Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Ozbiljna sramota, totalno antipartizanska partija. Barselona nas je pobijedila željom i zalaganjem, kao da su oni autsajder, a ne mi. Krajnji rezultat ne odražava odnos snaga, da Đuša nije čenelovao Steph Curryja noćas bismo bili nabiveni stoka razlikom. Da smo pravi-partizani-a-ne-ova-naprdnjačka-šarena-laž, crnjski sindikatTM predvođen kapitenom bi bio počašćen treningom ujutro u 7 zbog prikazanog pristupa i odnosaTM

 

Od ostalih stvari bih izdvojio:

- bojim se da je Smajlagić slomio prst;

- Brodzi je već igrao u KKP, samo se tada zvao Stefan Birčević;

- Yam Madar ne bi imao 15 mpg u nekoj drugoj EL ekipi ni da mu je rođena baba trener, bukvalno nema razlike on ili random able-bodied klinac pokupljen iz KLS-a da popuni broj...

 

EDIT: Anđušić je bio u ritmu 50 poena per 36, to je nivo Dončićevih 47 protiv Francuske, pitanje je koliko smo takvih ofanzivnih sekvenci vidjeli u 20 godina postojanja EL... sasvim moguće jednocifren broj...

Edited by Beonegro
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Beonegro said:

- Yam Madar ne bi imao 15 mpg u nekoj drugoj EL ekipi ni da mu je rođena baba trener, bukvalno nema razlike on ili random able-bodied klinac pokupljen iz KLS-a da popuni broj..

 

Aspolutno.

 

Godinu i po dana ulaganja u njega, ne znam da li nam je doneo 2 dobre parije u nekim jačim mečevima. Ali ajde što se muči u svojoj prvoj EL sezoni, nego što ni u ABA ne može da napravi ništa, a igrali smo protiv baš slabih ekipa.

*****

Ako je Smajli out, stvar je jasna: treba nam buđenje Papapetrua na ofanzivnoj strani, brzo uklapanje Brodzija i da se Tristan malo trgne. Jako puno uslova.

 

Sve u svemu, iz jedne problematične situacije, ulazimo u drugu i krpimo bez prestenka.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, realno *w said:

 

Aspolutno.

 

Godinu i po dana ulaganja u njega, ne znam da li nam je doneo 2 dobre parije u nekim jačim mečevima. Ali ajde što se muči u svojoj prvoj EL sezoni, nego što ni u ABA ne može da napravi ništa, a igrali smo protiv baš slabih ekipa.

*****

Ako je Smajli out, stvar je jasna: treba nam buđenje Papapetrua na ofanzivnoj strani, brzo uklapanje Brodzija i da se Tristan malo trgne. Jako puno uslova.

 

Sve u svemu, iz jedne problematične situacije, ulazimo u drugu i krpimo bez prestenka.

Uzmite Raduljicu da pomogne dok se Smajli ne oporavi.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Snimak-ekrana-2022-11-22-230846.png
 
 
Ovo je klasična slika pokidane tetive ekstenzora prsta.

Po pravilu 6 nedelja imobilizacija, a eventualno i operacija u zavisnosti gde je otkinuta.

E sad, kako je u profi košarci ne znam, sigurno da može buddy taping, pa da sa tim da igra, ali bilo bi to protivno principima dobre prakse jer tetiva tako nikad neće zarasti.

Jbg.
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Eddard said:

E sad, kako je u profi košarci ne znam, sigurno da može buddy taping, pa da sa tim da igra, ali bilo bi to protivno principima dobre prakse jer tetiva tako nikad neće zarasti.

Ovo je desna ruka, a Smajli je desnoruk, tako da mislim da nema sta da trazi na utakmicama sa tom nekom light imobilizacijom. 

 

Nek vezba na treninzima finisiranje levom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad ja moram da tesim grobare.... Ove godine u aprilu mi na basketu dal pukla dal istegla tetiva prsta, bukvalno se savio prst istog momenta, nisam imao nikakav osecaj ali uz bandazu sam mogao da igram. Malo nezgodno ali nema bola samo neobicno. Da ne stavljam slike sad ali mi ovo deluje isto to. 

 

Zaraslo posle par nedelja sad sve ok hvala na pitanju. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Tamburinjo said:

Kad ja moram da tesim grobare.... Ove godine u aprilu mi na basketu dal pukla dal istegla tetiva prsta, bukvalno se savio prst istog momenta, nisam imao nikakav osecaj ali uz bandazu sam mogao da igram. Malo nezgodno ali nema bola samo neobicno. Da ne stavljam slike sad ali mi ovo deluje isto to. 

 

Zaraslo posle par nedelja sad sve ok hvala na pitanju. 

Spoiler

Nas je Instinkt tešio pa smo skapirali da moramo da menjamo Jovanovića (skapirali smo mi i ranije, ali red je čoveku dati šansu). Tako da može samo dobro da im donese.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

EDIT: Anđušić je bio u ritmu 50 poena per 36, to je nivo Dončićevih 47 protiv Francuske, pitanje je koliko smo takvih ofanzivnih sekvenci vidjeli u 20 godina postojanja EL... sasvim moguće jednocifren broj...

 

pa evo, Panter protiv Žalgirisa 🙂 možda si u pravu, ali ne deluje mi kao baš tolika retkost

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Beonegro said:

EDIT: Anđušić je bio u ritmu 50 poena per 36, to je nivo Dončićevih 47 protiv Francuske, pitanje je koliko smo takvih ofanzivnih sekvenci vidjeli u 20 godina postojanja EL... sasvim moguće jednocifren broj...

 

 

Nije EL, ali je protiv EL tima. :classic_smile:

Aleksa u drugom derbiju prošle sezone kad je imao ono nestvarno drugo poluvrijeme - 33pts u 24 min, ispadne 49.5 pts per 36 :classic_happy:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na tnjiteru pišu da je Gospodin Mirotić pokušao da sredi problem sa ulaznicama ali da ni on nije uspeo.

 

Ovo je ozbiljno loš postupak uprave Barse. Da se ja pitam, u Beogradu bi bio dozvoljen ulazak u halu samo igračima i stručnom štabu, dakle ukupno dvadesetak ljudi. Prekinuo bih svaki dalji kontakt sa upravom Barse pa ako im nešto treba neka se obrate preko EL. 

 

Navijači Barse ako dođu do karata, da budu dočekani normalno, bez problema a ako bi neko iz kluba hteo da uđe u halu na mufte, da mu se odmah pokaže izlaz. Žgadija obična.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Eddard said:

Ovo je klasična slika pokidane tetive ekstenzora prsta.

Po pravilu 6 nedelja imobilizacija, a eventualno i operacija u zavisnosti gde je otkinuta.

E sad, kako je u profi košarci ne znam, sigurno da može buddy taping, pa da sa tim da igra, ali bilo bi to protivno principima dobre prakse jer tetiva tako nikad neće zarasti.

Jbg.

 

Dva puta mi se desilo.

Prvi put su mi nabili iglu u prst i izvadili posle 8 nedelja.

Drugi put, poučen iskustvom sam odbio iglu i dobio neku udlagicu koja mi je takođe fiksirala prst i opet je bilo 8 nedelja.

E sad, dobra je stvar što ne boli, može čak i da se pika basket, samo uvežeš čvrsto uz drugi prst i cepaj...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da bismo pobedili ozbiljnu ekipu u gostima, neophodno je:

- da nemamo ovako uzasan defanzivni skok

- moramo da imamo pristojan, a ne ocajan sut (Danilo excluded)

- neverovatne smusenosti u odbrani svesti na minimum

- @uvrnuto da se na sve nacine spreci da ide na gostovanja. Predlazem "engleski pristup", tipa javljanje u obliznju pandursku stanicu 24h pre utakmice i izlazak iz iste 2h posle utakmice. Nista ne prepustati slucaju.

  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...