Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Just now, realno *w said:

Ali klasična španska govna, ne ide ništa, nemamo šta da izgubimo, daj da zakuvamo pa možda ispadne nešto dobro za nas.

 

Ovo može da prelomi seriju.

 

Ne razumem, šta da prelomi? Oni su se bukvalno ovim predali i ispisali sa serije. Samo da Exum bude dobro i da niko iz KKP-a ne popije više od jednu utakmicu suspenzije.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Ja se rasplakah zbog Dantea. Meni je ovo strašno. Samo da bude dobro. ❤️

 

Meni najviše zbog njega krivo. Sjajan momak i onda ga onaj onako divljački baci na parket. Sve je zakuvao Panter, šta kog vraga praviš frku. Ljlju je već dobio nokaut od tebe u toku utakmice.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

 

Ne razumem, šta da prelomi? Oni su se bukvalno ovim predali i ispisali sa serije. Samo da Exum bude dobro i da niko iz KKP-a ne popije više od jednu utakmicu suspenzije.

 

 

Ako je Dante povređen, kazne Lesora i Pantera, a kod njih Jabusela, ko je favorit?

Mi nemamo 16 igrača kao oni. Bude li taj scenario, kraj serije po meni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Volter said:

 

Meni najviše zbog njega krivo. Sjajan momak i onda ga onaj onako divljački baci na parket. Sve je zakuvao Panter, šta kog vraga praviš frku. Ljlju je već dobio nokaut od tebe u toku utakmice.

Nemo bar ti, molim te. Dobio je prljav udarac i krenuo u nadgurivanje i kao digao ruku. Da nisu ostali uleteli ostalo bi na tome. Ne bi nikog udario. Malo bi on i gnjida Ljulj režali i ćao.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

 

 

Ako je Dante povređen, kazne Lesora i Pantera, a kod njih Jabusela, ko je favorit?

Mi nemamo 16 igrača kao oni. Bude li taj scenario, kraj serije po meni.

 

Daj, nemoj zezati. Biće kaznjen i Deck onda, koji je takođe pesničio, Musa je učestvovao u tuči samo izvukao deblji kraj. Jeste tricky što Real ima u rezervi Kozera, Tavaresa i Korneliea, ali video su na šta liče i oni da pobede dve u Areni bukvalno ne postoji teorija.

 

Verujem i da će biti nekih kompromisnih rešenja. Nikome nije u interesu da neki od igrača propuste F4.

Edited by medobrundo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...