Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Mene nijedan post Coopera nije niti trigerovao niti iznervirao, a bilo je i par smesnih. 

Razumem motive za odluku, ali smatram da nema potrebe da se pravi toliko sterilno mesto od foruma, ljudi kao sto su Laki, Tito, Cooper daju ton forumu i olabavio bih kod njih ukoliko je to moguce.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nedostajace Kupi, ali partizan.net dobija ozbiljno pojacanje. 

 

Salu na stranu, trajni banovi definitivno treba da budu bukvalno za "cobane i budale" sto rece jedan forumas aka one koji ne umeju da se normalno ponasaju. Kuper definitivno ne spada u tu grupu, kao ni gospodin Kendrik, koji je meni jedan od boljih forumasa za citanje, a isto se razvlaci po blatu, i sutra isto ovako moze da prodje jer voli kao i Kuper da se zajebava, troluje itd. 

 

Meni je i draz ovog foruma sto osim kvalitetne price, ima da se procita i kvalitetna zajebancija. Vrlo lako se targetiraju (hehe Zeljko) oni koji ne spadaju ni intelektualno, ni socioloski u ovu skupinu ovde, i autuju se kroz razne ispade. Mislim da treba malo da se olabavi prica i da se ne daju banovi tek tako, vec da oni budu krajnje resenje za one koji su zalutali ovde. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Razumem ja i odluku moderatora. Ume Kuper da potpali kad je zapaljiva atmosfera, recimo sada u vezi Ledeja, on turi sliku Ledeja kako bi se pohvalio da je fan njegovog kluba. Realno, on time ne krši nikakva pravila iako mu je cilj žacnuti one za koje zna da će popizdeti. S druge strane, pogotovo posle zatvaranje Tate, uglavnom se ponašao primereno. Kad se uozbilji ima odlična zapažanja, par puta je pisao i na našoj temi i ja sam mu lajkovao komentare. Ima i odlične fore. Ma koliko čudno zvučalo, on na neki način čini forum zanimljivijim, izdvaja se od drugih. Tako da nemam ništa protiv da ga moderacija vrati. :smiley53:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih zamolio moderatore da izbace quote posta ili postova zbog kojih je sada zaslužio ban. Dakle ne minuli rad nego šta je to sada uradio pa je prelilo kap u čaši jer ja stvarno nisam video niti jedan koji je za ban. Zato sam i pitao da li je nešto obrisano.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

E, kao i kolege vam gore u slučaju MP, i vi ste popustili pred masom… ne zajebavajte, vraćajte Kupija. To bre dođe isto kao da banujete peju, ne ide, takvi likovi su non-bannable, oni su esencija foruma.

Edited by Eddard
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Eddard said:

E, kao i kolege vam gore u slučaju MP, i vi ste popustili pred masom… ne zajebavajte, vraćajte Kupija. To bre dođe isto kao da banujete peju, ne ide, takvi likovi su non-bannable, oni su esencija foruma.

Ne postoje non-bannable likovi, trajno su banovani likovi koji su podjednako ili vise bili esencija ovog dela foruma kao sto su  Laki, Tito.. Mada da se ja pitam ostavio bih ih sve da pisu, ali jbg sami su odlucili da ne postuju pravila.

Kod MP greska je jedino sto nije bio banovan ranije.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja zaista ne vidim vezu između Puzigaće i Kupera.

Prvopomenuti je sejao mržnju i pozivao na nasilje neistomišljenika i jedan je od glavnih razloga što mi se smučio politički deo foruma.

Kuper jeste trolčina i možda ga je i ranije trebalo banovati ali sad je tajming baš loš 

Edited by Marvin
  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma meni i Kežman (znaju ovi metuzalemi sa B92 😁) nedostaje a sad i ovaj "lelemud" koji je bio dostojna zamena...Ko sad da me nervira po forumu? 😔 Bio sam i ja jedan od onih koji je tražio banove za agenta, zna da žacne gde treba a posebno kad treba, ali nekako uvek kad se smirim, promislim, uvidim da se tip samo kvalitetno sprda a mi " budale" se pecamo kao šarani. No, ima ovde i mnogo gorih, manje visprenih, malicioznih koji baš vređaju inteligenciju. Cooper je svakako obeležio ovaj forum na sebi svojstven način i kao što već neko reče, nisam mislio da ću ovo prevaliti preko usta ali pružio bih podršku kolegama u molbi da se ova odluka ipak razmotri.

Link to comment
Share on other sites

Kad već poredimo Kupera sa mister Puzigaćom, mišljenja sam da se i u onom slučaju stvar mogla drukčije hendlovati, ali i da nije tako, opet ima razlike. Puzigaća je pisao na ozbiljnije i osetljivije teme koje nisu bile obična sportska prepucavanja. Ako Puzigaću uzmete at face value onda se zaista dobijaju neke grozote, ali ako Kupera shvatite ozbiljno, opet na kraju obrni-okreni dobijete nešto što je u suštini sprdnja.

Link to comment
Share on other sites



.
Kod MP greska je jedino sto nije bio banovan ranije.


Ja zaista ne vidim vezu između Puzigaće i Kupera.
Prvopomenuti je sejao mržnju i pozivao na nasilje neistomišljenika i jedan je ld glavnih razloga što mi se smučio politički deo foruma.


Što bi rekli forumskim žargonom: Q.E.D.
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Sto kukate kao strine, vraca se Kuper do cetvrtka, petka

Na ovaj ili onaj nacin 😂

18 minutes ago, 40Wins said:

Nemojte da stavljate u isti kos tita koji je pretio drugom forumasu preko privatnih poruka. 

Moram priznati da se ne secam ni titovog ni lakijevog bana.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Losmi17 said:

Moram priznati da se ne secam ni titovog ni lakijevog bana.

 

Jbg, nije na vama da pamtite sve, vec na moderaciji, posto ovde ima milion banova, ali sa nekim stvarima nije za zezanje, tako da nije umesno da se u isti kos stavljaju npr Kuper i Tito. 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, 40Wins said:

Nemojte da stavljate u isti kos tita koji je pretio drugom forumasu preko privatnih poruka. 

Jel moze kratak size za nas sto nismo ispratili sta se i zbog cega tu izdesavalo? Tito mi je bio jedan od zabavnijih forumasa.

Link to comment
Share on other sites

Ne želim da glumim advokata moderaciji pošto im to nije potrebno, ali želim da vas uputim kako stvari na ovom podforumu zapravo funkcionišu pošto znam da ja o tome nisam imao nikakvu predstavu pre nego što sam postao mod.

 

Stoji mi pored username-a da sam i dalje moderator iako se time ne bavim dobrih par meseci jer prosto nisam uspeo da stignem da pohvatam sve reportove i da brišem postove pošto pojma nisam imao koliko tu zapravo posla ima i koliko je potrebno ovaj prostor čistiti da bi izgledao ovako kako izgleda. U ovim danima nakon derbija se bez preterivanja nakupi redovno po 50ak reportova i obriše preko stotinu postova.

Sad, pokušajte da se na osnovu tih brojki postavite u ulogu moderatora i da zamislite koliko strpljenja i energije je potrebno da se tumače postovi određenih forumaša koji godinama igraju na granici banovanja i opet im davati šanse, slati PM-ove i na svaki način im pokušati promeniti način pisanja kako se ne bi trajno uklonili sa foruma.

 

Stoga predloge da se takvi forumaši nikada ne šalju na trajni, već isključivo na vremenske banove nije moguće usvojiti jer jednostavno svakom strpljenju postoji granica.

 

I kroz ovu priču ne mislim samo na Coopera, za koga imam svoj stav koji u slučaju ovog posta nije bitan, poenta je da shvatite kako dolazi do ovakvih trajnih banova.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...