Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Jadan čovek, sad će mu inbox na forumu zatrpati raznorazni mamlazi. Nije baš da smo istomišljenici, u suštini sumnjam da Kup ima istomišljenika, čovek je rođeni kontraš, košarkaškim rečnikom hodajući mismeč.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Nije toliko los taj RSB, imaju oni tamo ljude koji umeju da napisu kvalitetnu analizu i na fudbalskom i na kosarkaskom delu foruma.

 

Njima je problem sto je vecina opterecena Partizanom. Odes na temu ABA liga i 10 od 13 postova je o Partizanu, slicno i na LLSL temi. Ponekad mi dodje da se tamo registrujem i da im samo napisem da otvore teme posvecene Partizanu da moze bez preskakanja da se cita o takmicenjima u kojima nastupa klub za koji navijaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, goldberg said:

Nije toliko los taj RSB, imaju oni tamo ljude koji umeju da napisu kvalitetnu analizu i na fudbalskom i na kosarkaskom delu foruma.

 

Njima je problem sto je vecina opterecena Partizanom. 

 

zanimljivo mi je da se moderator vox foruma bavi na (ne)predviđenom topiku nekim levim forumom, koji, iako po vokaciji jeste sportsko-klupski, zapravo u srži jeste netrpeljiv prema drugim nacijama, veroispovestima i najvažnije od svega, promoviše nekakve zatucane stavove kao validne vrednosti.

 

isto kao što je zamena teza ili neznanje reći da je problem sa ultra-navijačima zvezde, delijama i kome već - to što mrze partizan. mnogo je veći problem što mrze sve što ne nosi prefiks srbsko, žele da se obračunaju sa lgbt populacijom i generalno svima koje doživljavaju kao drugačije po vrednostima od njih. a sve pod parolom borbe za srpstvo i srbiju.

 

zašto ovo pišem? pa zato što se i na ovom forumu, basketaškom, pod parolom slobode govora i mišljenja, toleriše i podržava upis da je divac pobegao iz zemlje jer je ubio čoveka u saobraćaju, da je čović ubica đinđića.

 

zato što se na jednom drugom delu foruma pod stavom da zapravo samo diskutujemo o političkoj borbi republikanaca i demokrata, dozvoljavaju anticivilizacijski stavovi i mišljenja, na koje se solidnom delu moderacije smeje brk.

 

da li je to nesvesno ili svesno, postaje nebitno, jer je rezultat isti. možda ne dovoljno vidljiv u periodu od godinu dana ali će na duže staze biti sve vidljiviji i samim tim alarmantniji a onda će biti kasno, ako već i nije.

 

 

edit typo

Edited by uini
  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

zašto ovo pišem? pa zato što se i na ovom forumu, basketaškom, pod parolom slobode govora i mišljenja, toleriše i podržava upis da je divac pobegao iz zemlje jer je ubio čoveka u saobraćaju, da je čović ubica đinđića.

 

 

Koliko vidim na mene mislis. Ja sam pisao o sumnjivim cinjenicama vezanim za udes na mostu kada je ubijen taj decko. Da razzjasnimo nesto, nisam ja rekao da je Divac vozio taj auto, znaci nemoj da mi imputiras nesto sto nisam rekao, prvo to nije korektno, a drugo i kaznjivo je na forumu koliko znam.

 

Ako si pratio taj slucaj znas da je tu posredi bilo zataskavanje, na kraju se nista nijw saznalo iako je taj kantrimen prosao pored nekoliko kamera, imas izjave njegovog oca koji je valjda malo bolje upucen od nas dvojice.

Ovo je jedan od intervjua koji je dao za novine, kopirao sam.prvi link na koji sa naisao.

 

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3081253/jos-me-muci-uloga-snezane-divac-u-ubistvu-moga-sina-luke-ocajni-otac-zrtve-kantrimena-smrti-specijal-kurira

 

Ima u tom slucaju mnogo nejasnoca, a posebno bode oci da ovaj kreten nije hteo da oda vlasnika automobila i sto taj auto ni do danas nije nadjen. Da ne pricam.sto su se Divac i supruga pokupili kao misevi i otisli za SAD trajno...

Meni je licno pun djoka raznoraznih Mitrovica, Jutki i ostalog sljama koji je isplivao na povrsinu i kroji nam sudbine. Svaki sljam sa par hiljada evra u ovoj zemlji jw nedodirljiv...

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

hvala ti za kurir link. 

nemam ja ništa na ovu temu sa tobom, kao ni sa gospodinom koji je svojevremeno napisao da je čović ubica đinđića. takve stvari ne bi trebalo da stoje u startu, kada ovaj forum ne bi imao uzor u modus operandiju žute štampe, kakav je kurir, blic ili informer. 

 

ništa protiv tebe ili bilo kog korisnika, vi pišete ono što je dozvoljeno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, uini said:

 

zanimljivo mi je da se moderator vox foruma bavi na (ne)predviđenom topiku nekim levim forumom, koji, iako po vokaciji jeste sportsko-klupski, zapravo u srži jeste netrpeljiv prema drugim nacijama, veroispovestima i najvažnije od svega, promoviše nekakve zatucane stavove kao validne vrednosti.

 

Komentar je dat sa pozicije forumasa, ne moderatora. Da je u pitanju bio moderatorski komentar, pisalo bi otprilike nesto ovako: "Banovan forumas jer pise i na RSB koji je poznat kao mesto gde se skupljaju mrzitelji rivalskog kluba".

 

10 hours ago, uini said:

isto kao što je zamena teza ili neznanje reći da je problem sa ultra-navijačima zvezde, delijama i kome već - to što mrze partizan. mnogo je veći problem što mrze sve što ne nosi prefiks srbsko, žele da se obračunaju sa lgbt populacijom i generalno svima koje doživljavaju kao drugačije po vrednostima od njih. a sve pod parolom borbe za srpstvo i srbiju.

 

Ne znam da li si citao taj RSB, ali tamo ima svakakvih ljudi, pa i onih koji podrzavaju dolazak Kalinica i koji su podrzavali dovodjenje Omica.

 

Mozda moderacija ima takav stav koji opisujes, ali daleko od toga da su tamo svi forumasi takvi. Zapravo, jedino sto ih povezuje je da ogromna vecina organski ne podnosi Partizan i to se onda preliva na svim temama.

 

A cak i da je tacno da je svaki forumas tamo zatucani sovinista, prica je krenula od komentarisanja jednog clana ovog foruma na RSB forumu. Jasno sam napisao "njihov problem je", ne "njihov jedini ili najveci problem je" jer se diskusija ticala samo sportskog dela.

 

A naravno da si u pravu da taj forum ima vise problema, pocev od nedostatka slobode misljenja, pa do vrlo ekstremnih stavova pojedinih moderatora i forumasa.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

hvala ti za kurir link. 
nemam ja ništa na ovu temu sa tobom, kao ni sa gospodinom koji je svojevremeno napisao da je čović ubica đinđića. takve stvari ne bi trebalo da stoje u startu, kada ovaj forum ne bi imao uzor u modus operandiju žute štampe, kakav je kurir, blic ili informer. 
 
ništa protiv tebe ili bilo kog korisnika, vi pišete ono što je dozvoljeno. 
Hahaha, lepo sam rekao da sam zakacio prvi link preko pretrage, covek je dao izjavu i za ozbiljnije medije,tacno sam predosecao za sta ces da se uhvatis.

Nista licno, ali o ovakvim stvarima i treba da se pise, i ne samo da se pise, vec i da se vrsi pritisak na nadlezne organe da se ovakve stvari procesuiraju. Ne moze bre da se ne zna ko je vozio, ciji je auto, ne moze da se seksualno uznemiruju zene po Brusu i da se lik ne udostoji ni da se pojavi u sudu, ne moze da se gazi devojcica na pesackom i da se dobije 8 meseci kucnog pritvora. Da je srece pa da nekoliko hiljada ljudi okupi, uzme jaja, pa sve po sudu i tuzilastvu.
Ne znam kako ti razmisljas i sta ti smeta sto sam.prozvao Divca, ali u tom slucaju se iz aviona vidi veliko zataskavanje, neko je tu zasticen debelo, iz price ovog coveka se vidi da je familija Divac nekako umesana, sramota jw sto je neko iseckao taj kantrimen i sto nece da objave ko jw vlasnik. Divac je ekspresno napustio OK kao i zena mu ppslove i fondacije koje je imala ovde i u vidu magle su isparili iz ove zemlje...

Idemo u off, nije tema predvidjena za ovo. Ali sam morao da odgovorim jer mi smetaji ovakve stvari.
Sto se mene tice to je to, necu bise da polemisem o ovome...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

zašto ne bi bila predviđena tema za ovo, odnosi se na ovaj forum za razliku od rsba

 

vidi, ja samo kažem da se ne može optuživati xy osoba da je ubila xy osobu bez valjanih dokaza i suđenja. mnogo je to tebratore. to je žuta štampa princip; ako je izađlo u novinama, znamo svi ko je ubica

 

porediš to sa jutkom koji ima svedoke za svoja nedela. a kakvo god đubre bio, porediti seksualno uznemiravanje sa optužbom za ubistvo je isto hevi.

 

 

 

ponavljam, nisi Ti meni ništa ovde kriv. moderacija to dozvoljava, nekada i podržava, zavisi od slučaja do slučaja. meni su takve optužbe na osnovu žute štampe dno. zato što ubistvo nije zajebancija i ne trebatako lako i eksplicitno upirati prstom bez čvrstih dokaza.

Link to comment
Share on other sites

@nlavrnja 

Ne želim da ispadne da branim @Firga, ali ono što je on pisao je na temi prelazni rok a ne na matičnoj temi. Svi znamo kako izgleda tema prelazni rok od kad se otvara i šta se sve piše. Uostalom iz tog razloga se i otvara, da se ne bi usrala matična tema. Pride se ne slažem sa većinom stvari koje je @Firga napisao. Zamolio bih moderatore, posebno @nlavrnja koji je objavio ban, da razmisle i da skinu isti jer nema nikakvog smisla. Hvala.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Firgi se skida ban.

 

Mislim da je ovo prvi put da skidam/smanjujem ban, a da to nije zato sto prihvatam argumentaciju, vec mislim da bih bio lud da zanemarim cinjenicu da solidan broj ljudi kaze da nisam u pravu, a da niko ne misli drugacije.

 

Samo da obrazlozim odluku - covek je na komentar jednog clana (znaci ne  usmeravanje diskusije od strane moda ili stav grupe forumasa, pa da je revoltiran takvim stanjem) da ne treba razdvajati temu za stimca kao sto je za covica, jer je covek kosarkas kkcz i da treba da se pise o njemu na kkcz temi, rekao pa sad cu ja da nadjem vezu cetinara i kkcz i pisacu o tome, i zaista jos poceo da pise o tome, po mom misljenju skroz bezobrazno privatizovanje i zaseravanje topika.

 

Ja vasu prelazni rok temu uopste nisam shvatao tako kako vi pricate, sem par izleta u budzet od 14 miliona, tema je po mom misljenju prilicno dobra i ono sto je sigurno bolja od svih "kkcz prelazni rok tema" do sada, ubedljivo najcitljivija.

  • Like 6
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nlavrnja said:

.

Mislim da je ovo prvi put da skidam/smanjujem ban, a da to nije zato sto prihvatam argumentaciju, vec mislim da bih bio lud da zanemarim cinjenicu da solidan broj ljudi kaze da nisam u pravu, a da niko ne misli drugacije.

 

 

svaka čast za rezon. to je odlika pravog moderatora, promenio odluku ili ne.

mislim da je oke što si promenioj, firga zaista nije bio agresivan u svojoj akciji & nije ugrožavao druge, što je ipak važno

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, nlavrnja said:

Firgi se skida ban.

 

Mislim da je ovo prvi put da skidam/smanjujem ban, a da to nije zato sto prihvatam argumentaciju, vec mislim da bih bio lud da zanemarim cinjenicu da solidan broj ljudi kaze da nisam u pravu, a da niko ne misli drugacije.

 

Samo da obrazlozim odluku - covek je na komentar jednog clana (znaci ne  usmeravanje diskusije od strane moda ili stav grupe forumasa, pa da je revoltiran takvim stanjem) da ne treba razdvajati temu za stimca kao sto je za covica, jer je covek kosarkas kkcz i da treba da se pise o njemu na kkcz temi, rekao pa sad cu ja da nadjem vezu cetinara i kkcz i pisacu o tome, i zaista jos poceo da pise o tome, po mom misljenju skroz bezobrazno privatizovanje i zaseravanje topika.

 

Ja vasu prelazni rok temu uopste nisam shvatao tako kako vi pricate, sem par izleta u budzet od 14 miliona, tema je po mom misljenju prilicno dobra i ono sto je sigurno bolja od svih "kkcz prelazni rok tema" do sada, ubedljivo najcitljivija.

Veliki si lavrnja, VELIKI!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...