Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

I da, sve zaboravljam da napišem. Trifa se tako smorio zbog onih promašaja u G1, baš mi ga je bilo žao vidjeti na klupi onako razočaranog. Mora glava gore, sljedeća će ući, on je bukvalno idealan primjer kako pravi stav i bezrezervni trud donose rezultate i mijenjaju sve. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ovo nije (još uvek) najveći uspeh nekog košarkaškog tima sa ovih prostora, kad se pogleda uloženo i postignuto (i dalje je Duletov F4 tim #1), ali ovo zasigurno jeste najbolja ekipa sa ovih prostora u poslednjih 30 godina, da ne kažem oduvek (neka modernija istorija, koje se sećamo i mi sa 30+). Ja se ne sećam da je ovako bilo ko u Evropi igrao. Dati Realu 3x po 100 poena zaredom i ovako ih obesmisliti i plasirati se poprilično lagano na f4 (ne baksuziram, verovatno nijedan igrač Reala ne veruje u preokret).

 

Čak i ovo na kraju pokazuje koliko je Real nemoćan i koliko ni ne razmišljaju o trećoj utakmici.

 

I pritom da Exum bude napadnut, dečko oličenje sportiste za razliku od ovih razmaženih polupanaca koji ni ne liče na košarkaški tim.

Edited by medobrundo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, realno *w said:

@uini

 

Je l to to ponašanje što bi podržavali da igraju za Partizan?

 

Rudi je ovde ispao najkorektniji, u njemu je najmanji problem, iako se najviše pljuje. Makar ima mozga i razuma, i pored provociranja, za razliku od nekih drugih.

 

Kako će Musa i Hezonja posle ovog u Partizan?

Edited by medobrundo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

sta je ovde rudy skrivio?

ljulj je gnjida ali je i punter napravio "ponasanje", pa ces i dalje da ga podrzavas, kao i lessorta, ledaya, i tako.

 

Panter je reagavao na udarac šakom u genitalije. Na 17 razlike i 10 metara od koša. 

Pogrešan potez, ali smešno da pričamo o tome.

 

Kako god.

Link to comment
Share on other sites

Panter ispao glup. Msm ove stvari se desavaju posle onako klosarskih faulova Ljulja, zakuva se, malo se razdvoje, bude po neka tehnicka ili iskljucenje i ajmo dalje. Samo sto jednom u 1000 puta eskalira. I to je bas ovaj put. Ugasi mi entuzijazam ovo skroz. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...