Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

23 minutes ago, Sam B said:

 

Sve si ti u pravu, ali ne smes sebi da dozvoliš da se ponašaš isto kao i ono što kritikuješ. To jest smeš, svima nam se desi, ali treba izbegavati, ovo su "ozbiljne teme". 

Mogu jer neke stvari ne možeš drugačije da objasniš dok ih ne predstaviš jasno i glasno. Navedi kome sam se podsmevao ili ga terao sa teme a da je pisao o timu, igri i slično.

 

18 minutes ago, Sam B said:

95% likova od 60+ godina bi rado da drpaju neku klinku

Još jedna stvar, devojka od 26 godina je već dobrano izgrađena ličnost, pa može sama da odluči sa kim će da se vata, imao taj 18, 38 ili 62 godine, da se ne zgražavamo onako malograđanski nad tim.

 

18 minutes ago, Kooineeperk said:

@Barkley#34 jos kad bi ti shvatio poentu mog posta... 

 

A poenta je: coveku kosarka vise nije #1 u zivotu, kao sto je nekada bila. Moze da se bavi i politickim aktivizmom na primer a ne vacarenjem i kafanisanjem, opet je to nesto sto mu odvlaci fokus, sta god to bilo. 


Nije to nikakvo tatisanje, ne zameram ja njemu sto se ponasa kao idiot vec zato sto zbog toga ne radi svoj kosarkaski posao kako treba. Dakle, to su te nekosarkaske stvari na koje sam mislio. A to je samo jedan element njegovog, slobodno mozemo reci neuspeha (barem za sada). 

Da li su ga videli u kafani od početka sezone? Da li baulja svakog vikenda pijan po splavovima? Ako to nije slučaj, na osnovu čega si ti zaključio da mu košarka nije broj jedan u životu?

 

Druga stvar, ja stvarno ne ulazim u tvoj životni stil i načine opuštanja ( i da li se uopšte opuštaš), niti me zanima šta Žoc radi u slobodno vreme, ali ako smatraš da bilo ko može da bude uspešan samo ako 99% vremena misli samo na posao i spavanje, onda debelo grešiš, primera ima ihahaj.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Još jedna stvar, devojka od 26 godina je već dobrano izgrađena ličnost, pa može sama da odluči sa kim će da se vata, imao taj 18, 38 ili 62 godine, da se ne zgražavamo onako malograđanski nad tim.

 

100%. Ja samo naglasavam da bi ti koji se zgrazavaju najradije to i sami radili ali nemaju prilike.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Da li su ga videli u kafani od početka sezone? Da li baulja svakog vikenda pijan po splavovima? Ako to nije slučaj, na osnovu čega si ti zaključio da mu košarka nije broj jedan u životu?

 

Vidjen je. 

 

Ne znam da li baulja pijan po splavovima svakog vikenda, ali definitivno tekme vodi kao da jeste pijan. A odgledao sam puno vasih utakmica ove sezone, i to pazljivo i bez navijackih strasti, kao ljubitelj kosarke. Po tome kako ih vodi zakljucujem da to nije isti onaj Zoc, tacnije nije onaj nivo Zoca koji je osvojio sve one titule.  

 

I sto pre on to sam shvati, a i vi sa njim, bice bolje po KKP. 

 

 

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Vidjen je. 
 
Ne znam da li baulja pijan po splavovima svakog vikenda, ali definitivno tekme vodi kao da jeste pijan. A odgledao sam puno vasih utakmica ove sezone, i to pazljivo i bez navijackih strasti, kao ljubitelj kosarke. Po tome kako ih vodi zakljucujem da to nije isti onaj Zoc, tacnije nije onaj nivo Zoca koji je osvojio sve one titule.  
 
I sto pre on to sam shvati, a i vi sa njim, bice bolje po KKP. 
 
 

A zašto trosis vreme na komentarisanje najtrofejnijeg trenera u istoriji Evropake košarke, najtrofejnijeg kluba u istoriji naše zemlje kad možeš da uzivas u deset vezanih pobeda svog kluba koji ima trenera sa vojničkom disciplinom i sa igračima koji novac šalju kući svojima?
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kooineeperk said:

Nije to nikakvo tatisanje, ne zameram ja njemu sto se ponasa kao idiot vec zato sto zbog toga ne radi svoj kosarkaski posao kako treba.

 

Zamerao ti njemu ili ne, za njegovo ponašanje nema razloga da se nalepi etiketa 'idiot', niti može da se tvrdi da je uzrok bilo kog rezultata.

 

Legitimno je da se diskutuje da l' dobro radi ili ne, ali nekima kao da nije dovoljno da misle da je on trenutno loš kao trener, nego mora na to da se pridoda i da je uzrok to što je matorac koji se stalno vucara po kafanama i vaćari klinke. 

 

Sve su to čista nagađanja, a potekla su iz ideje da se Željko oblati po svaku cenu.

 

Twitter/Tata propaganda je očigledno odradila posao, čim je to tema i danas. Bilo je i serije dobrih rezultata, o ovome nije bilo reči.

I sad kad se upalo u krizu, ti hoćeš da mi kažeš da ti je prirodan tok misli: „To mora da je zbog toga što redovno pijan vaćari klinke”?

 

Klasičan 'tovari magare, dok su mu noge u blatu' mindset, samo uvijeno u oblande.

Edited by fillam
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Patriota iz kauca said:


A zašto trosis vreme na komentarisanje najtrofejnijeg trenera u istoriji Evropake košarke, najtrofejnijeg kluba u istoriji naše zemlje kad možeš da uzivas u deset vezanih pobeda svog kluba koji ima trenera sa vojničkom disciplinom i sa igračima koji novac šalju kući svojima?

 

Pa zato sto zelim da diskutujem, prosto. Zabranjeno? Da se teram na KKCZ temu?

 

p.s. KKP nije natrofejnij klub u istoriji nase zemlje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fillam said:

Zamerao ti njemu ili ne, za njegovo ponašanje nema razloga da se nalepi etiketa 'idiot', niti može da se tvrdi da je uzrok bilo kog rezultata.

 

 

Mogu da prihvatim da nekome vacarenje devojke koja moze cerka da mu bude, u toku voznje na vozacevom sedistu, ocigledno pod dejstvom, nekome nije "idiotski". Zadrzavam pravo da povodom toga imam svoj kriterijum. 

 

11 minutes ago, fillam said:

Legitimno je da se diskutuje da l' dobro radi ili ne, ali nekima kao da nije dovoljno da misle da je on trenutno loš kao trener, nego mora na to da se pridoda i da je uzrok to što je matorac koji se stalno vucara po kafanama i vaćari klinke. 

 

Sve su to čista nagađanja, a potekla su iz ideje da se Željko oblati po svaku cenu.

 

Twitter/Tata propaganda je očigledno odradila posao, čim je to tema i danas. Bilo je i serije dobrih rezultata, o ovome nije bilo reči.

I sad kad se upalo u krizu, ti hoćeš da mi kažeš da ti je prirodan tok misli: „To mora da je zbog toga što redovno pijan vaćari klinke”?

 

Klasičan 'tovari magare dok su mu noge u blatu' mindset, samo uvijeno u oblande.

 

Ako si ispratio moje upise pre nego ste skocili kao opareni vrucom vodom na moje pominjanje Zocovog ponasanja van terena, ja sam ovo pomenuo kao jedan od vise razloga zasto mislim da radi los posao a ne kao jedini i iskljucivi razlog. 

 

Nisam cak ni hteo da detaljisem o tome dok Kendrik nije pogresno protumacio i mislio da ja mislim na nesto drugo. 

 

Uostalom nisam rekao nista novo, sto vec i mnoge komsije pre mene ovde nisu rekle. Ali je problem sto sam ja, kao navijac KKCZ to rekao. 

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

Samo da prijavim da danas idem do Kalisa, onda u kafanu pa tek onda u Pionir.  Forumska policija ima da me corkira  i zbog tvrdjave, a i zbog kafane.

 

P.s. pradtajte komsije na offtopicu, ali kad krene da se pljuje i kafana tu se povlaci linija. Ako krene pljuvscina po pihtijama i brizlama bice batina 😁

 

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

@Kooineeperk
 

Malo je truba da se pozivaš na ćeranje zato što se ne slažemo sa tobom. Tačnije, zato što tvoje nekošarkaške stvari smatramo propagandnom tviter/tata retorikom ili promašenim zaključcima. 

Pritom, daleko od toga da si jedini komšija koji je rekao nešto slično, zapravo manjina govori drugačije. Pune su tate i tviteri istih stvari. Odgovor tebi je pretežno odgovor retorici, ili ako dozvoliš blaćenju ličnosti Željka Obradovića, koja dolazi iz malobrojnih primera koji govore isto kao i zaključak da je ski fanatik i da ga ne interesuje košarka zimi zbog jedne fotke na Kopu u opremi.

 

A nije da vam ne daje košarkaških razloga za pljuc. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kendrick said:

@Kooineeperk
 

Malo je truba da se pozivaš na ćeranje zato što se ne slažemo sa tobom. Tačnije, zato što tvoje nekošarkaške stvari smatramo propagandnom tviter/tata retorikom ili promašenim zaključcima. 

Pritom, daleko od toga da si jedini komšija koji je rekao nešto slično, zapravo manjina govori drugačije. Pune su tate i tviteri istih stvari. Odgovor tebi je pretežno odgovor retorici, ili ako dozvoliš blaćenju ličnosti Željka Obradovića, koja dolazi iz malobrojnih primera koji govore isto kao i zaključak da je ski fanatik i da ga ne interesuje košarka zimi zbog jedne fotke na Kopu u opremi.

 

A nije da vam ne daje košarkaških razloga za pljuc. 

 

Jos jednom, ja uopste nisam imao nameru da detaljisem o tome jer nije to moj teren ali si me ti povukao na tu stranu 🙂 

 

Patriotin post itekako tumacim kao teranje. 

 

Nije problem da se neko ne slaze sa mnom, niti sam ja najpametniji niti sam uvek u pravu, a nisam nikada ni upoznao nekog takvog ovde (ok, ima onih koji misle da su takvi). Sto bi nas to sprecavalo da diskutujemo? 

 

OK, uhvatili ste se za jednu stvar iz liste razloga koje sam naveo. A niko da recimo prokomentarise moj stav da Zoc ne zna sa mladim igracima. A hoce da ih ima u timu i to cak 6 koje mozemo smatrati mladim, onima koji su jos u razvojnoj fazi. 

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim ono sto sam pisao juce. On vrv ne zeli, vec ih ima na silu (makar vecinu od njih).

 

Zeli EL rezultat sada i odmah (normalno, nema garancija da cemo tu biti next sizn), otuda rotacija sa 7 igraca. Od tih 7, neki su premoreni (Lesor, Dante dobra guza), neki van forme (Panter, Andja, Ledej, kome to pripisujem i zbog umora).

 

E sad, zasto npr ne drzi duze na terenu Tristana koji je doprineo preokretu protiv komsija, zasto mu Papa igra zadnji napad prekjuce itd...to vec ne znam.

 

Zeks se zaglavio, najprostije objasnjeno (subjektivno objasnjeno, ofc)

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

@Kooineeperk
 

Ne moraš biti stoprocentno pogrešan, da bi neko izdvojio stvar koja se učestalo ponavlja a koja je pogrešna, zar ne? 
 

Meni lično zapara uši kada se ono što sam izdvojio iz tvog upisa koristi kao zaslađivač na tvrdnje - pre par meseci je to bio slučaj sa nekim igračima kkP kada nije bilo dovoljno što su loše odigrali u nekoj sekvenci, nego se pisalo o karakternim crtama i tome da su sistemski uprljavljeni i šta ti ja znam. 

Link to comment
Share on other sites

@kendrick hmmm "zasladjivac na tvrdjnje"... ne bih bas to tako nazvao. Ja sam na to gledao samo kao na jos jedan od cinioca moje tvrdnje zasto je Zoc taj koji je problem. Da li je to nekome slatko a nekome gorko, nebitno je. Bitan je uticaj na samog Zoca i njegov rad. Kao i svi ostali kriterijumi koje sam naveo (budzet, mladi igraci itd). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ekipa mu izgleda, i on sa njom, kao da nije da ih je bas zakljucao u halu i progutao kljuc. Ono sto sam ocekivao od njega je da bude magnet za igrace i ozbiljnost oko projekta, sto je donekle ispunio, ali da budemo iskreni, sa onoliko pomocnika, da ovoliko nema timskog napretka, niko ziv nije ocekivao, za koga god da navija. Ovo sto smo dobili, sve je bilo na individualno ludilo, ali nekog timskog napretka ja (kao laik) ne videh. O nekim minijaturama i specijalima da ne pricamo

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dozvolite, jedan Ataman ni ne vodi treninge, svaki vikend je kod ljubavnice u Italiji pa opet ima dvije uzastopne titule Evrolige.

 

Kako kaže naša poznata sevdalinka "snijeg pade na behar na voće, neka jebe ko god koga hoće".

 

Manite se gluposti više, malo nam je naših problema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sam B said:

 

I ne treba da ti bude prijatan. Snimak nije za tebe.

 

 

E pa jeste snimak i za njega, i za svakog ko se tad nasao u saobracaju dok je Zeljko drpao starletu za sise na vozackom mestu. 

 

Apropo KKP, doslo je do pada forme, malo Zelimir forsira neke svoje fix ideje, limitira se, kao da hoce u sto vecem hard modu da napravi sampionski tim. Ipak, odlican je trener i sigurno ce i da skapira to u medjuvremenu ili bar malo da se opusti i ne tera inat. Ne sumnjam da ce ponovo da bude ABA serija na jednu loptu, uprkos tome sto sad Zvezda izgleda kao GSW, a Partizan kao OKC. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Braco cigani, prijateljski apel, sjasite malo sa komsijske teme i ostavite se "neutralnih" saveta i analiza.Malo je komsijama njihova muka, samo im mi falimo😆

Ja npr. citam redovno ovu temu,ali ne komentarisem, iako imam svoje misljenje, bas zato sto ni nama ne bi bilo prijatno da su nam pre mesec dana u vreme 1:6 i Dovla terora komsije jahale temu sa savetima i analizama svako malo...

  • Like 11
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tamburinjo said:

Zasto su neke debelovratne cike u Areni na EL derbiju pricale sa Avramovicem vrlo neprijatno? Jeste se cerio posle aba derbija al cigan je u dusi pa ga povuklo, i nama je Vasa iz srca zapevao onomad. 

 

Vidi, ne tjeram nikog sa teme, ali kompletan vaš, tj. komšijski opus od jutros je malo je reći odvratan, znači lažno moralisanje, rekla-kazala priče na osnovu kojih se izvlače najniži zaključci, perfidne provokacije... 

 

Ja bih zamolio da moderacija provjetri postove a ljudi nek ostanu ali da zadrže minimum ljudskog dostojanstva.

Edited by Son_of_a_gun
  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...