Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

 

Bio sam uveren da je Jović 207/8, sad vidim da je po zvaničnom merenju 211 i to se baš primećuje ovde. Sjajno.

 

 

Inače @AgroLaki plej u SL ekipi vam se zove Frankie Ferrari. Ništa više, samo sam to želeo da istaknem.

  • Like 2
  • Ha-ha 8
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DameTime said:

Nemate ti i Miloš šta meni da objašnjavate jer to nije moja evaluativna izjava već samo pretpostavka kako narativ (tuđ) može da izgleda.

Ako je pretpostavka, onda ne koristi reč "stvarno", implicira siguricu. Možda će za neke koji se ne razumeju u košarku Luka stvarno biti novi Westbrook, ali, ako je bar ovaj forum neko ogledalo, taj broj će biti izuzetno mali pa samim tim neće nikad postojati takav medijski narativ.

Link to comment
Share on other sites

Vidim ja Draki, lozili nas malo za ovaj Irving/Wbrook swap, cisto da nam podignu krvni tlak jos malo, kao da nije bilo dovoljno izgubljenih mozdanih nervnih celija prosle sezone

Nista, to znaci samo jedno a to je full bojkot mod & Kingovi hajlajci 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Darko said:

Ako je pretpostavka, onda ne koristi reč "stvarno", implicira siguricu. Možda će za neke koji se ne razumeju u košarku Luka stvarno biti novi Westbrook, ali, ako je bar ovaj forum neko ogledalo, taj broj će biti izuzetno mali pa samim tim neće nikad postojati takav medijski narativ.

 

Dakle jedna moja reč je izazvala razmenu 10 postova, iako je bilo očigledno da ne iznosim svoj stav jer sam odgovorila delgadu na njegov post o narativima igrača? 

 

Čega je ovaj forum ogledalo, pa koliko nas ovde piše redovno, 10-15? 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, DameTime said:

Dakle jedna moja reč je izazvala razmenu 10 postova, iako je bilo očigledno da ne iznosim svoj stav jer sam odgovorila delgadu na njegov post o narativima igrača? 

Da draga, u pravu si. Naravno da nije tvoja greška, izvini što sam pogrešno protumačio "stvarno će biti novi Westbrook". Muško sam, šta ću? Ne brini, stiže cveće u znak izvinjena i nadam se brzom oproštenju :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Avodžobi said:

Odlicno odigrao Jovic veceras, na obe strane terena. Imace on ulogu kod Spoa 100%.

Bilo bi još bolje da je odigrao tako u kvalifikacijama za svetsko, ali ajde, on bar ima validan izgovor, imam razumevanja za njega. 

 

Jel neko zna da li je on bar na širem spisku za Euro? Mislim da bi nam koristio takav igrač, pogotovo ako se bude trudio u odbrani.

Link to comment
Share on other sites

nesto razmisljam...

atlanta dala tri pika prve runde (1 charlotteov i 2 atl unprotected) + swap 2026 za murraya...

 

s obzirom da je minnesota par nedelja pre prvog jula bila navodno u prici i za njega, mogli su ladno da trejduju za murraya i poeltla i da spursima daju ovih bukvalno sest pikova prve runde (bolmaro i kessler pikovi prve runde iz prosle i ove sezone) i 4 pika prve runde i jedan swap uz vanderbilta koji bi mogao biti koristan spursima u ovom njihovom rebuildu. jos su mozda mogli i zadrzati beverleya ili beasleya. siguran sam da bi to bilo bolje za njih iako je gobert bolji i od murraya i od poeltla. imali bi mnogo fleksibilniji tim. odbrana mozda ne bi bila toliko dobra kao sa gobertom, ali i poeltl je medju boljim centrima defanzicima u ligi. u zavrsnicama utakmica kada se obicno ide u small-ball, karl towns bi mogao na pet, posto je poeltl sa svojih 30% sa ft rizik. 

sa murrayom u ekipi, bilo bi lakse trejdovati i russella za bilo sta.

Edited by gggggggg
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

Vidim ja Draki, lozili nas malo za ovaj Irving/Wbrook swap, cisto da nam podignu krvni tlak jos malo, kao da nije bilo dovoljno izgubljenih mozdanih nervnih celija prosle sezone

Nista, to znaci samo jedno a to je full bojkot mod & Kingovi hajlajci 

Ma desiće se trejd, samo ne odmah, trenutno se krčka. Samo je pitanje vremena kada će zaprška.

 

Mislim da nema šanse Vestbruk da ostane, čak i ako ne dođe Irving.

 

Čekamo Majls Bridžisa da bude oslobođen i dođe za minimalac u LA.

 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Avodžobi said:

Chetu bi bilo bolje da umiri ego, kao da ima 13 godina NBA staža i 3 prstena iza sebe se ponasa. Bas bezveze su mu sve ove izjave, jasno se vidi razlika između arogancije i samopouzdanja.

Koštunica mode: Šta je rekao?

Link to comment
Share on other sites

frenki ferari najjači pseudonim još od kada je anton iz brejkersa nadenuo sebi riki rif

32 minutes ago, Darko said:

Koštunica mode: Šta je rekao?

 

zvučalo je zajebantski, makar meni;

konstatovala cica kako je postavio sl rekord u blokadama, on bio u fazonu only 6? i'm coming to break that again

 

 

 

sad kad završe intervju njih dvojica a poku već skuvao dop u svlačionici da se počaste

  • Like 3
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Manu said:

 

Bio sam uveren da je Jović 207/8, sad vidim da je po zvaničnom merenju 211 i to se baš primećuje ovde. Sjajno.

 

 

Inače @AgroLaki plej u SL ekipi vam se zove Frankie Ferrari. Ništa više, samo sam to želeo da istaknem.

Čini mi se da ima malo sporiji izbačaj i malo mu više treba da se namesti. Mora da kuca ovo kad je sam na ziceru .

Po reakcijama Amera dopao im se njegov karakter.

Link to comment
Share on other sites

Lepi debi Holmgrena.

 

Maltene je u jednom mecu uspeo da opravdava i sva ocekivanja i sve strahove.

 

Osim sto mu je sut onako lepo upadao ocigledno zna da se postavi u odbrani i iskoristi visinu i one stapove umesto ruku. Sa druge strane uspeo je da izvrne zglob sto ne bi bilo strasno da je bilo koji drugi igrac u pitanju ali kod njega mi je to bas red flag...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...