Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

22 minutes ago, bodo said:

 

Evo pa procijenite sami. Na volju svakome

 

Lik prica iz garaze u dresu Sunsa vrv 😄

 

Jbg i sam je potvrdio da je cena Bruklina previsoka. 

 

Prica o generalnom leveragu koji top 5-6 igraca imaju , sto sve pada u vodu ako Bruklin saceka sledeci tradedeadline i vide kako ce se Durant ponasati.

 

Finiksu nikako nije u interesu da krenu u sezonu sa tom premisom da Durant samo hoce kod njih a pri im pola kuce vec u plamenu. Isto tako da Cp3/Book dozive povredu da vidis kako bi se ovoj jajari promenili prioriteti...

 

Edit: Ne vidim ni jedan problem da Bruklin prebaci lopticu na njih dvojicu i zapocnu sezonu sa full rosterom, opipaju puls pa ako budu krenuli da igraju uvek moze da se desi da krenu sa 10-2 ili 15-5 i onda se negde svima menjaju prioriteti...

 

 

Edited by LordOfTerror
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

 

Evo pa procijenite sami. Na volju svakome

Igrači su go.na

Netsi bi trebali da ga zakucaju za kraj klupe naredne 4 godine

Problem je što im više nikad ne bi došao nijedan FA. Uopšte ne znam šta je rešenje, možda da se ukinu trejdovi, mada i oni donose profit 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milos 3.14 said:

Uopšte ne znam šta je rešenje, možda da se ukinu trejdovi, mada i oni donose profit 

 

pa u tome je caka. 

kao što je hičkok svojevremeno rekao, /parafraziram/ "zanimljivo je kako se ljudi žale na televiziju a uvek mogu da je ugase"

isto je i sa trejdovima, oni prave neki veleobrt koji pomaže i franšizama i medijima

 

e ako je već tako a jeste, igrači nisu govna. pogotovo zato što tek 10 igrača može da uradi ono što i 30 franšiza.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U ovim natuknicama od danas "izvori" kazu da Netsi ni u jednoj kombinacije ne zele kornjacu...

 

Mada se vidi i po onoj nosatoj Lebronovoj ispicuturi Nick Whrightu da od toga nema nista. 

 

On prica da zen master busi Lebona i  koci sve trejdove...

 

Edit: Otprilike kako Lebron prdne nosatom to na usta izadje...

Edited by LordOfTerror
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, LordOfTerror said:

U ovim natuknicama od danas "izvori" kazu da Netsi ni u jednoj kombinacije ne zele kornjacu...

 

Mada se vidi i po onoj nosatoj Lebronovoj ispicuturi Nick Whrightu da od toga nema nista. 

 

On prica da zen master busi Lebona i  koci sve trejdove...

 

Edit: Otprilike kako Lebron prdne nosatom to na usta izadje...

MekMenamin je ipak najbliži izvor Lejkersa i on kaže da će Irving najverovatnije stići u LAL

 

Ove sezone

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, bodo said:

Bez namjere da ulazim u neku dublju diskusiju ili raspravu. Ovo za Aytona si po meni apsolutno u pravu. Niti ga Phoenix želi više a niti je Monty blesav, iako i on ima svoje mušice što ga ne želi više u ekipi, plus toga tu se sluša jako i vjerojatno dosta mišljenje Books a i CP. Znači da mu  nitko od glavnih nije stao u suport. Ako pitaš mene i neka mi moj prijatelj @stoudemireoprosti još jednom mada on to već zna jer smo u stalnoj prepisci ja ne vidim uru da Ayton ide ća   e sad da li će doći KD ili ne nije na meni. A leverage u smislu da ako mu ne omoguće da zaigra za Phoenix i ne smanje svoja "nebulozna "( opet nije moje autorstvo) potraživanja da će im zagorčati život. Vidjeti pod Harden i Simmons u ne tako dalekoj prošlosti. Da li je to u redu ili ne to je drugi par postoli ali to više nije tema ovog mog posta 

 

moja prognoza: ayton ide u pacerse gde ce, uz haliburtona, imati 23ppg-12rpg sezonu i biti all-star sledece godine. 

 

mogli smo trenutno da imamo ovu dvojicu uz booka, bridgesa i cama johnsona ali avaj, pravimo supertim superdrugara.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LordOfTerror said:

 

Evo sad ova laprdala po ESPN-u kao Broussard koji ako nista imaju pristup tim inforamcija kazu:

 

1) Netsima se nigde ne zuri i da je cena tolika nakon ovog trejda za Goberta da ni ponuda oko Bridgesa, Aytona, Cama i 5 pikova prve runde ne bi bila dovoljna. 

2) Maltene da ne postoji ni 1 interesent u ligi da pokupi Aytona preko S' T'.

3) Netsi bi najradije usli u sezonu sa Durantom i Irving i sklapaju roster u skladu sa tim.

 

Sa druge strane Finiks ne zeli Aytona niti da mu daju max, totalno imaju narusene odnose na relaciji on, ostali saigraci, trener i strucni stab.

 

Gde oni to mogu da imaju bilo kakav leverage?

 

mogu da ti kazem da broussard nema pojma niti ima ikakve izvore vise. bio je poslednji put aktuelan 2010. godine.

 

pazi ovo, nije im dovoljna ponuda od aytona, bridgesa, cama i 5 pikova prve runde za duranta u silaznoj putanji karijere. bezi bre, broussarde.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, stoudemire said:

 

mogu da ti kazem da broussard nema pojma niti ima ikakve izvore vise. bio je poslednji put aktuelan 2010. godine.

 

pazi ovo, nije im dovoljna ponuda od aytona, bridgesa, cama i 5 pikova prve runde za duranta u silaznoj putanji karijere. bezi bre, broussarde.

Sto? Jel Durant nije bolji od Goberta?

 

Edit: Pri tom svima je jasno kako stvari stoje sa Aytonom. 

 

Ne zna Busard i svi ostali ali zna onaj iz garaze...

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LordOfTerror said:

Sto? Jel Durant nije bolji od Goberta?

 

Edit: Pri tom svima je jasno kako stvari stoje sa Aytonom. 

 

Ne zna Busard i svi ostali ali zna onaj iz garaze...

 

ne secam se da su wolvesi u tom suludom trejdu dali i 3 odlicna mlada igraca? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LordOfTerror said:

Sto? Jel Durant nije bolji od Goberta?

 

Edit: Pri tom svima je jasno kako stvari stoje sa Ayton. 

 

Ne zna Busard i svi ostali ali zna onaj iz garaze...

Prenosi samo informacije od dotičnog Flexa iz Jerseyja. E sad mogao je prenijeti tu istu stvar i sa svemirske postaje "Mir". Kakve veze ima što se čovjek javlja iz garaže ako ima nazovimo to pouzdan info.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stoudemire said:

 

ne secam se da su wolvesi u tom suludom trejdu dali i 3 odlicna mlada igraca? 

 

Nisu ali su dali 1 solidnog mladog i 2 koji mogu odmah da pomognu.

 

Ne secam se ni ja da su Gobert i Durant u istoj stratosferi kamoli klasi?

 

Ayton koliko veceras mozda ne bude vise Finixov a interesovanje za S'T' ne postoji...

Link to comment
Share on other sites

Ayton and Ben Simmons to Utah

Donovan Mitchell and Mikal Bridges and picks to the Nets

Kevin Durant and someone like Jordan Clarkson or Bojan Bogdanovic to the Suns 

Neka promišljanja od ljudi koji izvjestavaju o Sunsima. Najveći kandidati za offer sheet za Aytona su Indiana i Spursi i ako to ne učine već danas ili najkasnije sutra onda je valjda ovaj trejd za KD sve izgledniji.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bodo said:

Ayton and Ben Simmons to Utah

Donovan Mitchell and Mikal Bridges and picks to the Nets

Kevin Durant and someone like Jordan Clarkson or Bojan Bogdanovic to the Suns 

Neka promišljanja od ljudi koji izvjestavaju o Sunsima. Najveći kandidati za offer sheet za Aytona su Indiana i Spursi i ako to ne učine već danas ili najkasnije sutra onda je valjda ovaj trejd za KD sve izgledniji.

 

 

 

Jel mogu Ayton i Simmons da zavrse u istom timu?

Link to comment
Share on other sites

Kao potpuno neutralan ljubitelj nba lige, izuzetno me zabavlja koliko su nerealni navijaci pojedinih timova, espesli Lakersa i Sunsa i u skladu sa time pronalaze izvore koji odgovaraju njihovim privatnim zeljama i jos ih opravdavaju kao potpuno logicne i razumljive iz ugla druge fransize nad kojom njihova treba da izvrsi oruzanu pljacku 😂

 

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Kao potpuno neutralan ljubitelj nba lige, izuzetno me zabavlja koliko su nerealni navijaci pojedinih timova, espesli Lakersa i Sunsa i u skladu sa time pronalaze izvore koji odgovaraju njihovim privatnim zeljama i jos ih opravdavaju kao potpuno logicne i razumljive iz ugla druge fransize nad kojom njihova treba da izvrsi oruzanu pljacku 😂

 

 

citajuci grofa westbrook je vec trejdovan u charlotte, washington, houston i mozda sam jos neki tim zaboravio

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ma svi jedu govna na sve strane. Realnost je da ce Durant dobiti ono sto hoce, na ovaj ili onaj nacin. Kolaterala ce biti klaun Jones i mi svi mucenici sto se trzamo na purple&orange sa njim...

 

too much emotions runnin wild.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LordOfTerror said:

Jel mogu Ayton i Simmons da zavrse u istom timu?

Nisam baš upoznat ali autor teksta je Dave King, ljubitelji Sunsa dobro znaju o kome je riječ. I guess da dobro vlada materijom i da valjda ne bi pisao stvari koje nemaju smisla. Ograđujem se od netočnih informacija. Iako obožavam NBA zaista nemam vremena ispratiti ta silna pravila. To su timovi ljudi koji se bave trejdovima i skoro jedna mini znanost.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...