Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

2 minutes ago, jedibojan said:

Aleksaaa u ponedeljak ima kontrolu i nada se da skida gips. U treningu je, ali pitanje je koliko vremena treba od skidanja gipsa do utakmice. I pitanje je da li ce ga u ponedeljak skinuti.

Za Alena nigde vesti... On nam je u ovom momentu preci, cini mi se

U istom klipu je bio i Alen. Kaze da oporavak ide dobro, al da jos ne zna kad se vraca. U utorak ima kontrolu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, jedibojan said:

On nam je u ovom momentu preci, cini mi se

 

To bi bilo tacno da makar isporucuje na nekoj strani terena. U 3/4 prethodne sezone je bio potpuno beskoristan (ne znas se da li vise u odbrani ili napadu), gotovo je dostizao nivo crne rupe zvane Djordje Gagic.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

To bi bilo tacno da makar isporucuje na nekoj strani terena. U 3/4 prethodne sezone je bio potpuno beskoristan (ne znas se da li vise u odbrani ili napadu), gotovo je dostizao nivo crne rupe zvane Djordje Gagic.

Ako on i Balsa zajedno pokriju 10-15 minuta u EL i 20 minuta u ABA, Lesoru ce dosta znaciti. A balsa tesko da to moze sam.

Znam, i ja sam prilicno skeptican po pitanju Alena, ali, hajde neka nas iznenadi. U najgorem slucaju moze da udje i pravi licne ...

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Gb92 said:

Posle skidanja gipsa mora poprilicno vremena da prodje da bi mogao da igra... ja ga ne ocekujem u novembru .. pitanje i za decembar...

 

On rece (ako sam razumeo) da se nada da ce biti u protokolu koliko vec sledece nedelje, ako ne ove. Mozda ga ja nisam skapirao najbolje.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Lessort lider Evrolige u jednoj statističkoj kategoriji

lessort.jpg

Centar Partizana Mathias Lessort ima ubedljivo najviše ofanzivnih skokova po utakmici nakon četiri kola Evrolige.

 

Mathias Lessort je oduševio sve navijače Partizana na početku sezone. Francuski centar igra u životnoj formi, a energija sa kojom pristupa svakom meču je ogromna. To se prenelo i na statistiku gde je Lessort ubedljivo prvi u Evroligi po broju ofanzivnih skokova po utakmici.

Lessort prosečno beleži 5.2 skoka u napadu, a na drugom mestu je Roman Sorkin iz Maccabija sa prosečno četiri uhvaćene lopte pod protivničkim košem. Treću poziciju dele Youssoupha Fall i Kevarrius Hayes sa 3.8 ofanzivnih skoka.

Kada je u pitanju ukupan broj skokova, Lessort se nalazi na trećem mestu sa 8.8 po meču. Ispred njega su već pomenuti Fall sa 9.3 i Sasha Vezenkov koji je prvi sa 10.3 uhvaćenih lopti prosečno.

https://basketballsphere.com/lessort-lider-evrolige-u-jednoj-statistickoj-kategoriji/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Potez meca je ukradena Pantera za kontru i on koji zapravo NIJE pojurio sam kao sivonja da se konacno upise, nego je zapravo dodao loptu Naneliju za kucanje.

 

Potez koji je mnogo vise od puke asistencije, koji kaze da ima nade za njega/nas i da moze biti koristan i kada je u suterskoj zabokrecini.

 

Proslogodisnji Kevin bi isao na kos po cenu da pretrci tribine i ispadne kroz prozor.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...