Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Meni žena kad taj dan zvoca džaba, gubimo sto posto. Pokušavam nekad damage control izmedju četvrtina bacanjem smeća, saslusam njene probleme, obecam nešto ali džaba to samo ublaži poraz. Sin gleda u mene ko u boga, tata kako ti sve pogadjas, a ne zna jadan kakav tata mama je nepogresiva. Ko hobotnica ona. Jedna je mama.

Inache danas je nisam nesto ni vidio ima nade braćo. Evo ponudio se da pokupim ceru iz škole, podgrijacu nešto za jelo, slagati puzzle sa mladuncem.... fino cu je saslušati kad bude pricala o bezazlenih problemima sa posla, kolutacu očima, klimacu glavom u svim smjerovima u zavisnosti od fabule radnje. Tako da nedajte se braco naša papučarim do pobjedeee 

Edited by odupri se ludilu
  • Like 4
  • Love 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, odupri se ludilu said:

Meni žena kad taj dan zvoca džaba, gubimo sto posto. Pokušavam nekad damage control izmedju četvrtina bacanjem smeća, saslusam njene probleme, obecam nešto ali džaba to samo ublaži poraz. Sin gleda u mene ko u boga, tata kako ti sve pogadjas, a ne zna jadan kakav tata mama je nepogresiva. Ko hobotnica ona. Jedna je mama.

 

Sujevjerje nema nikakvo uporište u teoriji, zato u praksi zakiva. Sve mi je ovako u životu.

 

Kad igra Novak imam posebne gaće i čarape koje nosim taj dan, a peru se danima kada ne igra. 

 

Vidjećemo ko će duže izdržati, Novak ili donji veš.

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2022 at 9:30 PM, Dzep said:

Ok, avio karte tu, 19.01. Valensija u gostima, čim puste karte kupujem neki najjeftiniji golubarnik. Ima da samujem tamo pošto će ova moja Ciganka pre umreti nego da ide na Partizan, pa makar to bilo i gostovanje.

 

9 minutes ago, Dzep said:

Moja je u inostranstvu na dve nedelje, ja sam ostavljen sa bolesnim detetom i mogu samo da plačem...


To su te kompenzacije


hm-hmm.gif

 

Edited by uvrnuto
  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Son_of_a_gun said:

 

Sujevjerje nema nikakvo uporište u teoriji, zato u praksi zakiva. Sve mi je ovako u životu.

 

Kad igra Novak imam posebne gaće i čarape koje nosim taj dan, a peru se danima kada ne igra. 

 

Vidjećemo ko će duže izdržati, Novak ili donji veš.

 

Ja sam nosio isti dzemper, farmerke i carape za vreme nase 3 EL pobede u Areni. Protiv Valensije isto, samo sam promenio obucu i eto sta se desilo.

 

Veceras jebeno. S jedne strane, Uvrnuto nece gledati uzivo sto je vec pola posla. Ali sa druge, svaki mec koji sam propustio da pogledam na strimu/telefonu, izgubili smo. Jedino sam PAO gledao (doduse 3/4, posle mi je onaj tvtap pro potpuno zab'o (iako mi je ovde obecano da nece 🤨) !!!

 

Sta je poenta? Necu ni veceras gledati, idem na stand up komediju. Nadajmo se da je neodlazak Uvrnutog dovoljno da ponisti ovo moje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedino cemu se nadam veceras je da Matijas ne odigra preko 25 min. Nije fer ga toliko izrabljivati. Nek ostalih 15 raspodeli na Lideja, Alena, Brodzianskog, kog hoce.

I nek vrsi izmene u poslednjoj cetvrtini. A ne da mu jedina izmena bude Andjusic Papapetru. 

Link to comment
Share on other sites

Jedno zapazanje, nekih 3min pre kraja, mislim da je bilo i nereseno. Zeljko u tom trenutku ima Exuma, LeDaya i Lessorta u igri koji su svi izgulili 31-32min do tada. Lessort slobodna bacanja, jedva dise. 

 

DeColo s druge strane, iso simultanka, ulaz, laganica polaganje... u tom momentu Asvel nema ni jednog igraca koji je na parketu bio duze od 24min. 

 

I to Zoc ponavlja iz utakmice u utakmicu. Razumem ja da je skracena rotacija usled povreda, ali nemoguce je da nema minuta vise ni za Madara a kamoli za Andjusica. Tristana, Trifuna da i ne pominjem opet bez sekunde. 

 

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

Nije igra Partizana toliko užasna koliko su užasne odluke igrača u finišima utakmice. Po ko zna koji put se maše i bacanja u ključnim momentima utakmice. Od poslednjih 5 utakmica čak četiri je Partizan izgubio na ovaj ili sličan način.

Link to comment
Share on other sites

Zelimire, ako si se vratio da nas castis ovakvim pristupima, sto se mene licno tice, mozes odmah da se pokupis sa svih tvojih 10 pomocnika koje si doveo. Sto ne putujete lepo sa 2 auta, ti pomocnik i 6 igraca, kad ti ovi ostali sluze da su na broju. Osim preskupe ekipe, apsolutno nista nisi doneo klubu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...