Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

That escalated quickly.

 

Po meni ovde Panter nije uradio ništa strašno, prišao je da treštokuje Ljulja koji ga je pre toga divljački odvalio. Onda su drugi krenuli da se obračunaju a konačna eksplozija se desila nakon što je onaj divljak bacio Egzuma - tada su obe klupe uletele i to je bio kraj. Tako da, za svaku eskalaciju su oni krivi. Bio bi ogroman skandal da mi najebemo vise od njih. Ne bi ni blizu trebalo da bude.

 

Edit: sad odgledah ponovo, Yabusele je i prvu eskalaciju napravio.

Edited by mfmilan
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

 

Daj, nemoj zezati. Biće kaznjen i Deck onda, koji je takođe pesničio, Musa je učestvovao u tuči samo izvukao deblji kraj. Jeste tricky što Real ima u rezervi Kozera, Tavaresa i Korneliea, ali video su na šta liče i oni da pobede dve u Areni bukvalno ne postoji teorija.

 

Da, za pun sastav Partizana. Za 30 minuta Tristana i Anđuše, ne bih rekao.

Link to comment
Share on other sites

Au kakav antiklimaks na kraju. Kakva govna i sor luzeri. Nismo ni mi ispali pametni ali opet ne možeš ni lako da iskuliraš sve ovo…

Rutiniranje usred Madrida u plejofu lagano. Da nije bilo ovoga na kraju mnogo bih bio radosniji. Ovako čekamo vesti oko Egzuma i potencijalne kazne. Jabusele mora do kraja serije za ovo. Kod nas su problematični Panter i Lesor.

P.S. I dobili smo odgovor na pitanje da li je bolje sa ili bez Tavaresa.

…ali i dalje sam pod utiskom ovoga na kraju..šteta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Nemo bar ti, molim te. Dobio je prljav udarac i krenuo u nadgurivanje i kao digao ruku. Da nisu ostali uleteli ostalo bi na tome. Ne bi nikog udario. Malo bi on i gnjida Ljulj režali i ćao.

 

Nisam mogao veruj sve videti u prvom trenutku. Mene je najviše zaprepastilo ovo što je uradio Jabusele. Pantera za ono kasnije ne mogu kriviti jer to je gužva, ne možeš znati da li neko prilazi da te udari ili da razdvaja. Sad sam video udarac Ljulja, al opet ma koliko bilo teško, suzdrži se, ne mora to značiti da si kukavica. Mani budalu koja na ulici ne bi smela ni pomisliti da ti uradi tako nešto.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mfmilan said:

That escalated quickly.

 

Po meni ovde Panter nije uradio ništa strašno, prišao je da treštokuje Ljulja koji ga je pre toga divljački odvalio. Onda su drugi krenuli da se obračunaju a konačna eksplozija se desila nakon što je onaj divljak bacio Egzuma - tada su obe klupe uletele i to je bio kraj. Tako da, za svaku eskalaciju su oni krivi. Bio bi ogroman skandal da mi najebemo vise od njih. Ne bi ni blizu trebalo da bude.

Sta bi trebalo a sta ce biti su 2 stvari. Oni su real

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, medobrundo said:

 

Daj, nemoj zezati. Biće kaznjen i Deck onda, koji je takođe pesničio, Musa je učestvovao u tuči samo izvukao deblji kraj. Jeste tricky što Real ima u rezervi Kozera, Tavaresa i Korneliea, ali video su na šta liče i oni da pobede dve u Areni bukvalno ne postoji teorija.

 

Verujem i da će biti nekih kompromisnih rešenja. Nikome nije u interesu da neki od igrača propuste F4.

 

Nije tricky nego je to poenta. 

 

Mi bre Cedevitu nismo mogli da slomimo samo bez Lesora, a ne o ovome da pričamo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Javlja drugar iz Madrida da se Musa već čuo sa Čovićem i da sutra ide u policijsku stanicu Stari grad u svojstvu svedoka.

 

Hajde da vidimo pravnike - u nadležnosti kog suda je kada Francuz koji igra za srpski klub olupa Bosanca koji igra za spanski u sred Madrida, a Čović je iz Železnika?

Edited by medobrundo
  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu uopšte da se smirim zbog Dantea. Onaj usporeni snimak deluje jezivo, kao scena iz nekog lošeg akcionog filma. KP je reagovao nepotrebno, Llull je smećar bio - smećar osto i ne smeš reagovati (naročito kao kapiten), ni na 17 ni na 1 razlike. Lessort stiže od 1 do 1000 u mikrosekundi, ne znam kako ga udaljiti od ovakvih situacija...

Ali, pre nego što je počeo ovaj haos - I call 'em as I see 'em. Šampionska igra. Ovaj Real je pročitan i u nokdaunu, sa Tavaresom i bez njega. Naročito posle ovog sranja koje su zakuvali, verujem u to da će ovde pasti metla. Ne vidim način da dobiju u punoj Areni, bez obzira na moguće suspenzije, i verujem da i oni to znaju. Videćemo kakve će sankcije biti za obe strane.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Barkley#34 said:

Nemo bar ti, molim te. Dobio je prljav udarac i krenuo u nadgurivanje i kao digao ruku. Da nisu ostali uleteli ostalo bi na tome. Ne bi nikog udario. Malo bi on i gnjida Ljulj režali i ćao.

Jeste,  lako je nama pisati ovde ali on onako vruce glave bas je doneo losu odluku.Verovatno da je nekako iskulirao(ako je bilo moguce) mozda ovi ne bi krenuli i zapoceli.Ovako su videli da oce kao kavgu pa krenuli.A to im je najbolji izgovor za ovakvo rasturanje.Ono posle necu da komentarisem sem da Yabusele treba bas zestoku suspenziju da popije jednog 10godina za ono.

 

Barkly ako sam malo lose primetio i video stvari izvinjavam se.Valjda znas da mi namere nisu lose.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AlexMaxim said:

Ja sam bez reči, nikad se nisam gore osećao posle pobede, kao da smo izgubili jbt.

 

ja se najpre setio tvog posta jutros sa knicks-heat tucom & kako prizeljkujes taj intenzitet, pa sam pomislio kako je stiglo brze nego sto si se nadao :i

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SteveFrancis#3 said:

Lessort mi je ono kao, nazalost, evridej biznis. Ali zasto je Punter koi falus ovoliko pukao s mozgom, ne mogu da skapiram.

 

Panter je još i ok reagovao, u smislu da se razumeti, ne da na sebe i ne dozvoljava da ga neko namerno udara. Podigao pesnicu i rekao vrv Ljulju da će ga raspaliti. Mogao je i pametnije, ali realno ljudski. Šta bi drugima, to ne znam.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, djole said:

Lessort je ocigledno slucaj za strucna lica. E zbog ovoga sam rekao posle Zvezde da ako ga liga ne kazni dovoljno za Petrsueva da mi moramo. 

 

U ovoj situaciji je još i bio u drugom planu. Ono što je Musu zakačio je zato što je ovaj napao Pantera.

 

Btw, ako su komšije za ono tražile suspenziju Lesora do kraja sezone, šta onda mi da tražimo za Yabuselea sad? :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

Glupost Puntera. Imaš 15 razlike i jedno laganu metlu u seriji. Iskuliraj taj jedan jači faul i saspi mu ponovo 30 u facu na sledečoj utakmici.

 

Ovkao stvari mogu da se bespotrebno zakuvaju, jer teško da če samo Yabusele da popije kaznu ovde. Punter je pesničio, Lessort ovoga vukao za vrat... A Partizanu ti igrači mnogo više znače nego Realu njihovi, jer imaju dublji roster.

Pored toga, teško če Arena da se kontroliše u 3. utakmici. A sudije če vervatno dobiti zeleno svetlo za pražnjenje čim malo zagusti

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...