Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Jel naručivao neko neku robu kod ovih analnih otvora sa kk shopa, naručio sam neke majice 05.10, nikad nisu poslali narudžbu?

Zvao sam ih prije par dana, momak koji se javio mi je rekao da vidi narudžbu ali da ne zna zašto nije poslana jer samo mijenja operatera taj dan pa da nazovem opet sutra.

To sutra je postalo malo sutra jer se više niko ne javlja na taj broj. Divna reklama nema šta.

Link to comment
Share on other sites

Jel naručivao neko neku robu kod ovih analnih otvora sa kk shopa, naručio sam neke majice 05.10, nikad nisu poslali narudžbu?

Zvao sam ih prije par dana, momak koji se javio mi je rekao da vidi narudžbu ali da ne zna zašto nije poslana jer samo mijenja operatera taj dan pa da nazovem opet sutra.

To sutra je postalo malo sutra jer se više niko ne javlja na taj broj. Divna reklama nema šta.
Ja sam naručivao, dostavili mi čak za Nemačku bez problema i brzo.

Ali brate, odeća je za neke mini-Srbe, XXXL je u vrh glave XL.
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

 
 
Želeo bih da ovom prilikom istaknem i da sam pre nekoliko dana dobio pismo predsednika Košarkaškog saveza Srbije Predraga Danilovića gde nas mole da pružimo podršku reprezentaciji na važnoj utakmici protiv Velike Britanije. Iako se ta utakmica poklapa sa našom utakmicom protiv Olimpijakosa u Evroligi, Košarkaški klub Partizan je sve ove godine snažno podržavao našu reprezentaciju i davao na raspolaganje sve srpske igrače i tako će biti i ovaj put, bez obzira što imamo važnu utakmicu u Evroligi“, 
 
Aleksa i Smajli svakako ne mogu, znači na raspolaganju će im biti Tristan i Balša. 
 
A Keva? Za 15 dana ce ga krenuti.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...