Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Zamisli da nema pomaka a koliko godina je prošlo. :classic_biggrin:

 

Meni tu smeta što ne deluje kao smislena kampanja. S jedne strane pričaš o klubu navijača, uvodiš neke tokene, čuda, hvališ se najmodernijim pristupom a s druge ne možeš da osmisliš ovo o čemu Džep priča, što je to mnogo značajnije za svakog navijača. Sećam se da smo o tome pisali i prošle sezone, pa su ljudi navodili primere klubova iz Bundeslige itd. Ali dobro, ajde da sačekamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dzep said:

Što se tiče ove ideje o članskim kartama, sezonskim i slično - kako se niko ne seti da obradi podatke o prisustvovanju utakmicama? Tipa, ja prisustvujem na 100 posto utakmica, dobijem ne znam kakav popust, benefit i slično. Još u to uključiš recimo level članstva/sezonske i slično. Mislim da bi pravi klub morao da vodi računa o tome. Ili npr, ne dolaziš na utakmice, ili nisi ispunio minimum, gubiš pravo na sezonsku/članstvo, šta god.

 

No dobro, i ja pričam svašta, kakva crna obrada podataka 😂

 

Ja iskreno mislim, i to zelim da kazem bez ikakvih ulaznja u teoriju zavere i slicno, da nasa drzava najvecim klubovima ne dozvoljava da se iole finansijski osamostale. Sto ce reci da nije u pitanju to da se niko nije setio da pravi analizu i da pokusava da beneficijam i marketingom privuce veci kapital, vec da to vrh zemlje ne dozvoljava. Da oni vedre i oblace uvek i da oni kazu ko ce koliko novca da dobije. Tokovi novca su tu vrlo sumnjivi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Sam B said:

 

Ja iskreno mislim, i to zelim da kazem bez ikakvih ulaznja u teoriju zavere i slicno, da nasa drzava najvecim klubovima ne dozvoljava da se iole finansijski osamostale. Sto ce reci da nije u pitanju to da se niko nije setio da pravi analizu i da pokusava da beneficijam i marketingom privuce veci kapital, vec da to vrh zemlje ne dozvoljava. Da oni vedre i oblace uvek i da oni kazu ko ce koliko novca da dobije. Tokovi novca su tu vrlo sumnjivi.

Kakva crna teorija zavere

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Real
@Barsa
@Zvezda
vs Valensija
 
Ja ovde vidim 1 must win, 1 za sibanje do maksimuma i 2 samo gde treba naci balans izmedju ishoda i opterecenja.

Ako hoćemo titulu u ABA ligi i TOP8 onda je must have at least 2-2.

U realnosti se slažem sa tobom da je pobeda nad Valensijom kući realnost i da ću biti zadovoljan ishodom koji si naveo.
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Tristan vjerovatno bojkotuje zbog dolaska Brozovog. Mlad je dečko, shvatiće kad tad da je pogrešio. U Partizanu ili u nekoj Megi, Igokei, Mornaru, ali shvatiće.

 

Bojkotuje on i pre toga. 😄

 

Ima jako loš nakurčen stav na terenu.

Ne u fazonu sad ću da im je*em kevu, već vidite me kako sam kul i znam da pikam basket. 

 

Svakako ima vremena za njega, mlad je, ali polako počinje da me nervira. 

-------

 

Nego, iskočio mi Tegijev reel na insta. I moram još jednom da ga opljunem koliko je nesposoban. 

 

Link: 

https://www.instagram.com/reel/ClOfjleIr6t/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

Pogledajte te kadrove, te snimke hrane, snimak torbi (dobro nije ušao u gepek), svi ostali kadrovi iz busa. Užas. 

 

A govorimo o liku koji ima "monopol" nad svime tome. Ima sve vreme ovog sveta da upotrebi bar neki besplatan alat za editovanje videa i opet da izbaci ekskluzivu pre svih (kako on voli svima da utuvi kako je on naš darodavac istine). 

 

----

 

U nekom drugom reel-u, snimak iz aviona punog naših, a to nije onaj čarter već wizz. 

 

----

 

Naši bez treninga danas, samo šuterski na dan tekme. Baš je jebeno sve ovo za pripremu utakmice/a, a da ne pričamo za razvoj nekih igrača. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tegi je ostao u proslom vremenu

On je u fazonu pa dovoljno je sto imaju bilo kakav snimak sta sad treba i da ga editujem pazim na ovo pazim na ono maaa ajde nema potrebe

 

To oko kaznjavanja za ne dolazak ili pracenje ko je kada dosao itd mislim to moze i to rade neki ali ti klubovi rasprodaju 90% sezonskih pred pocetak sezone i vrv mi mogli jos pola od toliko onako ladno da ne trepnu... navala je tamo ogromna, npr za celzijevu sezonsku postoji lista cekanja, skupljas neke bodove ludilo neko... daleko smo mi od toga, takodje mislim neko je iskesirao 40 ili 70 soma za sezonsku jos ako je kupio 2 ili 3 i ti mu sad dodjes eee nisi bio protiv splita i mege mislim daj ajde... plus sto je ljudima van bg-a svaka tekma gostovanje, sad neko ce reci ajde koji milutin milankovic gore dole pa dobro jeste ali sve to puta 10 pa onda ipak bude gore... pri tome cim je neko dao lovu za sezonsku valjda mu je stalo do kluba ali ljudi pored zadovoljstava imaju i obaveze treba sve to uskladiti...

 

Ovo za clansku kartu moglo bi da bude zanimljivo mada ne znam sta bi sve mogla da obuhvati... neke sitne privilegije... vrv popust na sledecu sezonsku (mada to vec imas ako imas aktuelnu) i neki popust u shopu, mozda organizuju neko druzenje sa ekipom za clanove tamo oko nove godine i podele kalendare sta znam kao neki koktel ali u vecem prostoru...

Ja sam razmisljao o osnivanju fan klubova sirom ex-yu, bar u onim vecim gradovima, u okviru nekih pabova klubova kao neko mesto okupljanja gde bi mogle da se kupe stvari iz shopa, karte, oragizuju prevozi, propaganda po skolama itd mislim ima nesto slicno u nekim mestima ali deluje mi to sta znam onako nerazvijeno (da se niko ne uvredi) kao da treba to da se podigne na visi nivo pre svega u oragnizacionom smislu ali avaj

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...