Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

On 11/19/2022 at 2:06 PM, uini said:

 

sad ste bogati, opusti se. veća briga je da niko ne naručuje ostrige i kristal.

Brt, u Španiji su, ne ide da naručuju francuske specijalitete, sad se mezi Bellota iberico pršut od 400 eura kilo uz Codorniu katalonsko pjenušavo vino od 150 jura za flašu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uvrnuto said:

 

Da. Kontao sam da može da se desi, ali na dan utakmice, nakon što su poslali karte. Mislim, stvarno... 

Pošalji im sve račune da ti plate, avion, hotel, šta god imaš, i napiši u mailu da im pružaš priliku da se to završi na prijateljski način i bez nepotrebnih sudskih troškova.

  • Like 19
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Ovo što Beo kaže. Ako nisu prethodno najavili mogućnost da ti onemoguće prisustvo iz ovih razloga pa ti prodali kartu i onda na dan utakmice poništavaju to je baš protivno poslovnoj etici i odnosu prema potrošačima. 

Da, ne mogu da se pozovu na španski zakon o sportu kao višu silu kad su ti već prodali kartu i pustili da trošak nastane.

Mada je zaštita potrošača kad se radi o strancima tj. turistima u Španiji jedna gruba pošalica, treba da probaš, pa ako se budu kurčili gledajte da se organizujete svi vi koji ste tako prošli i možda da vam klub pomogne da nađete nekog advokatora tamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Beonegro said:

Da, ne mogu da se pozovu na španski zakon o sportu kao višu silu kad su ti već prodali kartu i pustili da trošak nastane.

Mada je zaštita potrošača kad se radi o strancima tj. turistima u Španiji jedna gruba pošalica, treba da probaš, pa ako se budu kurčili gledajte da se organizujete svi vi koji ste tako prošli i možda da vam klub pomogne da nađete nekog advokatora tamo.

 

Ako je Šilobad poneo fax mašinu sa sobom, nemaju razloga da brinu - protestna nota biće upućena

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ovo što Beo kaže. Ako nisu prethodno najavili mogućnost da ti onemoguće prisustvo iz ovih razloga pa ti prodali kartu i onda na dan utakmice poništavaju to je baš protivno poslovnoj etici i odnosu prema potrošačima. 

 

Sada vidim da postoji baner na njihovom sajtu:

IMG-20221122-144259.jpg

 

Ali ja kad sam kupovao karte 4. oktobra mislim da toga nije bilo.

 

Sad čitam terms and conditions i ne piše nigde nešto na tu temu. 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, uvrnuto said:

Otkazali mi kartu za utakmicu. 

Nakon što mi drugar poslao da se gomila ljudi žali da tviteru da su im otkazali, videh da su i meni...

 

Ništa, kontam da ću iskurblati nešto preko prijatelja kod kojih ostajem, ali su baš debili. 

 

Uvrni im jajca, uvrnuto.

 

35 minutes ago, Beonegro said:

Pošalji im sve račune da ti plate, avion, hotel, šta god imaš, i napiši u mailu da im pružaš priliku da se to završi na prijateljski način i bez nepotrebnih sudskih troškova.

 

I jednog poljskog šabana za poneti kao znak dobre volje, da se ne vucaramo po sudovima.

 

Inače, Barsa jeste značajno kvalitetnija pa nema mesta kurčenju, ali nisu ni timski ni pojedinačno u nekoj bogznakakvoj formi, tako da treba prosto biti spreman za iskoristiti šansu ako se ukaže. Gledao sam ih malo za vikend kad su gostovali Huventudu, fino su gurali i mislili da kontrolišu utakmicu kad ih ovi uhvatiše u mašinu, tako tipično, dok se Šarasu gubio pogled u daljini.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Imao je Partizan pre 10ak godina i one neke bordo plave dresove u fudbalu.

 

Tanka je ova argumentacija "Barcelona supporters", nije to neka egzaktna kategorija.

 

Da, da, šal je na tu foru. 

 

No, izgleda da je više od 700 karata otkazano i da je kontaktirana ambasada. Verujem da će i klub da reaguje.

 

Takođe, svim Špancima traže pasoše na uvid. 

 

Nadam se da bar u Madridu neće biti problema, ako ovo ne prođe dobro. Jer tamo ide i čarter, a i veća je arena. 

 

U svakom slučaju ću se i konsultovati i eventualno tražiti neku naknadu. 

2 minutes ago, Cooper said:

 

 

Da, ali da mu pošalješ njegov dres. 😄

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uvrnuto said:

 

Sada vidim da postoji baner na njihovom sajtu:

IMG-20221122-144259.jpg

 

Ali ja kad sam kupovao karte 4. oktobra mislim da toga nije bilo.

 

Sad čitam terms and conditions i ne piše nigde nešto na tu temu. 

Disclaimer ih moooožda pokriva za samu kartu, ali ne za to to su javili da ne važe tek nakon što ste doputovali u Barselonu, tako da po meni moraju da snose trošak puta.

8 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Gledao sam ih malo za vikend kad su gostovali Huventudu, fino su gurali i mislili da kontrolišu utakmicu kad ih ovi uhvatiše u mašinu, tako tipično, dok se Šarasu gubio pogled u daljini.

Baš su imali opak meltdown, iako se Ante Tomić svojski trudio da Tužbalona dobije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...