 dana zbog gifova..daaajjj

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Crni Bombarder said:

10 dana zbog gifova..daaajjj

 

Nije deset dana samo zbog gifova, nego i zbog nepostovanja napomena od strane moderacije. Vec je ranije dobijao kazne jer je teme zatrpavao postovima bez ikakvog smisla, i ja, umesto da ga odmah kaznim jer je ovo ko zna koji put da ovo radi, napomenem mu da prestane sa tim, da bi on odmah nastavio u istom ritmu i to me citirajuci na kosarci gde su drugi moderatori, misleci valjda da tu moze da pise sta hoce. Bezobrazluk. Jos na kraju sebe predstavlja kao zrtvu, oprasta se od foruma po pedesti put. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni on ne smeta. Zapravo, kad razmislim, ne znam da li ih je sve zajedno bilo nekoliko, za koje mi palo na pamet da stavim na ignore (za evo 10g na starom i god dana novog foruma). Tek treba da se pojavi takav neko, da bi mi se toliko smucio da ga stavim na il (ta kolicina losih postova, sumanutosti, spamovanja, kanalizacije takoreci, mislim da se takvi uklone pre nego sto bi ja stigao da stavim na il). Ali ja nisam bas prosecan forumas, (ponajvise jer sam indiferentan za mnoge teme). Naravno da ce mnoge druge nervirati trolovanje i gluposti tamo gde se prica o, raspravlja, i kaci sadrzaj koji se tice jedne teme. Stil izrazavanja nema previse veze sa tim, a ni to ko je koliko osoben. Konkretan primer, svima dobro poznat - udjes na temu, i vidis neke slike i gifove kao odgovor na nesto, a moglo je umesto toga samo u par reci i cao zdravo. Ovako dobar deo stranice bude neki kolaz svega i svacega koji nikakve veze nema sa temom, a sa druge strane bas i ne odusevljava ljude nekim humorom. U kafani, i mozda jos na ponekoj svastari od teme, kao sto rekoh, malo sta ne moze, ali drugi topici to ne trpe, tj ljudi ce negativno reagovati i modovi nece predugo to tolerisati. E sad, pravila foruma na stranu i procene moderacije na stranu, probajte da zamislite da samo jos par ljudi usvoji taj neki fazon, i krene tako da troluje i spamuje svugde, na sta bi to licilo, tona sadrzaja a opet nula, preglednost teme nikakva. Ja ne cenim, ne gotivim, ne mirisem gomilu postova i misljenja na raznim temama, pa opet iz ovih razloga mi ne pada na pamet da odgovaram, recima ili medijskim sadrzajem (toliko nisam zaludan i infantilan). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Skyglider said:

 

Ne razumem njegovu filozofiju. Lik tako krene da troluje, omiljena meta mu je izgleda NBA topic, onda dobije warn ili ban, naljuti se, ode sa foruma, vrati se posle tipa dva meseca i nastavi ponovo da radi isto. Kao da ima problem da skapira neke stvari, ako ti se kaže da ne troluješ, onda ne troluješ, da li je to toliko nemoguće da se razume...

 

Naravno da jeste. Postoje 4umasi koji godinama troluju... i bukvalno kompletan opus im se svodi na trolovanje i sitne provokacije.

Link to comment
Share on other sites

Kada se, Knipex, svojevremeno, guzio, kako je hrabar, jer me je Kafana tako zasluzila... sveje to bilo OK.

Kada sam trazio isti tretman, zapretili ste... well, da se citaju poGolemi, upisi moderatora, aKa - uzurpatora.

Which means, ja treba ceo jebani dan da skrolujem, jer ne zelim - filozofije: Ove, ili one vrste da citam!

PS: Fuck you 2!

 

Spoiler

Cekaj, da podebljam:

PS: Fuck you 2!

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Tako ja i dan danas ne znam da li u čuvenoj pesmi pokojni Marley kaže   "ne ženo, nemoj plakati" ili " nema žene, nema plakanja"

 

da li balerina, samo slika = znači da je to fotka ili je to balerina koja po ceo dan slika??

 

svet je lep kada sanjamo ili kad da sanjamo???

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...