Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Kampacov menadzer kaze da se nismo interesovali za usluge njegovog klijenta...

 

Quote

However, he strictly denied all rumours regarding the interest from Partizan Belgrade.

"After that, every rumored conversation is ridiculous," stated Carro. "With all the respect in the world, for the Partizan thing to come out makes no sense. We have not contacted them, nor have we been contacted by them."

https://basketnews.com/news-179883-facundo-campazzo-agent-comments-on-partizan-rumours-says-he-talked-with-lakers-20-times.html

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Ah, ok, razumem, tvoj akcenat je bio vise na igracima nego na treneru - apsolutno razumno razmisljanje, bilo je naslavnih izdanja. Opet, ocekivano je bilo da ovako prost (ne znam bolju rec da nadjem) game plan i struka i (pre svega) igraci sprovedu u delo.

 

Nemoj da ti ova utakmica bude merilo za to da je izvrsen game plan 🙂 Po mom misljenju, ona sto su struka i igraci uradili protiv Virtusa je mnogo bolja priprema i egzekucija (a i Virtus je bolji od Mornara). 

 

To što je nešto prosto, ne znači da je lako za izvesti. Indijanca koji opali 15-16 trojki po meču, svesti na to da opali 3 i te 3 preko ruke, nije uopšte lako.

 

Druga stvar, naravno da pričam samo o ovoj utakmici. Game plan je bio savršeno ispoštovan protiv Virtusa, bar 2 ili 3 četvrtine protiv Milana, evo sada i ovo. Raduje svaka nova utakmica u kojoj ćemo videti takvo nešto, pa i Mormar. Mi smo problem sa timskom odbranom imali protiv Cibone i Studentskog centra, što ne bih cenio kada isti postoji protiv Mornara.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sve pohvale ekipi za jučerašnji meč - plan, energija, reakcija, sve je bilo tu. Čak su i izmene bile logične i pravovremene, jeste Mornar ABA ligaš i nije da se išta može zaključiti u duelu sa ekipom koja ima 3 i po igrača, ali opet, rutinska pobeda je rutinska pobeda. 

 

Pridružujem se relativnom konsenzusu povodom Pantera - pozicije su bile više ili manje dobre (možda je 2 do 3 puta isilovao, ali je većinski šutirao iz izrađenih i dogovorenih pozicija) i uopšte se ne brinem za njegov šut, nekom će da se naplati samo tako. Pohvale i za već standardnog Ledeja, Naneli isto, klasika, a moram da pohvalim i Balšu - u drugom poluvremenu drugi igrač, kao da mu je neko ubrizgao adrenalin. Ja se sećam godina sazrevanja Koleta Perovića, neverovatno me sve ovo oko njega podseća na to kako je Kosta izrastao u igrača. 

 

Elem - ništa nam ovo neće vredeti ako ne dobijemo u četvrtak. Što se mene tiče, opet imam samo jednu želju - dobijte ili izgubite 20 razlike, samo bez stresa (ali nema šansi za tako nešto, s Litvancima uvek na nož i neku nervozu...)

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Milos 3.14 said:

Partizan odlično brani reket i to od početka sezone. Tako da očekujem da polako zaređate sa pobedama jer nema mnogo ekipa koje šutiraju kao Alba ili Baskonija, pogotovo mislim da Žalgiris koji dosta igra unutra nema šanse ako odgovorite na njihovu čvrstinu

 

Litvanac je to, protiv srpskog kluba. 1.01 kvota da ce ih epski prosrati za 3 u cetvrtak.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, odupri se ludilu said:

  Ma samo u kost uci. Jbg tako se mora kući igrati.

 

kapiram suštinski šta hoćeš da kažeš ali nije kost u današnjem basketu dovoljna za pobedu, plus previše kostiju može da te zagrcne u napadu, ukoliko nemaš 10ak igrača koji cepaju i ofanzivu i defanzivu, makar u segmentima.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, odupri se ludilu said:

Al penale ne maše ja bar imam takav osjećaj.  

Ma samo u kost uci. Jbg tako se mora kući igrati.

 

Kako mene ovo nervira 😒

Kada smo vec kod nerviranja, jedino sam protiv Baskonje osetio, pa recimo, nezadovoljstvo (popizdeo sam)... ostale utakmice mogle su neke i bolje, ali kapairam da je to proces kome verujem. 

Najjjaci utisci do sada:

  • Madar u odbrani
  • Lessort energija
  • Exumovo dupe vs skocnost&hitros

Opet sam poceo da guglam gde se igra F4, zasluzio sam da mi se ukine internet...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Da li smo mi jedini klub na svetu koji nikako ne moze da ostvari 2+ dodatno bacanje u napadu? Sezonama unazad smo (subjektivno) u tome najgori, narocito ovih zadnjih par meceva.

 

Ne znam jel do manjka koncentracije, mentalog odustajanja a.k.a. evo pistaljke, mogu da se opustim, do toga da rival UVEK napravi kvalitetan faul ili retrogradnog Merkura.

 

 

11 minutes ago, Cooper said:

Ali već za 2 dana je 2:3 sa tendencijom da se završi sa 31:3.

 

Kao sto rekoh, ne znam za koga Coop zaista navija, KKP to svakako nije 🥲

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...