Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

7 minutes ago, jedibojan said:

Nemam bolje objasnjenje od bojkota

 

Kontam LeDay dekoncentracija, mislio je da ima jos jedan mali faul.. ali opet istice napad, daleko je DeColo od kosa, ima pomoc sa lijeve strane na ulazu, ispod kosa dodatna pomoc. Bas veliki pad koncentracije.

 

Opet Papapetrou, pravi takticki faul, pored Zeljka i 10 pomocnika. Ovo mi je nestvarna odluka - ne znam cija je veca greska, da li klupe koja nije precizno dala instrukcije, ili igraca takvog kalibra da na svoju ruku pravi faul.

Edited by Princeton
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Princeton said:

 

Kontam LeDay dekoncentracija, mislio je da ima jos jedan mali faul.. ali opet istice napad, daleko je DeColo od kosa, ima pomoc sa lijeve strane na ulazu, ispod kosa dodatna pomoc. Bas veliki pad koncentracije.

 

Opet Papapetrou, pravi takticki faul, pored Zeljka i 10 pomocnika. Ovo mi je nestvarna odluka - ne znam cija je veca greska, da li klupe koja nije precizno dala odluku, ili igraca takvog kalibra da na svoju ruku pravi faul.

Sto je najgore cekao je da Nando primi loptu, pa onda da napravi faul. Van svake pameti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dan mrmota.

 

Isti problemi iz utakmice u utakmicu:

 

1. Prevelika minutaža pojedinih igrača (Exum, Lesor, pa i Naneli večeras ako je već imao neki problem zbog koga nije mnogo igrao prethodne dve);

2. Predugi intervali u igri pojedinih igrača (Exum);

3. Apsolutna nemoć u odbrani 1na1 na spoljnim igračima;

4. Dekoncentracija u odbrani u poslednjih par sekundi napada protivnika;

5. Nejasna rotacija - đe Panter na kraju, makar da služi kao mamac, i šta će ti jbni Papa u igri u poslednjih 9 sekundi; šta je Madar zgrešio pa je surovo klupiran već drugu utakmicu?

 

I tako... imam osećaj kao da sam u nekom ružnom snu, ali ne košmaru, već nekom sporom, ružnom, gnjecavom živom blatu  od sna iz koga ne mogu da se probudim. I svake nedelje gledam, što u Areni što na tvu, i svake nedelje se nadam da će biti drugačije, a opet sve isto. I niko da objasni, da kaže šta planiramo, da uradi nešto...

 

Tuga, sve je loše, u petak će biti isto loše ako ne i gore, a balon puca na svetog Nikolu, kako je i red, na crveno slovo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam imala pristup forumu u vreme derbija pa ću sad napisati svoj komentar. Gledala sam ga prvenstveno jer me zanimalo da li ćemo uspeti da se izblamiramo kao organizatori (mislim na nas kao Srbe) EL derbija. Međutim, moje poštovanje za organizaciju i što je sve proteklo u najboljem redu, pokazali smo da nismo indijanci i huligani i da možemo organizovati ovakav sportski događaj. To je u interesu svih, i KKP i KKCZ kao klubova, a i nas kao građana ove zemlje.

Sve što treba da se kaže o igri Partizana staje u završnicu te utakmice. Panter koji dva puta promašuje šut i onda se prima ona Nedovićeva trojka. Jedan od milion njegovih šuteva kad se nije ukakio, ali eto uđe (zasluženo). Ova ekipa je toliko low BBIQ da ja nemam reči. Mnogo se piše protiv Želimira, ja sam verovatno pristrasna jer mi je to omiljeni košarkaški trener, ali ja mislim da ovi igrači jednostavno ne mogu da prenesu na teren to što im on nacrta na TO. Znači nema šanse da im je on ono nacrtao i da Panter treba da bude onakav moron, nema teorije. Ovo je skup izuzetno dobrih individualaca koji prosto nisu tim i ne uspevaju da igraju tako. To treba prihvatiti i potražiti najbolje rešenje. Ja lično bih od svih ovih igrača u timu ostavila samo Lesora, zaista je zverka. Svi ostali - out. Vrlo sam razočarana.

P.S. Ulećem vam usred neke druge utakmice koja je očigledno bila, ali neću ovo pisati na EL temi jer niko ne čita 😄 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Leb te jebo kakvo veče.

Od bivših kolega vrca šala&tumor sa Messijem fotošopovanim na Arkana, sa Messijem fotošopovanim na pragi iznad Dubrovnika, sa kartom Srbije fotošopovanom da se graniči sa Argentinom i natpisom честитамо, комшије, sa argentinskom zastavom na kojoj piše На Андама свануће слобода, донеће је Лионел војвода, i na sve to ulazimo mi ulazimo u egal završnicu.

 

  • Like 3
  • Ha-ha 22
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Ova ekipa je toliko low BBIQ da ja nemam reči. Mnogo se piše protiv Želimira,

Izdvojio bih ovo.Pa valjda treba Zeljko da se kritikuje jer je on valjda sastavljao ovaj tim.I valjda je znao da je to skup low BB IQ...Jbg da je krenulo kako treba bilo bi velicanje.Ovo je samo druga strana medalje.Jbg.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Izdvojio bih ovo.Pa valjda treba Zeljko da se kritikuje jer je on valjda sastavljao ovaj tim.I valjda je znao da je to skup low BB IQ...Jbg da je krenulo kako treba bilo bi velicanje.Ovo je samo druga strana medalje.Jbg.

 

Ako mogu da ti kažem nešto da se ne naljutiš, molim te lupi space iza rečenice jer mi bude teško da čitam tvoje upise 😄 Nadam se da se nećeš uvrediti.

 

Što se tiče Žoca, sastavljao jeste i to je deo njegove odgovornosti, ja više referiram na upise tipa pregazilo ga vreme i zaboravio da trenira igrače. Što je nonsens.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Užas na kakav način mi gubimo ove neizvesne završnice.

 

Koji nam je put da ne šutnemo u poslednjem napadu. Što je najgore uopšte ne znam kako da se ovo promeni, igrači neće naprasno postati pametniji. Jeste ovo dosta do samopouzdanja, ali iste greške su pravljene i na samom početku sezone.

 

Baš baš tužno.

 

A nekako mi je najgori osećaj od svega što znam da ovakvu ekipu nikad ne bih simpatisao da nose dresove neke druge boje. Baš nekako bezveze, plus se kruni identitet i brend tima.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neko ce reci ko smo mi forumasi da najtrofejnijem EL treneru solimo pamet… Ali stvarno da li iko od 18 ekipa u EL rotira 6 igraca na utakmici EL intenziteta?! Pritom taj Andjusic je legitiman EL igrac, Madar je vise nego pristojan igrac… Na kraju krajeva koji ce ti kurac u rosteru igraci u koje nemas poverenje da ti zamene nosioce bar 10-15 min po mecu…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Sam B said:

 

Meni skroz nerealno da lik još nije doveo pleja.

Aj ovo ostalo imate ili su povređeni, ali plej fali očigledno.

 

Kakva je situacija sa Avramovicem? Vjerujem da ce se tim dosta izbalansirati kad se vrati Koprivica i on, jer je ocigledno da ti profili igraca nedostaju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...