Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

3 minutes ago, Cooper said:

 

 

U ovakvim situacijama obično napadač koristi slobodnu ruku da malo odgurne protivnika i napravi sebi prostora. To obično prolazi kod sudija. Ovde Dante gotovo i da je nije koristio, jebeno brutalno zakucavanje. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Volter said:

Uhvatih sebe kako i ja uživam u igri Partizana. :classic_biggrin: Očekivano je bilo da se Oli vrati, dva puta su bili blizu i oba puta je Partizan odlično reagovao i vratio dvocifrenu prednost. Željko zaista vrhunski vodi utakmice, još sad mu je i olakšano jer i igrači kapiraju i brzo sprovedu u delo ono što ima kaže. Svaka čast komšije!

 

U ovom životu želim, što se košarke tiče, samo da upoznam Želimira, stegnem mu ruku i kažem: Ako postoje božanstva u košarkaškom univerzumu, Vi ste za mene u samom vrhu. 

 

Neverovatan, neverovatan trener. Sad mi je žao što ne stigoh celu tekmu da odgledam 😌

  • Like 12
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam dal sam neku utakmicu mirnije odgledao. Bukvalno sam imao osecaj da moze do sutra da se igra i da ne mogu da nas dobiju. Panter dobar u 2. poluvremenu, u prvom sramotno u odbrani. Uzivanje je gledati Nanelija i Egzuma, kolko tu talenta ima

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Instinkt said:

Oseća se u vazduhu nešto veliko. Da li je ovo ta godina!? 

 

Neophodno i preko potrebno, moram da reagujem na ovo.

Sledeća je CedOli, kaže Željko na kzš najvažnija... jedini ispravan pritup.

 

Edit pristup

Edited by goofy
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...