Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

28 minutes ago, Pero_Cameron said:

Hrvatska je ozbiljna reprezentacija. Iskreno ne znam kako su izgubili od Finske, ali sada pojacani Smitom, Saricem i Krunom= vrlo kratko ćebe.

 

Ja sam bas misljenja da ce da budu krs kao i obicno, Smit mi je bezveznjak. Imaju bas dobar protok lopte danas, ali kad bude krenulo ep ima standardno da se raspadnu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hrvati su ozbiljna ekipa, baš kratko ćebe što kaže Pero, ali samo da svi odigraju na max broju obrtaja.

 

Tačnije, petorka im je top, starac Simon fino rešenje sa klupe, ali ostatak klupe ABA donji dom level.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Hrvate bih voleo da izbegnemo iz poznatih razloga i jer su krcati dobrim šuterima. Ne znam ko se s kim ukršta, ali oni su baš onako reprezentacija koja je dovoljno kvalitetna da nekog ujebe, a opet nema snage za medalju.

Just now, Pero_Cameron said:

Niko nije rekao da ce uzeti zlato. Ukrstaju se sa nasom grupom tu ce igrati sa Ceskom ili Izraelom gde su realno favoriti za 1/4 finale. A onda dalje sve je moguce, lopta je okrugla. 😀

Imaš li negde onaj kostur

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, drperce said:

Hrvati ako budu treci u svojoj grupi:

1/8 finala Ceska 

1/4 Spanija/ Nemacka 

 

Screenshot-20220820-221822-Samsung-Inter

Hrvati da gledaju da budu treći pošto Čehe dobijaju, a Tursku/Španiju vs Nemačka mogu da iznenade.

 

Mi verovatno Litvanija u 1/4 finalnu, a Slo ili Fra u polufinalu. Ima da rodimo mečku do zlata

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

Hrvati imaju ozbiljnu petorku, ostalo je krpljenje, ali nije nemoguce da urade nesto, mozda najvise jer ih maltene niko i ne pominje kao neke kandidate za medalju. 

 

Samo mi nije jasno zasto su uzeli ovog Smitha. Na stranu to sto je prosecan EL igrac, lik je poslednje sto im treba. Kombo igrac koji vise gleda kos i ima vrlo skroman pregled igre. Mislim da bi ovde uz Bojana, Hezonju, Sarica, Zupca i ostale mnogo bolje legao jedan pass first plej. Ne znam koje su im opcije bile, ali imho potpuni pogresan profil stranca. Kad malo zatrokira igra osetice se to, a Kruno kao sekundarni kreator nikad nije mogao da nadomesti toliko, a posebno nece moci sada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Hrvati imaju ozbiljnu petorku, ostalo je krpljenje, ali nije nemoguce da urade nesto, mozda najvise jer ih maltene niko i ne pominje kao neke kandidate za medalju. 

 

Samo mi nije jasno zasto su uzeli ovog Smitha. Na stranu to sto je prosecan EL igrac, lik je poslednje sto im treba. Kombo igrac koji vise gleda kos i ima vrlo skroman pregled igre. Mislim da bi ovde uz Bojana, Hezonju, Sarica, Zupca i ostale mnogo bolje legao jedan pass first plej. Ne znam koje su im opcije bile, ali imho potpuni pogresan profil stranca. Kad malo zatrokira igra osetice se to, a Kruno kao sekundarni kreator nikad nije mogao da nadomesti toliko, a posebno nece moci sada.

Bas ovo sto si rekao, ne znam da li im je Stivi Vonder birao naturalizovano pojacanje, ili je neko iz Atletskog saveza dao predlog, tek izbor je toliko glup da ja nemam dobar opis za to.

 

A ako im je zreb Ceska, pa Nemacka/ Spanija lakse od toga ne moze.

Daj da mi postanemo ta Ceska

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...