Jump to content

Davai Davai

Član foruma
  • Posts

    442
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

2,467 profile views

Davai Davai's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

  • Conversation Starter Rare
  • Dedicated
  • Very Popular
  • First Post
  • Collaborator

Recent Badges

534

Reputation

  1. Iznenadjujuce gotivna serijica 👌 dosta jako sto nema shpice pretenciozne, bas jaka mosha u 1. epizodi s tim 💩 + je buildup postepen i imersivan (momenat sa hranom asmr), no much drama… top malo me podseca na seriju “rome”, kad kroz pricu o nebitnim likovima napravis snowball za ceo (got) univerzum, sve u svemu - prijatna promena
  2. Ovo je veci cirkus nego sto sam mislio… mos def poslednja sezona koju igram ovu taco 🌮 ligu. Sreca pa cu da ispadnem ionako iovako, tako (lol) da se nece ni osetiti.
  3. 🇨🇭🔪 Jrue, Lonzo, Dejounte* Dort, Hardaway Jr. Herb, Middleton, Hendricks Giannis, Zion, Randle Gobert, Okongwu
  4. I dalje ništa u vezi sa limitiranjem poteza… Apsolutno SVAKA liga bez ograničenja broja transfera = tako liga. Jbg istina, ali ovde vlada anarhija već dugo, tako da za bolje i nismo. I ne, nije limit “7 poteza nedeljno”. Limit je 100 poteza godišnje, i to MAX. 70-80 je realnost.
  5. Tu sam. Apel da se ubaci glasanje o broju poteza. 90, 100, 120… kako god, samo da nije vise neograniceno, vreme je da se ozbiljimo i da na ceni budu draft i strategija, a ne samo OCD kliktanje u 4 ujutru od strane najnezaposlenijih.
  6. Umesto pobede 8:5, poraz 5:8, hvala espn. 6 kategorija me kostao bag, jbg.
  7. Moram da prijavim (dupli) bag, mada ne očekujem ništa povodom toga… pred rani početak sinoćnih utakmica sam stavio M. Williamsa na IR a Ziona u igru - nije mi odradilo izmenu, nego je nekako resetovalo na prethodno. Kada sam to uočio, već su počele tekme, pa sam probao bar da ubacim GG Jacksona sa bencha (koji je bio aktivan) umesto njega, ali mi je pokazivalo da sam uradio izmenu za sutradan i nije dalo da rotiram 2 aktivna igrača. Apsolutno odvratno kako se ovo desilo i koštaće me pobede/kategorija. Nisam se setio da lupam printskrinove sa satnicama da vidite dokaze, ali šta god. Povraća mi se od espn, evo ga još jedan legit argument zašto treba da se menja to sranje, prevazidjeno i zabagovano. Fuj fuj. Yahoo & Fantrax ti daju da uradiš izmenu za taj daj bilo kad, imaju mnogo manje bagova. 💩 se i na ova pravila i na espn. Sportski pozdrav.
  8. I bas nono da bilo koji pojedinac odredjuje da li “vracanja” ima ili nema… doslednost jedino resenje, pogotovo ako neko da opravdano i logicno objasnjenje…
  9. Brate katastrofa iskr ako si to uradio na svoju ruku. 😂 I posle nije tako (🌮) liga… Vratite coveku Strusa, ako ste vracali i ranije i za manje sranje. Ni on me treba da drami i postavlja neke uslove i pretnje, to je tek smesno, greske su deo igre, cak i takve… ali ponavljam, ako se vracalo drugima, vratite i njemu, moze da se zivi sa tim. Za prekidanje svetinje trejda jos jednom - ua, sudija! (cak iako sam glasao za veto) Ako su svi zadovoljni, a vecini ne smeta, neka prodje i on. 👌
  10. Ovaj poslednji trejd sa Jokarom je nebuloza, imho Ne vredi ni 3 za 1, a kamoli 3 za 2 😂
  11. Da li treba da kazem - na yahoo se ova i prosla racunaju kao jedna nedelja. 😎 ps. cestitke Rekreativu na pobedi
  12. Obrisite, bag
  13. Znači počele su i batice što menjaju povredjene batice da se povredjuju
  14. 🌮🌮🌮 1. limit transfera 2. 1-2 IR slota 3. Da se igra u 10 ili max 12 kategorija Pa da pricamo o “realnom” fantaziju… do tad je sve “arealno”.
  15. Prošli put kad sam dobio t1 sam ispao iz lige, tkd… 😂 ali svaka čast @Dracarys za trud, svaki put 👏
×
×
  • Create New...