Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

Gledao sam uživo kako Nurkić školuje Goberta i nije mi dobro. Francuzi u najlošijem izdanju ikad, samo Fournier umije pogoditi spolja a iznutra su se izbrukali samo tako. Yabusele kao nešto odigrao, ovo ostalo tanko, pretanko. Ni sjena nekadašnje sile.

 

vidio sam Diawa iza koša u štabu Francuza, malo samo osijedio, i danas bi bio tata za ove manekenčiće.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Gledao sam uživo kako Nurkić školuje Goberta i nije mi dobro. Francuzi u najlošijem izdanju ikad, samo Fournier umije pogoditi spolja a iznutra su se izbrukali samo tako. Yabusele kao nešto odigrao, ovo ostalo tanko, pretanko. Ni sjena nekadašnje sile.

 

vidio sam Diawa iza koša u štabu Francuza, malo samo osijedio, i danas bi bio tata za ove manekenčiće.

Ja stvarno mislim da Francuzi neće skoro ponoviti ovako lošu partiju, a ako sam u krivu onda stvarno ko ih jebe

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pero_Cameron said:

Koliko samo povreda pred prvenstvo. I to sve najbolji igrači: Sengelija, Slukas, Micic, Sreder. Za zadnju dvojicu srecom nije ozbiljno pa ce igrati. 

Užas. Baš mi kvari iščekivanje. 

(pre)duge sezone uzimaju danak. Telo nema kad da se regeneriše. Svaki dan se neko povredi. Evo, i Galinari bez kontakta kako izgleda. 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, uini said:

fournier se bas sramotio i time pronosio slavu knicksa

 

Furnije je apsolutno najvažniji igrač Francuza. Jedini koji iskače iz šablona, jedini koji može sebi da iskreira.

 

Ertela nisam odavno gledao, bio je užasan. Vidim da je protiv Češke bio bolji organizaciono, lošiji u šutu, ali generalno mi se čini da se tu ne mogu očekivati ne znam kakve partije.

 

Ne znam, onakva nemoć protiv Kamenjaša i ostalih mi je delovalo nerealno. Lakše smo mi organizovali tečne napade protiv Janisa i ostalih, bukvalno 10 puta.

Francuzi su imali 8,5 minuta bez koša, pri tome možda par solidnih šuteva je tu bilo, sve ostalo teško mučenje, bez kretanja igrača, akcija, dobrih lopti, pa makar i dobrih 1 na 1 rešenja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

 

Furnije je apsolutno najvažniji igrač Francuza. Jedini koji iskače iz šablona, jedini koji može sebi da iskreira.

 

Ertela nisam odavno gledao, bio je užasan. Vidim da je protiv Češke bio bolji organizaciono, lošiji u šutu, ali generalno mi se čini da se tu ne mogu očekivati ne znam kakve partije.

 

Ne znam, onakva nemoć protiv Kamenjaša i ostalih mi je delovalo nerealno. Lakše smo mi organizovali tečne napade protiv Janisa i ostalih, bukvalno 10 puta.

Francuzi su imali 8,5 minuta bez koša, pri tome možda par solidnih šuteva je tu bilo, sve ostalo teško mučenje, bez kretanja igrača, akcija, dobrih lopti, pa makar i dobrih 1 na 1 rešenja.

Videces kad Kamenjas zstvori Zocu reket

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Videces kad Kamenjas zstvori Zocu reket

 

 

Pa već nas je jednom usrao prošle godine. Zanimljiv je on igrač skroz.

 

Opet, nije da sam mogao da očekujem da gledam kako mu Gober i Poire ne mogu ništa. To je ipak neki drugi nivo u odnosu na zaustavljanje Lesora i Balše.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije bas da mu nisu mogli nista. Nemojmo da pretjerujemo. Kameni je dobar dio meca igrao neku cetvorku , tek kada bi Nurkic izasao vracao se na 5. Vecinu meca je bio sa Jabuseleom u duelu. Ok, pokazao je borbenost a po meni je bio i najpametniji igrac meca. Odigrao iz drugog plana kao i Lazic. Francuska se sama ubila. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gober se posteno obrukao. Jedna je stvar kada te Jokic ili recimo Embid ubijaju 1 na 1 iako godinama vazis za najboljeg defanzivca lige, jbg, mvp kontenderi, ne pitas se samo ti.

 

Ali da te Nurkic, ofanzivno talentovan centar ali ne vise od toga, ponisti tako grubo i kompletno na terenu...

 

Legacy points deducted, sto bi rekli mladi. Sek se vec naostrio da baci (jos) jedan epski hejt.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...