Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, Arsenije Pesic said:

 

Pošto ja malo nisam odavle, šta znači koreografija, kome je posluka porata?

 

 

Ako se ne varam, grupa Još neko kopa. Apsolutno me ne interesuje šta ko kome zašto, samo znam da je lepo izgledalo 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Arsenije Pesic said:

Pošto ja malo nisam odavle, šta znači koreografija, kome je posluka porata?

 

Nisam siguran na šta aludiraju sa ovih 10 godina (pošto je izvorno 50). 

Pomislio sam da je poslednja tekma protiv Makabija bila tada, ali nije, već 2014.

 

A generalno ti fazoni sa Maratoncima i Topalovićima su zbog toga što su grobari. Po struci. 😄

 

A da, jedna od grobarskih grupa je i Još neko kopa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uvrnuto said:

 

Nisam siguran na šta aludiraju sa ovih 10 godina (pošto je izvorno 50). 

Pomislio sam da je poslednja tekma protiv Makabija bila tada, ali nije, već 2014.

 

A generalno ti fazoni sa Maratoncima i Topalovićima su zbog toga što su grobari. Po struci. 😄

 

A da, jedna od grobarskih grupa je i Još neko kopa. 

 

10 godina grupe, pa su malo za rođendan izmenili za koreografiju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Arsenije Pesic said:

još jedna stvar, kakav je nemač pojma ovaj što zove šta će da se peva. Na najveće moguće ludilo i raspoloženje u dvorani pred kraj utakmice, kreće samo jedno ime znaaaam, Partizan Beograaaad, najdepresivnija melodija u istoriji navijačkih pjesmica

Ne mogu da pričam za sinoć ali ne slažem se s ovim u opštem slučaju. Više puta sam bio prisutan kad su na tu pesmu delirijum i buka u hali dostizali "nema dalje" nivo. Sve zavisi od toga koliko ljudi učestvuje i sa kolikom energijom.

 

Btw, mnogo bolje da idu vozom nego cimanja do i sa aerodroma, vreme čekanja i ostalo. Plus, keš je sigurno manji ako se iznajmi vagon.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Arsenije Pesic said:

 

Druga stvar koju moram da objasnim Željku, da ne pravi te početničke greške više, situacija sa početka 4/4 kada izlazi sa petorkom bez centra. Iznenađenje uspelo, pravi se serija 6:0, Kataš traži TO. Iskusan trener zna da je tada bio trenutak da se vrati regularna petorka na teren, jer TO je tražen da bi se igra prilagodila petorci sa 5 niskih, a ti onda vratiš visoke i na taj način opet si korak ispred protivnika. Željko ostavlja istu petorku, ovi se vraćaju u meč i Željko mora posle 30 sekundi da troši TO i da tek onda vrati u igru Le&Le.

 

 

Meni je ta Žocova minijatura najbolji potez utakmice, što se struke tiče.  

Potpuno iznenađenje za Kataša, na obe strane terena. 

Sa jedne strane, bilo je divno gledati igrače Makabija koji vrte blokove a ne izazivaju nikakve rotacije i kašnjenja, jer svi sve preuzimaju.

Sa druge strane, mislim da smo naredna 4 koša iz igre postigli iz mismečeva.

Stoji za njihovu reakciju posle TO, ali za to krivim samo naše užasno korišćenje malih faulova. 

Link to comment
Share on other sites

Jao ali kako su se tu igrači Makabija pogubili kad su izašli na teren, Pojtres stoji na polovini i gleda i ništa mu nije jasno, traži Lesora, traži Ledeja, okreće se ka Katašu, ovaj mu kao pokazuje gde da ide a ni on mučenik ne zna gde će ga. 

Posle tajmauta su se već prilagodili, ne slažem se da je Željko odma tad morao da vraća Zeka i Lesora, jbg voziš dok ide a išlo je, dali 4 poena ok ajmo nazad

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tu se slazem sa arsenijem

Ok uspeo si na prepad posle time out-a menjas, nema sta da cekas procitan si...

 

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

Ne bih ja tek tako otpisivao špansku turneju, mi tamo idemo bez imperativa pobjede a iz toga mogu da se izrode za nas dobre stvari.

Bas to

Ovo sam i ja napisao

Vecina navijaca ovde je vec upisala dva poraza

Mislim ok ako se desi jbg teraj dalje

Ali moramo ici na pobedu

Ako mislimo na top8 (ili bar da sto duze ostanemo u trci) moramo skinuti po koji skalp ovakvim ekipama na njihovom terenu, kao sto ce vrv i nas neko recnuti u areni od onih ekipa gde su navijaci vec upisali pobedu, sve je to normalno u ovakvom sistemu takmicenja i broju tekmi

Znaci u spaniju ici i ozbiljno se posibati, NE skuplje prodati kozu, nego po pobedu!

Samo jako

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali na Zachovo kucanje je baš onako sve eksplodiralo, nekako je izgledalo da će uspjeti nekim faulom da ga zaustave, ili da će možda i on ići na tu neku varijantu, ali onda samo BOOOM! 

 

 

-----

 

@uvrnuto (ili neko drugi ako je imao iskustva) očitavanje karte direktno sa mobilnog uređaja ne bi trebalo da bude problem? 😁

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...